Савченко заявила, що не вважає терористами ватажків т.з. ЛДНР. ВІДЕО

Переглядів: 15006 Коментарів: 69

Про це вона заявила в ефірі " Еспресо.TV".
"Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення".

Тим часом, не вщухає дискусія щодо того, чи допустимо було Надії Савченко вести перемовини з лідерами т.з. ЛДНР. А як думаєте ви?

Ви підтримуєте або засуджуєте Надію Савченко за зустріч з Плотницьким і Захарченоком? 

І як ви вважаєте, чи допустимо українським політикам, навіть заради звільнення українських заручників, вести перемовини з представниками так званих ДНР і ЛНР?  

Прокоментуйте будь-ласка! 

Опитування

Савченко закидають ”зраду” за зустріч з ватажками ЛДНР. Чи допустимо українським політикам вести переговори з сепаратистами, щоб звільнити українських заручників?

Варіанти

Ви не маєте права голосу у цьому опитуванні.

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (69)

Дякую вам за коментарі, цей

Зображення користувача Наталя Волосова.

Дякую вам за коментарі, цей блог я закриваю, а наразі пропоную долучитися до обговорення у блозі мого колеги Володимира Хом'яка щодо публкації Надією Савченко списку полонених http://magnolia-tv.com/blog/84926-m-zh-sbu-ta-savchenko-rozgora-tsya-kon...

ублюдки большевики тоже

Зображення користувача Гость : Андрей.

ублюдки большевики тоже убивали, взрывали в т. ч. и чиновников, грабили но не одна рсская тварь об этом почему то не говорит.

Надя наседка России.

Зображення користувача Махно.

Надя наседка России.

Кацап ,"Гість

Зображення користувача мишко далекий.

Кацап ,"Гість завірюха",--написав:Європа доказала ,що герой України це терорист Бандера,проводивший терористичні акти у Європі(убивство міністра Перацкого в 1935).--Кацап, пиши своїм москальським"языком",бо ж не знаєш української мови-"проводивший"-викриває твоє москальське нутро-викриває твою російську ментальність--брехати.Хамська , підла, нагла брехня--це визначальна риса російського народу.Так було за весь період існування москалів,починаючи з 1178року, і особливо це яскраво сьогодні бачать і чують всі українці-хамська,підла, нагла російська брехня з Росії розповсюджується по цілому світі, як один із елементів гібридної москальської війни.І ось тут кацап теж хизується своєю ментальністю--брехнею про С. Бандеру,бо ж для російського окупанта ,починаючи з 1658 року, найстрашнішими ворогами російського народу були українські патріоти ,які боролись за ВОЛЮ і НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ від Росії- від російського народу-окупанта.Організація українських націоналістів- ОУН- була найстрашнішим ворогом для російського народу,тому що міліони її членів-полумяних патрітів українського народу боролись в кровавій боротьбі з російським окупантом з одною метою --Вибороти НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ-для УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.Ця кровава боротьба і сьогодні продовжується на Донбасі.
Кацап і тут збрехав-Перацького вбили у 1934 році а за що вбили ?.Поляк Перацький, будучи міністром внутрішніх справ, був керівником політики пацифікації спрямованої проти українців Польщі.Під його керівництвом відбувались погроми українського населення у Львові, на Волині, на Поліссі, на Лемківщині. Під його керівництвом позакривали всі українські школи і церкви.Тому за ці злочини керівництво ОУН у 1931 році винесло вирок-вбити цього злочинця і ,як Крайовий провідник, С.Бандера дав наказ члену ОУН Г.Мацейко-знищити злочинця Ператського.Ось чому поляки так виють проти ОУН і С.Бандери в унісон з москалями.

На зламі часу, в новорічну ніч,
Родився хлопчик названий Степаном*.
Напевне зорі знали в чому річ,
Що українським стане він Титаном!

Тож душу Бог послав йому таку,
Що наче світоч все життя горіла,
Дав силу волі й духу юнаку
Любов землі, яка його зростила.

І ця любов, неначе оберіг
Йому давала мужність та наснагу.
В концтаборах і тюрмах він зберіг
Незламну волю і борця відвагу.

Для нього гасло, – ВОЛЯ або СМЕРТЬ,
Це був не символ, а життєве кредо
І боротьби смертельна круговерть
Дасть ВОЛЮ УКРАЇНІ, вірив твердо.

Його життя, ідеї, боротьба
Ще й досі ворогів його лякають
Ім’ям Бандери названа доба,
Бандерівці, - нас досі називають.

Тому, як шана, по всій країні
Звучить вітання-гасло в наших лавах.
Борцям за волю, - СЛАВА УКРАЇНІ!
В боях полеглим всім, - ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА УКРАЇНІ- ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

Землю сербського народу

Зображення користувача Гістьзавірюха.

Землю сербського народу захватили кляті чурбани косівські мусульмани і вигнали сербів православних із їх законої землі і вся підерна Європа підтримала чурбанів бо православних не підтримує ніколи.Ось вам і правда демонів-демократів.

Європа доказала ,що герой

Зображення користувача Гістьзавірюха.

Європа доказала ,що герой України це терорист Бандера,проводивший терористичні акти у Європі(убивство міністра Перацкого в 1935).

"Гість луганськ" написав :"а

Зображення користувача мишко далекий.

"Гість луганськ" написав :"а когда ваши так званы вояки убивали мирных жителей луганска и донецка у них руки не в крови они кого от кого защищают украинцев от украинцев если всех разогнать мы сами давно бы разобрались"
Ми ,українці, не хотіли воювати,- а ось такі як ти і тобі подібні дуже хотіли війни і кричали-" Путин, давай сюда , в Украину, войска."А коли ваші злочинці-сепаратисти-терористи разом із тими російськими злочинцями розташовували свої артилерійські батареї біля ваших будинків ,стріляли і вбивали ними українських патріотів-воїнів, які захищали свою українську землю -землю українського народу-землю Української держави, такі як ти,"мирные жители Донбаса", із свинячим завиванням ,виражали своє задоволення від цих стільб, чудово розуміючи, що десь там,куди стріляють ваші злочинці, загинуть українські хлопці-патріоти.Ці "мирные жители "чудово знали, що на координати цих батарей зразу ж прилетить(як на вашем языке)"ответка", а на українській мові-"помста".То чого ви так раділи з тої стрілянини біля ваших будинків, а не протестували, не падали під колеса отих артилерійських установок,як падали під колеса військових машин українських добробатів.???
З ким такі, як ти, "мирные жители донбаса",хотіли "договариваться"про те, кому віддати цю УКРАЇНСЬКУ землю, землю УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, землю УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ-УКРАЇНА ??? Не захотіли жити на українській землі-на землі українського народу, -на території УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ--кордон до Росії відкритий,без віз--то ж ніхто вас не затримував--а навпаки, україці вам вічливо пропонували-без кровопролиття-"чемодан-вокзал-Росия".Так ні ,"мирные жители Донбаса" захотіли війни,захотіли крові, на догоду озвірілому російському народу-окупанту.А війна -це дуже жорстока дійсність, де на кров відповідають кровю, на смерть відповідають смертю.Ми ж ,УКРАЇНЦІ, не хотіли воювати-

Ми не хотіли воювати,
Але повинні це робити
І взяли в руки автомати,
Щоб рідну землю захистити.

Ми не хотіли помирати,
Всі, як один, хотіли жити.
Дітей ростити та плекати,
Коханим бути і любити.

Ми будували та навчали,
Збирали хліб і мали мрію
Та шлях для розвитку обрали,
Що не влаштовував Росію.

Тепер це треба боронити,
Бо вже не нишком, а відкрито,
Москаль, щоби нас зупинити,
Війну веде несамовито.

В степу Донбасу, в цьому полі
Вже Русь стикалася з Ордою.
В нас досить сили духу, волі,
Перемогти у цім двобої.

Нам так не хочеться вмирати,
Щоб не завдати рідним болю.
Та землю рідну захищати
На нашу вже припало долю .

Щоб «руССкій мір» з оскалом звіра
Не став на рідному порозі.
На нашім боці правда й віра
У неминучій перемозі.

За це боролись і вмирали,
Кров українська тут пролита,
Тож від землі меморіали -
Розквітлі маки в полі жита.

СЛАВА БОГУ! І не треба

Зображення користувача православний.

СЛАВА БОГУ! І не треба підмінювати другими гаслами і не треба навязувати свою думку другим.Можливо тільки домовлятись , проявляти мудрість. АТО - створили нові робочі місця ,гине генофонд націі ,а новітне озброення продають за кордон заробляють гроші.Фірми вербують за кордон працівників які своею працею створюють ,матеріальні ціності. Валюту привозять в краіну,міняють - знецінюючи гривну ,єквівалент не рівний. Банки виводять валюту в офшори. Скорочення робочих мисць це розвал, шлях у прирву. Тільки створення кожен день робочіх місць в Украіні - шлях до успіху.А НАДІЯ працюе и пиклуеться за кожного громадянина країни.

А проблема-то не в Савченко.

Зображення користувача UA.

А проблема-то не в Савченко. Проблема Украины в том, что такие дилетанты, малообразованные, малокультурные, становятся политиками, управляют армией, экономикой, страной. Любые их дилетантские решения, телодвижения могут быть использованы более профессиональными рашистами в своих интересах.
А дилетантка Надя, для которой воинский Устав - единственно понятный документ, прежде чем умничать насчёт юридических терминов, потрудилась бы узнать и сравнить правовой статус задержанных и осуждённых граждан Украины и рашки за нарушение законов Украины с правовым статусом граждан Украины, незаконно удерживаемых на территории Украины какими-то "хорошими парнями"...
Ну хоть бы поинтересовалась, что ли, другими определениями "терроризма", кроме какого-то неизвестного воинского Устава... Кто берет заложников, какие выдвигаются требования, от политических до криминальных... Примеров тому по всему миру - тьма. От захватов самолётов, школ, детских садиков, до вооружённых формирований, ведущих боевые действия с целыми государствами...
И Украина идёт на такой шаг, чтоб обменять преступников на своих граждан, незаконно удерживаемых в заложниках и без всяких дилетантских телодвижений Нади. Может, действительно, этот процесс более сложный, учитывая с кем имеют дело, чем кажется дилетантке Наде?
И вообще, интересно, что для дилетантки Нади является целью войны на Востоке? Возвращение пленных, несомненно, цель благородная и необходимая. Но если Украина станет частью рашки во всех отношениях, то эти же парни её спросят: "Надя, а за что воевали?! Нахрена это все нужно было?!".

А-ну как ну ка. Де є це

Зображення користувача Карамба.

А-ну как ну ка. Де є це юридичне визначення? Деє розмежування терористів і сепаратистів? Тих і інших та колаборантів? В якому документі таке є?

а якщо людині відрізати

Зображення користувача Карамба.

а якщо людині відрізати наприклад ногу то вона взагалі не зможе логічно мислити і висловлюватися. Що доводитьваш приклад? Тільки те,що заручники і їхні родичі неадекватно,а надто емоційно оцінюють дійсність іоцінюють її з позиції свого порятунку. А політик має думати проблаго всього суспільства і безпеку держави, а не здавати суверенітет заради кількох десятків полонених

Яке ще: відкрийте військовий

Зображення користувача Карамба.

Яке ще: відкрийте військовий статут?? Що це за статут такий, який визначає хто терорист, хтосепаратист, хто колаборант? Вона плете як небіжка ногами...

савченко ты путинская

Зображення користувача козак.

савченко ты путинская подстилка тебе не место в депутатах по тебе плачит психушка пьянь ты под заборная

Как только орки уйдут из

Зображення користувача ДЯДЬКА.

Как только орки уйдут из Крыма,так и мир будет.Я за него то же ратую,разница-какой ценой.

Это проект москвы призванный

Зображення користувача ДЯДЬКА.

Это проект москвы призванный показать лоховатому народу то,что вроде власть ничего не может а пришла Надя и сделала.Лажа все это.До того как подсунули эту надю процесс обмена шел и ребят освобождали.И с ее "пленом" очень много не ясного.С какого перепугу такие вдруг огороды городили.Незаконное пересечение границы при безвизовом режиме это кинокомедия.Короче,надя это одна большая кремлевская лажа для лохов.Кремляди лапшу сварили ,надя ее раздает а сердобольные хлюпики ее себе на уши вешают.

савченко дура лишить ее

Зображення користувача шаман.

савченко дура лишить ее героя и депутатского звания и посадить в тюрьму первая отсидка в россие ей не помогла дура без мозглая

а когда ваши так званы вояки

Зображення користувача Гість луганськ.

а когда ваши так званы вояки убивали мирных жителей луганска и донецка у них руки не в крови а в дорбатах грузины воюют они кого от кого защищают украинцев от украинцев если всех разогнать мы сами давно бы разобрались. А если такой умный приди сядь в плен и сиди а надежда молодец она за мир ратует хотя тоже сука воевала

Хотелось бы послушать тех,

Зображення користувача Запорожье.

Хотелось бы послушать тех, кто тут выступает против Надежды, когда они окажутся в плену!?
Сказано: "Не суди! Ибо, какой мерой судишь, то ты и стоишь".

Ну якщо нашi політики не

Зображення користувача demchyshyn@ ukr.net.

Ну якщо нашi політики не можуть вирішити проблему Донбасу... а це Факт! За днр/лнр стоіть Росія...І що наша влада може з тим зробити? Ніц!! Тоді скільки ми будемо товкти одне одного!!!?? То може треба якось домовлятися?Основна маса украінців , повторюю- основна маса українців не хоче воювати. Покричати- то да)))!! А коли діло до військомату було йти, то всі обі....ся. То чого мусять за засранців гинути нормальні пацани....

Важко коментувати дії

Зображення користувача Користь всім.

Важко коментувати дії "хворої" жінки. Та як що вона не вважає їх терористами, а людьми, то що вона скаже про те як за їх вказівками катують українських полонених. Вбивають або калічать кожного дня наших військових. Прикриватися можна, тим що вона зустрічалася для того, щоб визволити наших полонених, а не передати якусь таємну інформацію і де результат?
Гнати таку лярву назад до москалів, напевно їй там дуже сподобалося.

А що ж ще може заявляти

Зображення користувача мишко далекий.

А що ж ще може заявляти савченко крім того ,що їй підказують московські "суфльори"?,адже Бог не обділив її великим розумом.Бо ж памятаємо як вона в інтервю журналісту Дроздову заявила-"Я можу запропонувала президенту Порошенку мільйон способів, як звільнити наших заручників, але мене не хочуть слухати". Ну хіба людина з здоровою головою може висказати таку маячню ?Або ж друга її заява в етері російского радіо "Эхо Москвы"-"Я знаю, як за два місяці закінчити і виграти цю війну".В той час , українські політики і експерти і західні лідери заявляють, що не бачуть вирішення цієї проблеми на найближчий час.А ось "феномен"-савченко -"знає".У чому ж "феномен" савченка? ось у чому-на пораду, що їй потрібно вчитися,вона заявила:" Навіщо мені вчитись ,коли я можу вчити інших".Вона виглядає ,як безпринципний ,самовпевнений, самозакоханий дилетант, з завищеною самооцінкою .А все це говорить про те, що савченко ідеологічний невіглас і ніякого відношення до українського патріотизму немає.За нею немає якихось, корисних для українського народу, дій--лише одні крикливі слова-заяви.Тому її вже цураються у ВР-приклад= заява бувшого бійця добробату- депутата В.Парасюка.Думку зневаги до неї патріотів-воїнів з АТО висловив вояка Гай,адже її заклики до амністії злочинців-терористів, у яких руки по локті в невинній українській крові--це значить потоптатись по святій памяті загиблих українських воїнів-патріотів і загиблих на МАЙДАНІ.

Вже мінус двадцять, завтра - "Рождество",
На Сході кажуть так, а не інакше.
І скільки б не вдягав старе пальто,
У новій формі краще, все - інакше.

Війна і кров. Сьогодні тут святвечір.
Стріляють з всіх усюд навсюдибіч.
В окопі сніг. Із пароварних речень
Собачий холод вже показує на ніч.

Малює знов незнані дві години,
Бо далі вже наступить нам Різдво.
Колись палив я на Майдані шини,
Сьогодні вже не так, бо всеодно...

Я так стремивсь потрапити в Європу,
Попав під кулів тиходальній свист.
Моє Різдво проведене в окопі
Сьогодні - правда, бо на завтра долі хист.

Надя я за тебя, и за любого

Зображення користувача с.

Надя я за тебя, и за любого кто предотвратит весь этот ужас.Не слушай никого и держись, так как ты думают очень многие

Не просто підміна, а тотальна

Зображення користувача Бож.

Не просто підміна, а тотальна підміна понять!зі всіма наслідками!

Бандиты-иуды каждый день

Зображення користувача ГАлексанлрість.

Бандиты-иуды каждый день убивают и ранят наших солдат,предали Украину.Надя ты Надя,с тебя политик,как с захара балерина.

Люди,порохоботи вами

Зображення користувача капець.

Люди,порохоботи вами маніпулюють!Іде підміна понять.Савченко не каже про те,що це невинні,білі і пухнасті.Ідеться про юридичне визначення дій на Донбасі.Чи ви також рахуєте.що це не війна а антитерористична операція?Не будьте такими баранами,як автори таких ось статей,не піддавайтесь на висери холуїв шоколоадного

закралась маленькая ошибочка

Зображення користувача миротворец.

закралась маленькая ошибочка , не прокладка , а подстилка

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organiz

Зображення користувача BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so  zlom//////.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so zlom/////////////////// XAKAMADA I NAVAL''NUI===ETO PROPUTINSKIE LSHE=OPPOZITSUONERU SOXRANIAIUSHIE IDEOLOGIIU PUTINIZMA V ROSSII........POSLE UXODA MESHDUNARODNOGO PRESTUPNIKA PUTINA IZ VLASTI ROSSIISKII NAROD OBRETET DRUGIE TSENNOSTNUE OSNOVU UKREPLIAIUSHIE DRUSHBU MESHDU UKRAINSKIM I ROSSIISKIM NARODAMI NESOVMESTIMUIU S ANNEKSIEI OKKUPATSUEI I SEPARATIZMOM......REGIONAL''NOE VERXOVENSTVO MOSKVU VASHUNGTONA BERLINA PARISHA LONDONA PEKINA I DELI DOLSHNO UITI NAVSEGDA V PROSHLOE......VERXOVENSTVO STOLITSU MIRA BRIUSSELIA====ETO GARANT SOZDANIIA NOVUX MIROLIUBIVUX RAVNOPRAVNUX OTNOSHENII FORMIRUIUSHIX ODNU VSEMIRNUIU STOLITSU ODNU VSEPLANETARNUIU STRANU I ODIN DOBRUI GUMANNUI NAROD===CHELOVEK......========ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK.....

Хакамада придумала, как Трамп поможет Путину легализовать аннексию Крыма
Оппозиционный политик призналась в том, что Россия пока ничего не может сделать для снятия санкций Запада
OBOZREVATEL.COM

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organiz

Зображення користувача BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so  zlom//////.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////// DONBASS I KRUM===ETO ZAKONNAIA RODNAIA LIUBIMAIA UKRAINSKAIA ZEMLIA.....PRESTUPNIK PUTIN UNICHTOSHAET UKRAINU UKRAINSKIX I ROSSIISKIX GRASHDAN NA DONBASSE.....FASHUST PUTIN UNICHTOSHUL DRUSHBU MESHDU UKRAINSKIM I ROSSIISKIM NARODAMI......VOSSTANOVLENIE DRUSHBU MESHDU UKRAINOI I ROSSIEI NAMNOGO VASHNEE BLAGORODNEE PROGRESSIVNEE I VUGODNEE CHEM PRESTUPNAIA OKKUPATSUIA DONBASSA I ANNEKSIIA KRUMA FASHUSTKIMI PUTINSKIMI ZAXVATNICHESKIMI VOISKAMI.......UBIISTVO PUTINUM ROSSIISKOGO VUDAIUSHEGOSIA LIDERA BORISA NEMTSOVA===ETO UBIISTVO DEMOKRATICHESKOI ROSSII===ETO UBIISTVO NOVOGO EVROPEISKOGO BRIUSSEL''SKOGO PUTI ROSSIISKOGO UKRAINSKOGO I BELORUSSKOGO NARODOV......NEOBXODIMO VSE TORGOVUE SDELKI SOVERSHAT'' POSREDSTVOM STOLITSU MIRA BRIUSSELIA OBIAZATEL''NO RAZVIVAIA PROIZVODSTVO V NEVOIUIUSHIX MIROLIUBIVUX STRANAX.....BRIUSSEL'' DOLSHEN DEMONSTRIROVAT'' NA PRIMERE 28 STRAN EVROPU KAK NUSHNO OB''EDINIAT''SIA I SOZDAVAT'' POLITICHESKIE GOS MESH I NADGOSUDARSTVENNUE PUBLICHNUE VNERASSOVUE PARLAMENTSKIE SVIAZI......NEOBXODIMO SOZDAVAT'' MOSHNOE PROIZVODSTVO I POTREBLENIE VO VSEX STRANAX I NA VSEX KONTINENTAX......200 BRIUSSEL''SKIX STRAN DOLSHNU PODNIAT''SIA NA NOVUI UROVEN'' EKONOMICHESKIX OTNOSHENII====SOZDAT'' TOTAL''NOE PEREPROIZVODSTVO I OTKAZAT''SIA OT DENEG===ABSOLIUTNOGO VSEPLANETARNOGO ZLA.....MIR BEZ DENEG===ETO RAISKII MIR.....LIUDI SOZDADUT RAI NA ZEMLE......======ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK...

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organiz

Зображення користувача BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so  zlom//////.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////// =======MU TREBUEM OT EVROPARLAMENTA NEMEDLENNO ARESTOVAT'' FRANTSUZKUIU NATSUSTKU MARIN LI PEN UNICHTOSHUVSHUIU PROGRESSIVNUI POTENTSUAL EVROSOIUZA.......=======MU TREBUEM LIKVIDATSUI NATSUONAL=RASISTKIX PROPUTINSKIX POLIT=STRUKTUR VO VSEX STRANAX ES........=======MU TREBUEM LIKVIDATSUI UKRAINSKOI STRUKTURU //////OPPOZITSUONNUI BLOK///////// I VUVODA LIUDEI VIKTORA IANUKOVICHA IZ EVROPEISKIX INSTITUTSUI I SISTEMU UPRAVLENIIA UKRAINU.......======MU TREBUEM SOZDANIIA ////////SOEDINENNUX STRAN EVROPU//////// RAZVIVAIUSHIX SEBIA A TAKSHE VSE STRANU PLANETU......=======MU TREBUEM LIKVIDATSUI NEMETSKO=FRANTSUZSKOI DESTRUKTIVISTKOI IMPERII IZDEVAIUSHEISIA NAD SEM''IAMI DOLGOSHUVUSHIX EMMIGRANTOV I PROVODIASHEI AGRESSIVNUI EKSPANSIVISTKII KOLONIAL''NUI VSEMIRNUI KURS.....======MU TREBUEM ZAPRETIT'' PROIZVODSTVO KNIGI /////MAIN KAMF///// ADOL''FA GITLERA IAVLIAIUSHEISIA BESTSELEROM V GERMANII SKLONNOI K RESTAVRATSUI NATSUONAL=SOTSUALIZMA........======MU PRIZUVAEM ROSSIISKII AMERIKANSKII UKRAINSKII I EVROPEISKII NARODU LIKVIDIROVAT'' PUTINIZM OLIGARXIZM I NATSUONALIZM.......=======MU PRIZUVAEM AMERIKANSKII NAROD INTEGRIROVAT''SIA V BRIUSSEL'' VUTESNIAIA PUTINSKII KREMLEVSKII BIZNES IZ STRAN ES......=======MU PRIZUVAEM UKRAINSKII NAROD VUVESTI IZ SISTEMU UPRAVLENIIA OLIGARXOV POROSHENKO PINCHUKA TARUTU NOVINSKOGO KOLOMOISKOGO I AXMETOVA.....UKRAINSKIE OLIGARXI VEDUT SEBIA TAK KAK GRASHDANE EVROSOIUZA IMEIUSHIE V UKRAINE SVOI BIZNES DOXODU OT KOTOROGO DOLSHNU VUVODIT''SIA IZ UKRAINU NA REGULIARNOI ZAKRUTOI BESKONTROL''NOI NEPUBLICHNOI PRESTUPNOI OSNOVE........======MU TREBUEM VVEDENIIA 50=PROTSENTNOGO NALOGA S PRIBULI KRUPNOGO BIZNESA VO VSEX STRANAX MIRA===NUVORISHU IMEIUSHIE 80=60=40=20=10=5=2.5 MILIARDNUE SOSTOIANIIA DOLSHNU IMET'' 40=30=20=10=5=2.5=1.25 MILIARDNUE SOSTOIANIIA===ZARABOTAL V GOD BOLEE 200.000 DOLLAROV BUD'' DOBR OPLATIV ZARPLATU SVOIM RABOTNIKAM 1000=2000 DOLLAROV V MESIATS NAPRAV' V BIUTSHET 100.000 DOLLAROV NALOGOV S PRIBULI.......NE OBEDNEESH.......=======MU PRIZUVAEM OB''EDINIAT''SIA VSEM STRANAM I NARODAM V BRIUSSELE SOZDAVAIA EDINUIU DOBRUIU VSEPLANETARNUIU CHELOVECHESKUIU SEM''IU.....=====ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK...

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organiz

Зображення користувача BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so  zlom//////.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so zlom/////////////////// =======OFFSHORNAIA SHOKOLADKA POROSHENKO===POSHEL VON IZ VLASTI I POLITIKI......TU NE IMEESH'' PRAVA VVODIT'' TSENZURU I OBESKROVLIVAT'' EKONOMIKU UKRAINU VUVODIA DESIATKI MILIARDOV EVRO IZ UKRAINU ZA RUBESH......KRUPNUI BIZNES DOLSHEN I OBIAZAN NAPRAVLIAT'' 50=PROTSENTNUI NALOG S PRIBULI V BIUTSHET.....TU POROSHENKO UBIVAESH'' UKRAINU===TU NICHEM NE OTLICHAESHSIA OT MILIARDEROV USA BRITANII GERMANII I AVSTRALII PLATIASHIM SVOIM RABOTNIKAM 1000=2000 DOLLAROV V MESIATS NO NIKAK NE 100=200 DOLLAROV KOTORUE PLATIAT UKRAINSKIE MAGNATU SVOIM RABOTNIKAM V UKRAINE.....SKOL''KO ETO BESPRAVIE BUDET PRODOLSHAT''SIA......RADI CHEGO VEDUTSIA VSE RAZGOVORU O REFORMAX.....RADI CHEGO TU POROSHENKO DELAESH'' VID CHTO REFORMIRUESH'' SUDEBNUIU SISTEMU===RADI TOGO CHTOBU UKRAINSKAIA I MIROVAIA OLIGARXIIA SKUPILA S POTROXAMI VSIU UKRAINU SOXRANIV DESHEVUIU KOLONIAL''NUIU KREPOSTNUIU UKRAINSKUIU RABOCHUIU SILU......DOXODNUE UKRAINSKIE PREDPRIIATIIA DOLSHNU PLATIT'' UKRAINTSAM ZARPLATU 1000=2000 DOLLAROV V MESIATS.......UKRAINTSU KUPIAT BOL''SHE TOVAROV POVUSHAIA POSTUPLENIE NALOGOV V BIUTSHET........BIUTSHETNIKI V TOM CHISLE VOENNUE SMOGUT POLUCHAT'' BOL''SHUIU ZARPLATU.....NEOBXODIMO RAZVIVAT'' UKRAINSKOE RODNOE PROIZVODSTVO TORGUIA S NEVOIUIUSHIMI NEAGRESSIVNUMI STRANAMI.....=======POROSHENKO====UBERI TSENZURU V SMI.......KAKOI TU BUL RAN''SHE SLASHAVUI PERED ZAXVATOM VLASTI I KAKOI TU STAL NAGLUI I VUSOKOMERNUI SEICHAS.......POSHEL VON IZ VLASTI I POLITIKI......OLIGARXIIA===SRASHENIE BIZNESA I VLASTI DOLSHNA BUT'' LIKVIDIROVANA.......=======MU TREBUEM VUBOROV V PARLAMENT VESNOI 2017 GODA.......PARTIIA ////BAT''KIVSHUNA/////// VO GLAVE S UKRAINSKIM LIDEROM IULIEI TIMOSHENKO PROGRESSIVNUI AVANGARD UKRAINSKOGO NARODA IDUSHEGO K ISTINNOI DEMOKRATII===GUMANISTICHESKOI.....

У Києві 2 січня на вулиці

Зображення користувача мишко далекий.

У Києві 2 січня на вулиці Інститутській з бійцем 12 МПБ Леонідом Проводенком ,з позивним "Козак",попрощалась Україна, попрощалась мати- Україна із своїм сином-патріотом .Попрощалась на колінах з своїм сином 'бандерівська Україна', бо саме так російський народ у Росії називає український народ.Феноменальною є ЛЮДИНА ,що змогла дати назву цілому народу-'бандерівці'.А ось савченко не прийшла попрощатись з справжнім ГЕРОЄМ УКРАЇНИ -"Козаком" ,над яким так по звірячому познущались її "людяні чоловіки"-злочинці-терористи.(Мабуть хворіла- боліла голова від похмілля).Та ж вона відкрито в ефірі заявила, що російський народ -це не агресор.

Щодня скалічені і вбиті,
На нові жертви смерть чатує,
Поля снарядами розриті
Метал російський все шматує.

Російська зброя і солдати,
А поле бою Україна.
Вони прийшли щоби вбивати
І нас поставить на коліна.

Війна гібридна нас вбиває,
Вбивають найманці, військові.
Вбиває той, хто в нас стріляє,
П’янить Росію запах крові.

Вбивають ті, хто співчуває,
Той хто не бачить та не чує,
Той, що мовчить, також вбиває,
Хто в соцмережах галасує.

І з їхніх рук кров українську
Нічим й ніколи вже не змити.
А перемовинам у Мінську
Війну з ордою не спинити.

Цей ворог підлий і жорстокий,
Ще вчора називався "братом".
Гарантував нам мир і спокій
Взамін забравши грізний атом.

Кацапу наплювати на закони,
Договори та постулати,
Людську мораль і на кордони,
Їм без війни не існувати.

Росія зрощена війною,
Та в цій війні вона сконає.
І Україна – поле бою,
Москалів на ньому поховає!

Краще б вона в батальйон

Зображення користувача Тамара Степанівна.

Краще б вона в батальйон "Айдар" повернулася. Там би хлопці мовою автоматів пояснили, хто вона така і на що заслуговує.

Що за дебільний пост-"Питання

Зображення користувача мишко далекий.

Що за дебільний пост-"Питання в точному юридичному визначенні дій захарченко і плотницького". Це злочинці-cепаратисти,які з ордою сепаратистів-злочинців,разом з підлим російським народом- окупантом почали війну на українській землі проти українського миролюбного народу і сьогодні руки цих злочинців ,як і руки російського народу-окупанта,по локті у невинній українській крові.Це для савченко ці злочинці-захарченко і плотницький "свої (для неї)хлопці".Адже вона не називає їх злочинцями-вона називає їх любовно "саша" і "ігор".Ось до якої підлості докотилась ота "герой у лайні минулої слави".Підло так поступати з українським народом, який приклав стільки зусиль, щоб визволити її з російської вязниці.Український народ надіявся, що савченко буде використовувати трибуну і статус делегата ПАРЄ для звільнення українських хлопців з кровавих пазурів оцих злочинців ,а вона використовувала трибуну ПАРЄ для оголошення заяв кровавого Путіна---"не потрібно давати зброю українським збройним силам","плотницький і захарченко -не озвірілі, злочинці, а благородні люди".Адвокат Фейгін, який захищав у російському суді савченко,заявив,що вона стала найбільшим для нього розчаруванням ,тому що її дії дуже зашкодили визволенню українців- політвязнів з російських вязниць.Ні одного нашого хлопця вона не звільнила з кровавих рук її"друзів з ОРЛДО".Їй наплювати тепер на тих наших хлопців у полоні у її "друзів"-плотницького і захарченка, тому що вже у неї друга мета, підказана російською ФСБ--пропхати злочинців-сепаратистів у ВР . А коли вона читає "свою програму" для "мислящих людей"-(не -думаючих людей), а "мислящих",то українцям стає зрозуміло, хто писав їй цю "програму".Для савченко вже немає сепаратистів,немає кровавої війни з російським агресором--за вином і папіросним димом вона вже не бачить чорного диму нашої Вітчизняної війни

Двадцять перше сторіччя. Вітчизняна війна.
Вітчизняна війна України.
З наших лав щонайкращих вириває вона,
Та лишає по собі руїни.

Від смертей та страхіть вже нарешті прозріли,
Що Росія наш ворог одвічний!
Дуже пізно, на жаль, ми про це зрозуміли,
Він підступний, жорстокий, цинічний.

Нашу землю випалюють «Смерчі» та «Гради»,
Ще й хизуються цим в Інтернеті.
Їм не буде прощення, не буде пощади,
Це розсадник війни на планеті.

Дуже підла, підступна сучасна Росія,
З-за кордону нам в спину стріляють,
Але вилізе боком її ця затія,
Вантаж «двісті» уже зустрічають.

Україна в вогні! Україна палає!
Наша кров степ Донбасу залила!
Європа стурбована лише співчуває…,
Але силу зупинить лиш сила!

Ми на своїй землі і нас смерть не лякає,
Ми нащадки козацького роду.
Наш народ згуртувався, це всіх окриляє,
Свою землю боронить, свободу.

Бо ніхто, окрім нас, не відстоїть державу,
Незалежність, соборність і волю.
Вітчизняну війну, святу, праведну справу,
Ми ведемо за ЩАСТЯ і ВОЛЮ!

Маніпулятори суспільною

Зображення користувача капець.

Маніпулятори суспільною думкою!У нас що, антитерористична операція чи війна?Питання в точному юридичному визначенні дій захарченко і плотницького. В цьому суть висловлювань Савченко.Хіба Надія їх виправдовує?Люди,включайте мізки,перед тим як писати таку хрень,вами маніпулюють

Какая разница как названо

Зображення користувача Гістьсандро.

Какая разница как названо зло, которое на службе у рашафаша.....Надюхе идти к Медведчуку, варить борщ..

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organiz

Зображення користувача BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so  zlom//////.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizuia bor''bu so zlom/////////////////////////// =========PUTINISTKA SAVCHENKO====POSHLA VON IZ POLITIKI.......========UVASHAEMUE UKRAINTSU===ETO POROSHENKOVSKO=PUTINSKO=MERKELEVSKII TRIUMVIRAT POSTOIANNO PIARIT SEPARATISTKU SAVCHENKO /////RAZMIAGCHAIA///// TAKIM OBRAZOM PUTINSKII //////PUT''///// VNEDRENIIA =LDNR= V SOSTAV UKRAINU......TSEL'' PUTINISTKI SAVCHENKO==ETO LEGITIMIZATSUIA =LDNR=......SAVCHENKO DOLSHNA PO MNENIIU PUTINA POSTOIANNO PUDRIT'' MOZGI UKRAINSKIM GRASHDANAM TEMOI NEOBXODIMOSTI PRIAMUX KONTAKTOV S GLAVARIAMI TERRORISTOV =LDNR=......PUTIN TREBUET ETOGO OT MERKEL'' A MERKEL'' DERSHUT NA TUGOM ZAVISIVOM POVODKE POROSHENKO DOPUSKAIUSHEGO ETOT SEPARATISTKII TSURK S SAVCHENKO V UKRAINE.......MEDVEDCHUK==ETO TRETII ESHELON VSEI ETOI GNILOI ANTIUKRAINSKOI POLITIKI.......POROSHENKO RAZVIVAET EKS=REGIONALIZM===PUTINIZM V UKRAINE......///////OPPOZITSUONUI BLOK////// IMEET VES V /////PARE//////===ETO SCHITAETSIA CHTO TAKAIA DOLSHNA BUT'' DER'''''''MOKRATIIA V EVRAZII......LIUDI VIKTORA IANUKOVICHA UBIVASHUE UKRAINSKUIU //////NEBESNUIU SOTNIU////// PIARIAT SEBIA NA KASHDOM UKRAINSKOM REKLAMNOM POLITICHESKOM UGLU A TAKSHE ZASEDAIUT V PARLAMENTSKIX EVROPEISKIX INSTITUTAX.........=======POROSHENKO UXODI===TU UNICHTOSHAESH'' PROGRESSIVNUIU PARADIGMU UKRAINSKOGO NARODA OSVOBOSHDAIUSHEGOSIA OT VSEI ETOI GEOPOLITICHESKOI NECHISTI====IMPERIALIZMA KOLONIALIZMA EKS=REGIONALIZMA PUTINIZMA OLIGARXIZMA NATSUONALIZMA I KORRUPTSUONIZMA POROSHDENNUX CHUDOVISHNOI SISTEMNOI STRUKTURNOI NEDORAZVITOST''IU......

Надя герой? Ні! Надя

Зображення користувача Гість Вован Фещ.

Надя герой? Ні! Надя прокладка путінська!

прокурена пропита дура що з

Зображення користувача Гість Лукашенко.

прокурена
пропита дура
що з неї взяти

И кого же она освобождает?

Зображення користувача ЕЮ.

И кого же она освобождает? http://obozrevatel.com/crime/90617-v-seti-vyiyasnili-skandalnuyu-informa...

Сидит себе сытая Геращенко,

Зображення користувача Антиной.

Сидит себе сытая Геращенко, отвечает за военнопленных. Сидят другие сытые, отвечают за выборы,за границу,за прекращение огня. Сидеть бы так с умным видом до пенсии, ан нет, появилась Савченко и все увидели кто есть кто.

Надя йди жери мамин борщ!

Зображення користувача 123.

Надя йди жери мамин борщ!

странное голосование у вас. А

Зображення користувача ЕЮ.

странное голосование у вас. А вариант "переговоры должны вести компетентные люди" вам не приходил в голову?

Политика - тонкое искусство,

Зображення користувача Аврора Утренняя.

Политика - тонкое искусство, а Надя - женщина недалекая и себялюбивая. Нужно ставить перед собой реальные цели. Никого не поможет Надя освободить. Нет у нее для этого опыта, необходимых знаний и дипломатического таланта. Она не видит и не понимает, что ее "благие намерения" используют другие люди в чужой игре.

Кто может и имеет любую

Зображення користувача Гість Александр.

Кто может и имеет любую возможность освободить людей тот должен это делать. Отправить бы туда наш парламент, хотябы на месяц,посидеть у них в тюрьме(если мы не можем их посадить в наши тюрьмы).Посмотрели бы чтоб они тогда запели.

почему они не террористы??не

Зображення користувача Отто.

почему они не террористы??не знаю никаках дыныры и лыныры.есть Донецкая и Луганская области.К людям которые с оружием в руках (не МВД,не ВСУ,не СБУ и тд )на территории МОЕЙ страны -не думаю что можно применять устав ВСУ.УПК - да .надо.Осуждать Надежду.если вытянет пацанов -молодец .Пусть говорит с этими... мож это у нее есть какой то хитрый план.

дураку закон не

Зображення користувача Гном.

дураку закон не писаний.....Аксіома.

з ними можна розмовляти але

Зображення користувача олег 61.

з ними можна розмовляти але вони маріонетки все вирішщу є х......ло російське

Жизнь людей стоит любых

Зображення користувача Евгений Доронин.

Жизнь людей стоит любых усилий, а в данном случае самопожертвования. И за тех кто не может вернться домой нужно отдать, что угодно. Обсуждение обмена пленными, кто бы не вел переговоры про него, всегда ведётся доверенным лицом как минимум людей чьи близкие захвачены.

Мені здається,вона на себе

Зображення користувача Гість Ксеня.

Мені здається,вона на себе бере дуже багато повноважень,лізе туди куди не слід

Коли росія направляе до нас

Зображення користувача Gfhfkkgfg-2.

Коли росія направляе до нас своїх військових курсантів,щоб ті вчилися прицільно стріляти і вбивати нас, а з росіянами на одній стороні і захарченко і плотницький,з якими спілкувалася Савченко,назвавши їх не терористами,тоді хто вона насправді? Якщо їм київська влада не подобалась,приберіть її законним шляхом, і аж не як не тисячами смертей свого народу. Горіти ворогам мого народу в страшному пеклі!

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування