Повії провели мітинг під МВС, щоб скасувати штрафи за проституцію. ВІДЕО

Переглядів: 16647 Коментарів: 45

Безпрецедентну акцію провели у Києві. Подія, яку складно було б уявити ще 10 чи навіть 5 років тому, – на мітинг під стіни МВС вийшли повії, аби заявити про свої права! Жінки переконані, треба скасувати штрафи для повій. Підтримали учасниць акції і правозахисники. Утім, ідею скасувати покарання для повій, підтримують далеко не всі. Як серед звичайних українців, так і в експертному середовищі. Мовляв, декриміналізація проституції може призвести до поширення цього явища.

А як вважаєте ви? Чи потрібно, як того вимагають самі секс-працівниці і правозахисники, скасувати штрафи для повій?

І взагалі, щоб вивести з тіні проституцію, можливо, її все ж таки треба декриміналізувати та легалізувати? Та чи готове до цього українське суспільство… і саме ви? 

Прокоментуйте будь-ласка!

 

Опитування

Чи призведе скасування штрафів для повій до поширення проституції?

Варіанти

Ви не маєте права голосу у цьому опитуванні.

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (45)

Дякую всім за коментарі, цей

Зображення користувача Ольга Шеремет.

Дякую всім за коментарі, цей блог я закриваю та пропоную долучитися до обговорення теми, яку підняв мій колена Олександр Васильєв - щодо легалізації вогнепальної зброї в Україні http://magnolia-tv.com/blog/85247-legalizatsiya-oruzhiya-nuzhno-li-dat-p...

zsearchdom1.com

Зображення користувача ownery.

zsearchdom1.com zsearchdom3.com http://zsearchdom5.com zsearchdom2.com [url]http://zsearchdom4.com[/url]

На принудительные

Зображення користувача ГістьСергей.

На принудительные общественные работы их отправляйте, а не штрафуйте и решатся все проблемы)

Сепары в открытую гнобят

Зображення користувача Гість1977.

Сепары в открытую гнобят Украину, меттвечуки-пеньчуки запросто разгуливают на свободе вместо того чтоб сидеть за сепаратизм, но главное почему-то в воюющей с сильным врагом стране считается борьба с удовлетворением естественной человеческой нуждой..и главное - абсолютно бесперспективная борьба.

Придурок, назови хоть одного

Зображення користувача Лохопед.

Придурок, назови хоть одного "бандеровца" У ВЛАСТИ..!!

Це вже занадто, всі

Зображення користувача мммм.

Це вже занадто, всі повтрачали здоровий глузд-відколи це продажний секс вважається роботою,давайтевсе легалізуємо-шахрайство,наркоманію,різні сексуальні збочення і т.д.все що вважалось донедавна ненормальним, а що тут такого, ми такі,це нам подобається,а кому не подобається нехай валять.Куди ми йдемо- в пекло!!!!

За

Зображення користувача Гістьсаша.

За

Ось вам і справжнє лице

Зображення користувача Позор.

Ось вам і справжнє лице України бандерівського типу.Позор.Україна соціалістична не бандерівська такого позору не мала.......А для чого сімї в Україні коли населеня лишнього забагато.Капіталістична система всіх не прогодує це тільки соціалізм із урівняловкою і без буржуїв-трутнів всіх міг прогодувати.Летіть в пропасть із вашою грьобаною бандерівською Украдією.

Будет легализация. Плюс

Зображення користувача депутат_печерск.

Будет легализация. Плюс установят большой минимум за час услуг с принудительным мед. контролем и обязательной уплатой налогов. Для тех, кто будет батрачить на хате сам или не платить налоги - тюрьма до трех лет с конфискацией имущества.

Да давно вже треба

Зображення користувача кашкет.

Да давно вже треба легалізувати - тут навіть і питань нема!

Привіт всім ви говорите

Зображення користувача Марк.

Привіт всім ви говорите приборкати не як неможливо але як до цього ставилася влада серйозно то все було б ок. А так це вигідно тому хо кришує і хто продає себе це від 100 доларів до безлічі. А викоринити просто 10 посадити а постріляти і буде все нормально. Тому що СНІД ми перші виписку нормально ото подумайте скільки розводів.....

Давно пора легализовать

Зображення користувача Реалист.

Давно пора легализовать проституцию! Ханжеское закрывание глаз на проблему, не говорит о том что её (проституции) нет.
От проституцию не смог избавиться, ни один строй, но ее можно контролировать! А это меньшее из зол.

Согласен на все 100%.

Зображення користувача Гість Андрей.

Согласен на все 100%. Мораль....? Не смешите, одна из древнейших профессий.Только легализация. Не будем бороться с проституцией - онанизмом!!!

А в иной отрасли устроится на

Зображення користувача Женщина.

А в иной отрасли устроится на работу слабо? Или даже в голову не может прийти такая мысль? Или голова просто неспособна работать в отличие от других частей тела? Тут после полного трудового дня валишься с ног, идёшь на вторую смену домой в семью домработницей и воспитателем,иногда сиделкой.Помимо этого ещё и сексом если сил хватит обязана радовать мужа. Но он последнее работой не считает почему-то.

Мужики,зможете без повій???

Зображення користувача Гість  після .

Мужики,зможете без повій???

Ну проснулись и шо? Апять на

Зображення користувача Срав Пес.

Ну проснулись и шо? Апять на муйдан?

Этих нет, они же там ворюги

Зображення користувача Валик228.

Этих нет, они же там ворюги наркоманки на 99.9%.
Ну а обыденная же для всех нас проституция - бытовая - и без того легализована. Точней никак не наказывается и даже не порицается. Так что вопрос, вообще-то, риторический совершенно и ответ очевиден...

Якщо це ганебне явище

Зображення користувача Тамара Степанівна.

Якщо це ганебне явище легалізувати, то за нинішніх складних соціальних та економічних умов воно почне ширитися в геометричній прогресії. Повії перестануть соромитися своєї діяльності, мало того, навіть хизуватимуться матеріальною забезпеченістю перед юнками з незаможних родин, агітуючи наслідувати їх у виборі професії. І дуже скоро багато людей вважатимуть це нормою. Процес падіння суспільної моралі таким чином стане незворотним.

Так! Так! Плюс стаж рік за

Зображення користувача Гість Марія.

Так! Так! Плюс стаж рік за два і пільгову підвищену пенсію!

Легалізувати,дати молоко за

Зображення користувача Гість  після .

Легалізувати,дати молоко за шкідливі умови праці,звільнити від плати за комунальні!!!Які ще пільги будуть вимагати ці паскуди?

матик написав: "Вопрос:Вы

Зображення користувача Олешко.
матик написав:

"Вопрос:Вы свою дочь сделаете проституткой?" - я её воспитаю так, чтобы у мужчин, которые её окружают отпало желание обращаться к женщинам этой профессии.

Разве не моральные принципы, которые заложены в каждом человеке, побуждают использовать именно такие методы воспитания? Если все люди начнут придерживаться высоких норм морали вот тогда не будет проституток и тех, кто пользуется их услугами.

"Вопрос:Вы свою дочь сделаете

Зображення користувача матик.

"Вопрос:Вы свою дочь сделаете проституткой?" - я её воспитаю так, чтобы у мужчин, которые её окружают отпало желание обращаться к женщинам этой профессии.

Пример-Нидерланды! Все

Зображення користувача Гражданин своей страны.

Пример-Нидерланды! Все законно и платят налоги.

Легалізувати!Легалізувати! І

Зображення користувача Гість.

Легалізувати!Легалізувати! І ще раз легалізувати!Питання з моралю... Треба шукати рішення. Але легалізувати!

Якщо легалізувати

Зображення користувача т.

Якщо легалізувати проституцію, то чому не легалізувати хабарництво, крадіжки, вбивства? Адже ці явища також не можна викорінити. Де межа? Вона у прихильників легалізації невпинно рухається у бік, протилежний від здорового глузду.

Я вообще за легалезацию

Зображення користувача Жетон.

Я вообще за легалезацию

Матковська А.М. написав: А

Зображення користувача Олешко.
Матковська А.М. написав:

А мораль - вещь относительная, надуманная обществом.

Вопрос:Вы свою дочь сделаете проституткой?

"А мораль - вещь

Зображення користувача Олешко.

"А мораль - вещь относительная, надуманная обществом". Вопрос: Вы свою дочь сделаете проституткой?

Пока будут не законные

Зображення користувача Очевидец.

Пока будут не законные проститутки (и трава к стати тоже) - будут продажные менты которые их крышуют, будут продажные менты - будет коррупция во всем. Это аксиома - искоренить эти древнейшие явления никому и никогда не удавалось и не удастся тоесть невозможно. А все блаблабла про мораль связаны исключительно с маргинальными интересами.

Люди не сумевшие удержаться в

Зображення користувача Нестор Махно.

Люди не сумевшие удержаться в рамках приличия должны быть изолированы от власти. Олигархи, проститутки и их партнёры проститутеры, чиновники всех рангов не объяснившие пороисхождение своих благ, судьи мудьи и прочая шелупонь способная воровать. Лишение прав должно проходить как одноразовое действие с возможностью обжалования даже после смерти, т.е. родствениками.

Замість штрафів треба пенсії

Зображення користувача Гість  після .

Замість штрафів треба пенсії призначити???

Політичним проституткам в

Зображення користувача Гість.

Політичним проституткам в парламенті держава платить одну з найвищих заробітних плат, а жінкам, які змушені (або яким подобається) надавати СВОЇМ тілом інтимні послуги - відмовляє в засобах для існування... Лицемірство! ВВедіть, нарешті, практику єдиних стандартів! (Не введуть, бо вводять якраз ВИЩЕНАЗВАНІ!)

Вони теж люди!!!

Зображення користувача Гість  після .

Вони теж люди!!!

Професія дуже

Зображення користувача Гість  після .

Професія дуже небезпечна-легалізувати.

О чём Вы пишете? Неужели нас

Зображення користувача Марина, Киев.

О чём Вы пишете? Неужели нас должно волновать материальное положение проституток??? С митингом надо идти к МВД всем нам! В Киеве безпредел бандитизма! Грабежи и убийства каждый день! Жизни людей под угрозой, хоть мы и не на фронте в АТО. Чем по-вашему должно заниматься наше МВД??? Какие проститутки, очнитесь!Наведите порядок в стране, чтобы люди перестали жить в страхе за свои жизни и мизерные сбережения!

мужчина, не будьте

Зображення користувача Матковська А.М..

мужчина, не будьте ханжой.Секс за деньги нравиться всем, вопрос в их наличии. Был бы бесплатным, выстроилась бы очередь. А мораль - вещь относительная, надуманная обществом. Проститутка - это продукт ваших желаний!

спрос рождает предложение.

Зображення користувача Матковська А.М..

спрос рождает предложение. Эта профессия вечна!

Во времена союза в

Зображення користувача Честь и Совесть.

Во времена союза в проститутки шли ,что-бы жизнь девушки была выше среднего уровня;эсклюзивная одежда,автомобили и курорты и т.д. ,сейчас в проститутки идут чтобы как-то просушествовать,так-как работы для всех даже желающих нету,заводы и фабрики умышленно уничтожены,страна каждый квартал просит очередной транш,перспективы никакой нет,КУДА нас ведут властьимущие олигархи ??? Народ проснись !!!

Чому в інших країнах

Зображення користувача Олег1717.

Чому в інших країнах проституция легализована і підконтрольні Державі, а у нас ні і збагачує окремих осіб. Треба легализувати цей вид діяльності.

Поскоку у нас рівність між

Зображення користувача Гиограф.

Поскоку у нас рівність між "Ме" і "Жо" то нада узаконювать і проститутів хлопаків, яких шукають собі на різних сайтах грошовиті пристарілі шльондри чи й моложаві, чи дочки багатеньких батьків.
Це одне, а друге: ті мужики які не грошовиті то й проститутку купити не зможуть, а хочуть як і всі того тєла. От і заради такого походу до "червоного ліхтаря" будуть ще більше грабувати, красти та іншим чином злочинити.
Та й на такому сексорозкріпачені ще більше будуть і проституток безплатно насилувати та просто перехожих дівок чи баб.

ГістьВилия написав: Главное

Зображення користувача Крук.
ГістьВилия написав:

Главное дать людям работу с достойной оплатой, что бы на панель не выходили от банального недоедания...

Вы верите в эти сказки о недоедании и нищете? Много ли у вас знакомых среди женщин, которые по этой причине пошли на панель? Вы встречали в жизни вора, который ради достойной (его ремеслу?) зарплаты бросит воровать? Опуститесь на землю. У наших депутатов, президента и иже с ними судьев, пркуроров, ментов, и прочей братии, вроде не нищая зарплата. Но воровать и мздоимствовать они не перестанут. Скольколько волка не корми, а он все равно в лес убежит. Любой закон держится только на кнуте и прянике. Даже в самых развитых странах. Пороки искоренить полностью не возможно. Но ужесточая закон и ответственность, вполне можна свести это позорное явление к минимуму. И никаких послаблений. Почему, подняв штрафы за вождение автомобиля в нетрезвом состоянии, пьяных за рулём не стало меньше? Потому, что у нас не ценится человеческая жизнь! Штраф должен быть в разы больше - это цена автомобиля нарушителя. И никаких дурацких "первый раз или второй". За второе нарушение многим уже нечем будет платить. Придётся на три года, если без ДТП, в цугундер отправиться, на казённые харчи зарабатывать. Вот когда так будет, тогда, прежде чем нажраться и сесть за руль, начнём головой думать, а не седалищем.

Не життя змушує займатись

Зображення користувача Крук.

Не життя змушує займатись проституцією цих шльондр. Вони вже народились проститутками. Їх не штрафувати потрібно, а саджати. Від року до трьох, без права амністії чи УДО. Бо з такою "християнською" мораллю ми вже докотились до Содому і Гоморри.

Штрафи ніяк не впливають на

Зображення користувача Сергій Гість.

Штрафи ніяк не впливають на зупинку проституції. Це прикре явище, але ви повині розуміти, що це одна з найстаріших професій. Ви ніколи її не зможете, а ні контролювати, а ні побороти. Пора вже це давно визнати і легалізувати з усіма налогами, та обовязковими медичними комісіями...

Главное дать людям работу с

Зображення користувача ГістьВилия.

Главное дать людям работу с достойной оплатой, что бы на панель не выходили от банального недоедания...

Эти глупые мелкие штрафы,

Зображення користувача Европеец.

Эти глупые мелкие штрафы, конечно, нужно отменить. Они не имеют никакого смысла. Вряд ли 150грн отпугнёт девушку от проституции. Отпугнуть Ее может только презрение и осуждение общества. Но наше общество ещё не на столько морально. (((

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування