Моторошна ДТП. П'яний водій на іномарці збив маму з сином. ВІДЕО

Переглядів: 19304 Коментарів: 43

На Волині, неподалік Луцька позашляховик Субару збив двох людей. Матір із сином саме переходили дорогу, коли в них на великій швидкості врізалась машина. Хлопець лише дивом вижив, а ось жінка загинула. Текст на алкоголь засвідчив, що водій був п'яний.
І хоча, як відомо, уже минуло більше ніж півроку з моменту, як в Україні збільшили штрафи за водіння в нетверезому стані з 10 до 40 тисяч гривень, водії не стали рідше сідати за кермом п’яними, а навпаки таких випадків зафіксовано на порядок більше.

Щоб побороти пияцтво за кермом, і якщо старі штрафи не допомагають, депутати вирішили ще більше посилити покарання. До Верховної Ради внесено законопроект, який передбачає покарання для п’яних водіїв у вигляді штрафу – аж до ста тисяч гривень. Передусім це має спрацювати, як стримуючий фактор, і водій сто разів подумає, перш ніж сісти за кермо напідпитку. 

А як вважаєте ви, чи допоможе значне підвищення штрафів побороти пияцтво за кермом? Або ж, можливо ви думаєте, що зі збільшенням штрафів лише зросте сума хабарів і все одно при бажанні можна буде зам’яти справу?

Коментуйте.  

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (43)

Дяукую за те, що долучилися

Зображення користувача Володимир Хом'як.

Дяукую за те, що долучилися до обговорення. Цей блог я закриваю, а наразі пропоную вам переглянути тему, яку підняла моя колега Ольга Шеремет http://magnolia-tv.com/blog/87256-nad-ya-savchenko-potrapila-u-skandalnu...

Сейчас на меня польётся

Зображення користувача ГістьВиктор.

Сейчас на меня польётся наверное такое..... но хочу тоже вставить свои пять копеек. Первое это нужно увеличить допустимую норму промиле до 06-08 вместо 02. Этим пользуются нечистые на руку полицейские которые за пакет кефира или кружку кваса или за три капли корвалола принуждают водителей давать им взятки. В Италии например разрешённая норма 08. Водитель имеет право выпить бокал сухого вина или 50-60 грамм коньяка. Если же задержан водитель с большей дозой то вот тогда вступает в силу крупный штраф а если ещё и с ДТП то штраф увеличивается до пяти раз,а если ДТП со смертельным исходом то это 100% тюрьма и штраф почти в 100 000 евро в пользу потерпевших. У нас же в Украине предлагают всех огульно штрафовать, и тех у кого 03 промиле которые могут быть от разных причин и тех у кого 3,5(смертельная доза)и тех кто с этой дозой ещё и убил людей. Ко всему нужно подходить с умом а не бросаться из крайности в крайность. Это моё мнение.

Необхідно у санкції ст. 130

Зображення користувача Дмитро Васильович .

Необхідно у санкції ст. 130 КУпАП передбачити обовязкову конфіскацію транспортного засобу. При цьому, "безвоздмездно" і незалежно від того, кому він належить - водію чи іншій особі ("покарання автомобілем")

без подолання корупції Закони

Зображення користувача Ксенія.

без подолання корупції Закони України є лише засобом для маніпуляцій чиновників, а всі ДПТ з трагічними наслідками - джерело збагачення працівників поліції, прокуратури, суддів. Інформації про кількість засуджених "гаманців" за скоєні злочини навіть при "покращенні" не називають - бо їх немає...

А це дивлячись на те - хто за

Зображення користувача ostap.

А це дивлячись на те - хто за кермом!Прокурор, мажор, суддя і т.д. ніколи не платили і не будуть платити штрафи Доки не буде за вбивство - смертна кара!

Пьяных и невнимательных

Зображення користувача ЛинаР.

Пьяных и невнимательных пешеходов редко сбивают в % по отношению к пьяным или под действием др. запрещ. препаратов сбивающим водителям. Вы уже попадали ситуации.

Що "добра людина", яка збила

Зображення користувача ЛинаР.

Що "добра людина", яка збила ii з дитиною на волi.

Державо, виховай людину!

Зображення користувача Микола Аверін.

Державо, виховай людину! Введи до школи педагогіку самоорганізації особистості, яка виховає в учневі з дитиства любов до людини. Лише у цьому кроці бачу сенс у попередженні і викорінення з нашого життя такого зла.

Аж до 100000!А без

Зображення користувача Арсен.

Аж до 100000!А без протокола-50000.За это должна быть УГОЛОВНАЯ ответственность,но "законотворцям" все некогда.

Для того хто їздить на Субару

Зображення користувача Віктор В..

Для того хто їздить на Субару ніякими штрафами не зупиниш. Тут потрібні дії набагато радикальніші, усього лише на перший раз відрубати одну руку, потім іншу. Інакше до нашого народу ніколи не дійде. В азійських і арабських країнах дуже гарний досвід боротьби з подібними і Гітлер Німців також на усі покоління навчив оплачувати проїзд.

ГОСЧИНОВКИ ЦІЛЕ ЖИТТЯ КРАВ І

Зображення користувача ГістьМИКОЛА.

ГОСЧИНОВКИ ЦІЛЕ ЖИТТЯ КРАВ І ЙОМУ ЗА ЦЕ ПЕНСІЮ ГАРНУ ДАЛИ. А МОЖЕ НАМ ТРЕБА ТОЖЕ КРАСТИ?ЧИНОВНИКАМ Я НЕДАВБИ ПЕНСІЇ,БО ВОНИ ЦІЛЕ ЖИТТЯ КРАЛИ НАШІ ГРОШІ

МОЛОДИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ В МІСТІ

Зображення користувача ГістьМИКОЛА.

МОЛОДИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ В МІСТІ БЕРЕЖАНАХ ЗВІЛЬНИЛИ А БАРИХ ЗАЛИШИЛИ БО ЇМ ПОТРІБНО ДО ПЕНСІЇЇ ДОРОБИТИ(ВЗЯТКИ БРАТИ І НАЧАЛЬНИКУ ДАВАТИ)

НІЯКОЇ РЕФОРМИ НЕМАЄ ПАНЕ

Зображення користувача ГістьМИКОЛА.

НІЯКОЇ РЕФОРМИ НЕМАЄ ПАНЕ МІНІСТР.ЯК СТОЯЛИ МОЛОДІ ЛІНИВІ ХЛОПЦІ ПО БАЗАРАХ І ПРОДАЮТЬ ДОЛЛАРИ(ВАЛЮТЧИКИ),А ПОЛІЦІЯ ЗАКРИВАЄ ОЧІ ТО ЯКА В ЖОПІ ЦЕ РЕФОРМА.

Людиииии!!! Зупиніться!!

Зображення користувача Хенді.

Людиииии!!! Зупиніться!! Стільки часу прошло, а ще досі жуєте... Бідна жінка на тому світі напевно перевертаїця. Скільки можна? Майте совість і подумайте про рідних і блиських ,що вони відчувають і переживають в душі , від щоденних нагадувань про таку біду!

пока не начнёт

Зображення користувача yuzek.

пока не начнёт РАБОТАТЬ!!!система наказания в полном обьёме, вы хоть "лимон" штраф установите это всё будет бестолку! Пока работает и будет работать принцип - а вось ...! Ничего не надо придумывать! Система пока сама не начнёт работать добросовестно, только тогда заработает и всё остальное. А вот с этим какраз самая главная проблема!!! Хотя всё можно быстро и просто решить- за вождение в нетрезвом виде если ввести тюремное наказание 5лет на наших урановых рудниках! Будет эффект 100%!И уроды пладится перестанут!

этих п,драсов которые губят

Зображення користувача патриот.

этих п,драсов которые губят людские жизни надо садить пожизненно п*яных уродов иначе не назовёшь одним словом п*яный за рулём,,,,ПРЕСТУПНИК,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

пожизнено лишение прав

Зображення користувача Гістьв.

пожизнено лишение прав вождения а лучьше пару лет особого режиматам научат.вы посмотрите кого показывают,на дорогих машинах как езедли пьяные,так и будут,уних хоть лям штрафа им до лампочки.хить одного известного наказали...................

основная масса пьяных

Зображення користувача андрей гость.

основная масса пьяных водителей-это жирные бобры.И любое увеличение штрафов им до лампочки

сначала поменять судей,

Зображення користувача Гість такой.

сначала поменять судей, прокуроров, депутатов, ментов, а за пянку на нары) выпил-сел за руль - в тюрьму))

позбавлять прав довічно!

Зображення користувача миколаГість.

позбавлять прав довічно!

Пяный за рулем преступник год

Зображення користувача Гість Евген.

Пяный за рулем преступник год заключения с штрафом и три года лишения прав на первый случяй

Не допоможе,тому що відсутня

Зображення користувача Юрист.

Не допоможе,тому що відсутня свідомість!!!

Зросте сума хабара, зараз

Зображення користувача Гість 1230.

Зросте сума хабара, зараз беруть 400 доларів, незнаю скільки вже тоді будуть брати?????????

Увеличение штрафов это

Зображення користувача ГістьПетр.

Увеличение штрафов это неверный путь, особенно в наше время, когда такое расслоение по доходам людей. То, что для одного, совершившего неумышленное и незначительное нарушение, штраф окажется катастрофой для семейного бюджета, для другого любой штраф даже за серьезное нарушение будет просто мелочью. Более эффективными на мой взгляд были бы запреты на вождение на некоторый срок, за серьезные нарушения лишение прав, уголовная ответственность.

треба притягувати до

Зображення користувача Гість. пересічний громадян.

треба притягувати до вримінальної відповідальності, гроші є ума не треба.

алкоголь вообще запретить

Зображення користувача Гість23.

алкоголь вообще запретить надо! и легализовать легкие наркотики)

п"янка-п"янкою , а швидкість,

Зображення користувача Мамай.

п"янка-п"янкою , а швидкість, а ще як "п"яна" - то смерть.
Доцільно прийняти таку норму: Керування автомобілем особою що перебуває в стані алкогольного сп"яніння зі швидкістю більше 40 км/год тягне за собою, для всіх без виключення,затримання і адміністративний арешт 3 місяці. Переконаний - подіє. П"яних їздити менше не стане, але страшних смертельних аварій поменшає і значно.

коментатор написав: крім

Зображення користувача Мамай.
коментатор написав:

крім штрафу необхідно позбавляти права на водіння мінімум на 10 років, тоді можливо частина задумається

п"янка-п"янкою , а швидкість, а ще як "п"яна" - то смерть.
Доцільно прийняти таку норму: Керування автомобілем особою що перебуває в стані алкогольного сп"яніння зі швидкістю більше 40 км/год тягне за собою, для всіх без виключення,затримання і адміністративний арешт 3 місяці. Переконаний - подіє. П"яних їздити менше не стане, але страшних смертельних аварій поменшає і значно.

та хоч Мільйон 90 % п'яні

Зображення користувача волиняка.

та хоч Мільйон 90 % п'яні їздять чиновники і мажори і що ? хоч одного посадили ?

Психология

Зображення користувача  Гость со Звезды.

Психология среднестатистического украинца отличается от среднестатистического европейца,- абсолютной безответственностью,вот в чем причина всех бед, и не только -высокими показателями ДТП !

Вот интересно:почему люди

Зображення користувача М.

Вот интересно:почему люди ответственность за свою жизнь, и жизнь своих близких перекладывают на пьяных водителей , и забывают про пьяных , и невнимательных пешеходов??? .КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК САМ ОТВЕЧАЕТ ЗА СВОЮ ЖИЗНЬ.

Если каждый из них потеряет

Зображення користувача кум.

Если каждый из них потеряет близкого человека то пить за рулем потом не особо хочется. Сегодня 12лет как сбили мою сестру ей было 8 и однокласснице ее тоже дети пошли за хлебом да есть маркет до перехода но они решили так и вот зеленый свет пешеходам и девочки побежали и тут девушка едущая с родителями и ребенком с дня рождения разогнавшись с виадука решает проскочить на красный на жигулях 9-ой модели итог как мерзко не показываться до похорон и пытаться что-то решить с властью тогда родственники с Киева позвонили в Днепр и предупредили что все делайте по закону и не нужно с этим связываться. И как я не знаю у людей хватает наглости прийти на похороны двух 8-них детей и предлагать деньги. "А штрафы наша власть подымает для себя чтоб если что 100000 дал за того или иного и порядок. А как быть человеку который не виноват но и 100000 тоже нету что ему сказать детям... "допустим" По тв дети видят новости где какой-то дядя сбив на джипе людей заплатит 100000 и исчезнет из страны,а их отец работяга который видно что пытался что то сделать и не допустить ДТП,будет сидеть в тюрьме... ВЫВОД: Кем после такой не справедливости вырастет молодое поколение. И потом не нужно искать причины для оправдания каждый из нас виноват. Только наши дети в Украине остаются,а дети "мажоров" покидают страну...............

Вони не переходили дорогу, а

Зображення користувача Гіс.

Вони не переходили дорогу, а йшли по узбіччю зустрічної полоси

Ну не знаю я не раз ездил с

Зображення користувача М.

Ну не знаю я не раз ездил с пьяными водителями и мы никого не сбили , никуда не врезались

Треба підвищувати штраф. А

Зображення користувача 777.

Треба підвищувати штраф. А якщо немає коштів, забирати майно. Вони відбирають життя людей, роблять каліками на все життя. І водійські права забирати з першого разу на три роки. Потім після перездачі видавати, але з поміткою, наприклад червона лінія.

Я думаю,что увеличение

Зображення користувача Жетон.

Я думаю,что увеличение штрафов нечего не изменит,каждый думает,что не попадётся,что пронесёт,когда на душу принял и храбрости набрался-море по колена.Нужно увеличивать криминальную ответственность за ДТП с погибшими, пострадавшими, дольше будут сидеть и меньше таких неадекватов будет на наших дорогах.

Які б не були адмін стягнення

Зображення користувача Гість.

Які б не були адмін стягнення 10 000. 100 000,чи 1000000грн не допоможе.тому що є населення в Україні для них це не гроші.Хто їздив пяним за кермом той і буде далі їздити.А на рахунок корупциї безумовно збільшиться (запах барвовалу буде прирівнюватись до алкогольного спяніння) На мою думку прирівняло б всіх верст населення в стягнення % процентах від річного доходу(10% 20% чи 50%)

На мою думку, на жаль, ці дії

Зображення користувача Олег-4.

На мою думку, на жаль, ці дії не зменшать кількість схожих ДТП і водіїв що сідають за кермо п’яними. Для цього має запрацювати цілий комплекс заходів, такі, як культура самих водіїв, робота дорожньої поліції, нетерпимість оточуючих які бачать людей, що після чарки сідають за кермо, але жодної дії з їхнього боку. Це, мовляв, трапиться з кимось іншим і десь в другому місці. Ну а робота поліції та судів це взагалі окрема тематика, "роботою" поліції тільки Аваков і задоволений.

Я щитаю не каждый п'явный

Зображення користувача М.

Я щитаю не каждый п'явный убийца, если он не нарушает под то не трогать и не штрафовать ну максимум забрать ключи от авто и за 500 гр вернуть на следующий день, а если кого-то сбил.то расстрел. Повредил чей-то имущество то пускай хазяин сам решает что с таким делать.

Ну збільшаться, тільки не

Зображення користувача guest.

Ну збільшаться, тільки не штрафи а хабарі. Лише карна відповідальність, але через суд з доказами а не показами поліцаїв.

Штрафы 100% помогут. Только

Зображення користувача Алексей_1.

Штрафы 100% помогут. Только не 10 тиысяч, а минимум 50-100. Уголовная ответственность - это чересчур жестко

Штрафи не допоможуть,

Зображення користувача громадянин.

Штрафи не допоможуть, більшість не тверезимии за руль сідають олігархи і ті в кого брат,сват при владі. Таких треба дійсно карати позбавленням водійських прав, а таких як Боровик на довічне за грати.

крім штрафу необхідно

Зображення користувача коментатор.

крім штрафу необхідно позбавляти права на водіння мінімум на 10 років, тоді можливо частина задумається

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Якщо вам запропонують продати свій голос на виборах, чи погодитесь ви?

Варіанти