На Харківщині, щоб захистити своїх дітей, жінка застрелила злочинця. ВІДЕО

Переглядів: 104584 Коментарів: 209

У Харківській області жінка, захищаючи дітей від грабіжника, який увірвався до будинку, із рушниці вбила зловмисника. Саме для самозахисту легалізувати вогнепальну зброю в Україні запропонував і головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

А як вважаєте ви? Чи потрібно в Україні легалізувати вогнепальну зброю?

Це допоможе українцям захисти себе від злочинців чи це навпаки призведе до росту злочинності і побутових перестрілок? І чи купите особисто ви собі пістолет? 

Коментуйте... 

Опитування

Після масового розстрілу у Лас-Вегасі, в Україні вкотре заговорили про легалізацію зброї. А на вашу думку, чи потрібна українцям зброя?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (209)

Більш доречним було б

Зображення користувача Гість2а8й.

Більш доречним було б прийняття закону про право на самозахист, щоб тебе не судили за нібито перевищення меж необхідної самооборони. Також закон про захист своєї позиціЇ (stand your ground). Тобто, коли в тебе грабіжник вимагає гаманця, ти маєш право застосувати фізичну силу будь якого масштабу до нього, а не віддати чи тікати, що є єдине на що ти маєш право зараз. Щонайменш у своїй власній оселі. А вже якими мірами ти захищаєш себе - дрючком, кухонним ножем, пістолетом чи гарматою - то вже другорядне.

Пам'ятайте, що застосування

Зображення користувача Виталий Гість.

Пам'ятайте, що застосування вогнепальної зброї несе за собою кримінальну відповідальність за застосування в громадському місці та нанесення будь яких тілесних ушкоджень. Але прийняття відповідного Закону для дозволу зберігання, наприклад, мисливської вогнепальної зброї, без права носіння, для захисту оселі та її мешканців на законних підставах,- було б доречним.

Часто буваю у Молдові. Якось

Зображення користувача арифметик.

Часто буваю у Молдові. Якось зацікавився, скільки зброї на руках у населення ( там дозволено купувати бойові пістолети й носити їх ) Виявилося, що порядку 700 тис на руках ... А мабуть всі в Україні пам'ятають, як у 2016-2017 роках сотні тисяч молдаван виходили на акції протесту. І НІ ОДНОГО ПОСТРІЛУ НІ З ОДНІЄЇ ІЗ СТОРІН ПРОТИСТОЯННЯ !!! Тільки ЗАКІНЧЕНИЙ ДУРЕНЬ може вбивати з зареєстрованої зброї, бо через дві-три години за ним прийдуть із поліції й заарештують за вбивство ! Адже у правоохоронців будуть зразки куль і гільз у кулегільзотеці зареєстрованої зброї... Тобто , ті всі балачки, що підвищиться рівень убивств - просто на користь злочинців, які зараз безкарно вбивають, калічать українців... Простий приклад - після легалізації придбання зброї у Молдові кількість убивств за рік ЗМЕНШИВСЯ на 78% ! Бо коли в Україні бандити йдуть вбивати людина вони впевнені , що жертва не зможе їм протистояти... А у Молдові - бабка надвоє гадала, у жертви може бути пістолет... Отака арифметика, отже ті, хто боїться , що українці будуть вбивати один одного - просто зневажають і НЕНАВИДЯТЬ український народ, вважають українців бидлом, що не в змозі контролювати свою поведінку... Просто або недалекі люди , що не в змозі аналізувати, або звичайні БАНДИТИ ТА ВОРОГИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ! Отака арифметика...

вбивці зброю мають. а людям

Зображення користувача Гістьроман.

вбивці зброю мають. а людям потрівбно дозволити

Транспортний засіб теж свого

Зображення користувача Тарас Справжній.

Транспортний засіб теж свого роду зброя, якою можна вбити і кожного дня, нажаль, хтось гине (не дай Боже!). Справа в тому я правильно користуватись тією або іншою річчю, бо це дуже важливо. З метою самозахисту себе або родини треба бездоганно володіти насамперед своїми емоціями, а потім вже зброєю. Отже, на мій погляд, відповідальним органам МВС, які будуть оформлювати дозвіл на володіння та користування вогнепальної зброї треба ретельно вивчати особу, якій можна видати дозвіл. Для цього треба використовувати бази даних з тих або інших джерел. А ще, щоб за корумповану складову за видачу дозволу відривали яйця тим, хто хоче заробити. Ну, якось так. Хай мене виправлять більш освідчені.

Я проти легалізації зброї так

Зображення користувача Міла.

Я проти легалізації зброї так як у нашій країні багато людей які вживають наркотичні засобів та алкоголь і при першій можливості будуть застосовувати її не для самозахисту а для доказу своїх неадекватних дій.

Читайте більше... У всіх

Зображення користувача АНТиРАГУЛЬ.

Читайте більше... У всіх країнах, де легалізовувалась короткоствольна зброя, падав рівень злочинності, навідь у Молдові.

Усі громадяни повинні мати

Зображення користувача Гість сергій.

Усі громадяни повинні мати рівні права. Якщо певна частина має можливість володіти зброєю (поліція, злочинці...) чому інші позбавлені?

Уважаемый Иван С. мажорам

Зображення користувача ГістьК7.

Уважаемый Иван С. мажорам разрешение на владение оружием надо как зайцу пятая нога.Оно у них с рождения пристреляно. А ствол + бита под сидением внедорожника(все за папины ворованые)дают такой посыл неуязвимости безнаказаности чувства превосходства вседозволенности и т.д. что можно себя любимого чувствовать богом. Криминалитет даже мелкий тоже имеет+АТОшики(не все но %30 хоть гранату а привезут) и только законопослушный порядочный вымирающий(уезжающий за границу) средний класс себя защитить может подставив другую щеку.Вопрос спорный.Суды полиция закон нас не защищают.Надежда только на себя безоружного.Не согласен!

нужно оружие обязательно...

Зображення користувача шон.

нужно оружие обязательно... чуть майдан и свергли сразу..чуть полиция прицепилась и пристрелил его чтоб не мешал... нашему народу попробуй дай..и п.здец...

Вы все в этом вопросе

Зображення користувача Григорий  Гість.

Вы все в этом вопросе некомпетентные. Запомните! Бандиту, хулигану, придурку оружие не надо для убийства другого человека. Он это может и выполняет любым прдметом, рукапми или нагами. А защититься от него можно только пистолетом. Агроесситвного человека никогда не грех убить. Он потенциально опасен. Им правят представители темных сил. Когда он совершает насилие, он никогда не способен анализировать свое поведение. Его предыдущее воспитание значения не имеет вообще.

Звичайно потрібна для захисту

Зображення користувача Андрій Л..

Звичайно потрібна для захисту своєї родини

Треба

Зображення користувача  Сергій.

Треба

Звичайно багато подібних

Зображення користувача Ніколя.

Звичайно багато подібних Лас-Вегасу випадків буде відбуватися ,але якщо навіть не дати дозвіл на придбання зброі -все рівно потрібно суттево міняти закони в частині самооборони ,СУТТЕВО !

Я считаю, что легализовать

Зображення користувача piligrim.

Я считаю, что легализовать оружие рано но при самозащите в дома или на улице, закон должен быть на стороне человека, который осуществила самооборону.______________ сразу видно что вы никогда не видели уголовнй кодекс! если в квартиру или любое другое помещение проникают не законно, так скажем, "не прошенные гости" - ВЫ ОСВОБОЖДАЕТЕСЬ ОТ УГОЛОВНОГО ПРЕСЛЕДОВАНИЯ КАКОЙ БЫ НИ БЫЛ ИСХОД С "ПОСЕТИТЕЛЯМИ", МОЖНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ ВСЕ ЧТО УГОДНО: лом, топор, бревно, нож... если есть зарегистрированное оружие - тоже... учите "мат.часть"...

Щодо обговорення Вашої

Зображення користувача Propan.

Щодо обговорення Вашої пропзиції. Пропоную утворити спеціальну кримінальну статтю за заклики к публічним стратам. Але по-перше психіатрічна експертиза,можливо людина просто божевільна.

Пока война не закончится

Зображення користувача Propan.

Пока война не закончится никакой легализации. Ружье или достаточно мощный травмат можно и сейчас купить. В совокупности с топором,молотком и главное психологической готовностью себя и семью можно защитить от гопоты, а от подготовленного человека никаой ПМ или револьвер не защитит. Если легализуют оружие сегодня - всплеск смертей на улице не избежен. Знаю нескольких интеллигетных с виду людей, но нервных которые мечтают о легализации оружия. Вот таким обиженным точно нельзя его оружие, либо по дурости убьют какого-нибудь подвипывшего хама за матюк, либо сами пострадают ибо ни черта в жизни не видели и не понимают что такое уличный конфликт.

дайте в руки по ружью и

Зображення користувача sergio.

дайте в руки по ружью и дураки переведутся. Думаю многие подпишутся под классикой "Машины времени".

Я вважаю, що легалізовувати

Зображення користувача Ярик.

Я вважаю, що легалізовувати зброю рано але при самозахисті в дома чи на вулиці, закон повинен бути на стороні людини яка здійснила самооборону.

Із 20-х років минулого

Зображення користувача Михайло, 70 років.

Із 20-х років минулого століття міліція боїться свого народу і все робить для того щоб цей народ легше було тримати під своїм контролем. Звідсіля і популярна теза, яка періодично але регулярно нав'язується суспільству "... не с нашими людьми, не с нашим народом, общество еще не готово к владению оружием....". У руслі цієї теми, дивно якось, чому уже нинішня поліція до сих пір не підготовала законопроект про заборону (або обмежене користування) усіх видів ножів, сірників, вірьовок, горючих рідин (так як, ... в нашей стране и наши люди..., на жаль, гинуть і від пожеж, і від ножів, і навіть від вірьовок. Сумно. Сумно від того, що тебе, громадянина України, якого Олімп влади назвав "наш лекторат" вважають якщо не бидлом, то якоюсь недорозвинутою істотою, у якого думка може бути лише на рівні звіриних інстинктів.

у відморозків нем проблем і

Зображення користувача Сергій Іванюк.

у відморозків нем проблем і вони не замислюються над тим бити, чи не бити, стріляти, чи не стріляти, різати чи ні - вони б'ють, стріляють, ріжуть

При нынешней економической,

Зображення користувача Иван С..

При нынешней економической, политической и т.д. ситуации нельзя легализировать оружие. Не в нашей стране и не с нашими людьми + разные мажоры которые тебя застрелят за то что ты не так посмотрел, а потом отмажутся за деньги или связи

Видел я таких АТОшников,

Зображення користувача Иван С..

Видел я таких АТОшников, который в хлам бухой бегал считал себя чуть ли не богом потому что у него бумажка есть что он воевал (хотя хз), а некоторые приходят с травмированной психикой и как известно в нашей стране все через жопу, так что никак нельзя давать оружие для АТОшников на гражданке.
Да, таких людей возможно немного, но кто это будет объяснять близким тех кого они сдуру или по пяни постреляют.

Так зброї для захисту. За

Зображення користувача Валерій Михайлович.

Так зброї для захисту. За використання "зброї для захисту" з метою заподіяння шкоди - жорстке покарання, за вбивство чи спробу - публічна страта. Це важливе питання доцільно широко обговорити, аби врахувати слушні пропозиції цивідбних громадян і фахівців.

Я також вважаю, що насамперед

Зображення користувача Киянин Юрій.

Я також вважаю, що насамперед потрібно зобов'язати всіх військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів постійно мати зброю у позаслужбовий час. Це збільшить кількість озброєних добропорядних громадян на вулиці. Також необхідно сформувати і озброїти на постійній основі армію резерву. Проте наша влада боїться це робити піклуючись про безпеку власного існування.

Дай тій жіночці,Боже,

Зображення користувача Ромко Шмайсер.

Дай тій жіночці,Боже, здоров’я та достатку на ВСЕ життя!
А всім, хто проти зброї - з 12-го калібра сіллю гранульованою в сідниці...Для появи тверезого глузду.

прості люди повинні бути

Зображення користувача Микола(гість).

прості люди повинні бути захищені від злочинців, надіятись на поліцію даремно

Всі стануть більш

Зображення користувача Павло333.

Всі стануть більш відповідальними.

Да!

Зображення користувача Юрый.

Да!

пашинському можна

Зображення користувача станіслав.

пашинському можна

дозВОЛИТИ ТИЛЬКИ ДЛЯ

Зображення користувача КОНГ.

дозВОЛИТИ ТИЛЬКИ ДЛЯ ЗАХИСТУ СВОЕИ ОСЕЛИ АДЕКВАТНИМ ЛЮДЯМ А НЕ НОСИНЯ А НЕ ДЛЯ ВУЛИЦИ

... к стати, отморозкам как

Зображення користувача piligrim.

... к стати, отморозкам как раз и не нужны разрешения они уже с оружием...

разрешать "стволы" - это не

Зображення користувача piligrim.

разрешать "стволы" - это не значит раздавать тому кто не захочет и не так как сейчас дают "сертификаты" что ты не наркоман и не пьяница...

... еще видимо тебя ни чему

Зображення користувача piligrim.

... еще видимо тебя ни чему не научил пример в Днепре, когда преступник застрелил обоих, а они даже не пытались достать оружие... в штатах там власть полицейских совсем другая...

а если этим отморозкам

Зображення користувача Юрий с г. Николаева.

а если этим отморозкам разрешить таскать с собой стволы,то тебе легче от этого будет????

когда на тебя нападут

Зображення користувача piligrim.

когда на тебя нападут отморозки, а плицейские с оружием будут в нескольких километрах (сотнях метров), то по приезду их, тебе уже будет все равно и хорошо если ты будешь холост, они просто вызовут судмедэксперта для освидетельствования смерти...

На мой взгляд, на улице нас

Зображення користувача Юрий с г. Николаева.

На мой взгляд, на улице нас обязаны защищать полицейские и носить с собой оружие, могут только они,все остальные с оружием на улице-преступники!!! А вот на территории своего жилья,я просто обязан иметь средство для защиты своей семьи! Не обязательно пистолет,пусть выпустят спец.оружие размером 70 см в длину,чтобы на улице его было видно,если кто-то надумает с ним гулять. За стрельбу из такого (домашнего) оружия в не жилья и не по бандитам- срок 10лет !!! вот и все решение вопроса. Название такому оружию,предлагаю ,,ЗАЩИТНИК,,

Согласитесь порядочные и

Зображення користувача Харьков Бавария.

Согласитесь порядочные и законопослушные граждане, не имеют оружия. А дебилы и ублюдки
Имеют оружие, заточки, ножи, биты и т.д.
Чтобы за себя постоять нужно быть Стивеном Сигалом или Терминатором, по другому никак,
Считаю, что несколько сотен примеров где пристрелят изгой общества, остальные попрячутся как крысы. И тем самым очистится нация. А преднамеренно убить можно и без оружия. И те кто совершает преступления давно имеют черное оружие.

как у цивилизованного

Зображення користувача piligrim.

как у цивилизованного гражданина своей страны.________ у нас только правительство с депутатами цивилизованные! не имея закона Аваков внедрил огнестрельное короткоствольное оружие под видом НАГРАДНОГО!!!

У человека всегда должен быть

Зображення користувача Валерий Семёнович.

У человека всегда должен быть выбор. Поэтому легализация оружия обязательно нужна. Тогда есть выбор, как у цивилизованного гражданина своей страны.

Давно бы купил. Если бы было

Зображення користувача Харьков .

Давно бы купил. Если бы было разрешено.
Почему я должен боятся за свою семью?
Смогу ли я защитить от ублюдков.

имею оружие "не подлежащее

Зображення користувача piligrim.

имею оружие "не подлежащее учету" (слова разрешителя) с 10-го года, два раза чуть не пришлось применить и мне плевать на "наш самый гуманный суд" если вопрос стоял быть загрызенным или покалеченным или убитым... лучше пусть трое судят чем шестеро несут...

так зброя потрібна для

Зображення користувача Петро Винницький.

так зброя потрібна для самозахисту і тоді злодюжка подумає чи варто ризикувати своїм життям йдучи грабувати

уж на что были издевательские

Зображення користувача piligrim.

уж на что были издевательские анекдоты про модаван... и что у них возросла преступность? на оборот преступность уменьшилась на много, потому что преступники хоть и с недостатком серого вещества, но жить им хочется не меньше чем нормальным людям и знают что могут получить пулю в ответ...

А як вважаєте ви? Чи потрібно

Зображення користувача piligrim.

А як вважаєте ви? Чи потрібно в Україні легалізувати вогнепальну зброю?______________ да. оружие категорически нужно легализовать! НО. эта однобокая мера только приведет к тому что имея оружие ты не сможешь им пользоваться. надо так же изменить закон в уголовном кодексе, в частности в разделе 8, пункте 36... и считать обоснованным использование оружия и освобождения от уголовного преследования при нападении не адекватных граждан (пьяных, под наркотиками, буйных больных психически, имеющих в руках оружие любого вида, биты, трубы, арматуры-палки... )плюс отягощающий момент - словесные угрозы! иначе человек который по тем или иным причинам (болезнь,физическая слабость...) не могущий дать физический отпор, убежать - не сможет пользоваться оружием и оно ему будет без надобности.если же оружие будет применено просто "ради развлечения, просто "напугать"выход на пикеты, демонстрации, на "майдан"... , а не для непосредственной защиты своего здоровья и жизни, как и своих родственников - лишать свободы как минимум на 10 лет! т.е. как при вторжении в жилое или любое другое помещение...

В Израиле народ другой. Люди

Зображення користувача вапва.

В Израиле народ другой. Люди поумнее и порядочнее чем наше быдло. Потому им можно доверять оружие. Они ответственность понимают. А наши придурковатые и злобные.

немного идиоты

Зображення користувача  влад.

немного идиоты самоуничтожатся,а затем каждый будет думать.

обстановка в стране и

Зображення користувача тетяна бродська.

обстановка в стране и бездеятельность полиции вынуждают людей защищаться самим от посягательств на их жизнь и их близких. я за легализацию оружия

Ризикують, але найчастіше

Зображення користувача Укроп.

Ризикують, але найчастіше отримують належну відсіч і не тільки вдома.А в нас на жаль не закон, а "справедливий" суд захищатиме в більшості випадків злочинця, який постраждв при вашому самозахисті, бо його життя і здоров'я чомусь суддями цінується вище від вашого. Чи може всіма силами намагаються вселити в нас страх захищатися - а то, не дай Бог, ще підстрелите п'яного суддю чи мажорчика, який забуде про таку можливість?

Якщо це можна буде зробити

Зображення користувача Укроп.

Якщо це можна буде зробити законно і ціни на неї не будуть захмарні, як зараз на травмати - куплю не задумуючись і в разі необхідності застосую думаючи про безпеку (мою і тих, кого захищатиму) а не про думку наших "справедливих і чесних" судів. Напевно, так думають багато українців, чому наші очільники і бояться дозволити особисту зброю - адже тоді іх вибрики і вибрики їх недоносків можуть не лишитися безкарними до того, як їм вдастся "домовитися".

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
19.01.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
19.01.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
09.01.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи треба скасувати АТО та ввести воєнний або надзвичайний стан на Донбасі?

Варіанти