На Харківщині, щоб захистити своїх дітей, жінка застрелила злочинця. ВІДЕО

Переглядів: 76183 Коментарів: 111

У Харківській області жінка, захищаючи дітей від грабіжника, який увірвався до будинку, із рушниці вбила зловмисника. Саме для самозахисту легалізувати вогнепальну зброю в Україні запропонував і головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

А як вважаєте ви? Чи потрібно в Україні легалізувати вогнепальну зброю?

Це допоможе українцям захисти себе від злочинців чи це навпаки призведе до росту злочинності і побутових перестрілок? І чи купите особисто ви собі пістолет? 

Коментуйте... 

Опитування

Після масового розстрілу у Лас-Вегасі, в Україні вкотре заговорили про легалізацію зброї. А на вашу думку, чи потрібна українцям зброя?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (111)

Також потрібен закон про

Зображення користувача Олег Мойсюк.

Також потрібен закон про недоторканність приватної власності в якому визначити поняття незаконного посягання та розширити межі необхідної оборони.

Разве можно говорить об

Зображення користувача Гість мир.

Разве можно говорить об адекватности человека, в руках которого оружие?

Под колесами транспорта в

Зображення користувача Михаило.

Под колесами транспорта в Украинне каждые 2 часа гибнет 1 человек. Получается, что водитель "вооружен" транспортной энергетической установкой и тоже должен отвечать за ее безопасную экплуатацию (для людей и для себя)... Аналогично и владелец оружия самозащиты должен быть всегда адекватен сложившейся угрозе. Но пока-что наши законы и суды часто "подыгривают" преступным элементам, а не чесным, защищающимся гражданам... А жаль.

Оружие для самообороны нужно

Зображення користувача Гость Виктор.

Оружие для самообороны нужно всем.Исключить психов, наркоманов, рецидивистов. Это самый сложный пункт программы, учитывая наших
мздоимцев. Далее каждый решает для себя.Стрелять в крайних случаях,
стараясь не на поражение, т. к.статью подставят в любом случае и будет
стоять вопрос:» За что?»Пистолет купить наверное не смогу. ГЛОК в
Европе стоит420-470 евро (см.каталоги). Пока до Украины докатится,
через всех посредников, шкуродёров и разрешителей, будет2000 евро.
Удручён. Купят состоятельные которым есть, что защищать кроме своей
жизни, достоинства, семьи и т.д. остальным, в неравной схватке, вилы,
кухонные ножи, топоры. Закон об оружии будет принят на фоне
стремительного взлёта разбоя и бандитизма в родной Украине, иначе не
получится. А противников этого закона видно бандюки ещё не ставили
на колени, не мочились на голову, ну, ничего- все впереди, и новое
мнение тоже. Удачи.

Законы менять надо, ты,

Зображення користувача Витал.

Законы менять надо, ты, защищая детей застрелишь преступника, и тебя же посадят. (Превышение возможной самообороны)

Нормальный человек стрелять

Зображення користувача В.В. Попов.

Нормальный человек стрелять не будет, а если и будет то подумает стоит ли это делать! А всякое такое и пашинские по любому могут стрельнуть но уже подумают, а в друг ответят!

зброя потрібнадля самозахисту

Зображення користувача Гюсть.

зброя потрібнадля самозахисту але не нарізна

Да, да, да!!! Но только

Зображення користувача Вокалюк.

Да, да, да!!! Но только адекватным людям!!! А если и выдали кому попало то обязательно должна быть ответственность лица выдавшего разрешение на оружие!!!

Ті, хто зараз робить

Зображення користувача Марк.

Ті, хто зараз робить перестрілки і так мають зброю.
А так грабіжник, перед тим як грабувати, подумає.

так який вихід? справа в

Зображення користувача ГістьНаія.

так який вихід? справа в тому що озброяться далеко не всі. У 80 відсотків населення не буде коштів для цього. Тому що дана влада вже так обдерла громадян України. що соромно навіть перед тією Європою. В яку ми пролізли з голим задом

Не забывайте что у

Зображення користувача Гість777.

Не забывайте что у нападающего УЖЕ есть оружие.

незареєстрованої зброї в

Зображення користувача Гість Володимир.

незареєстрованої зброї в Україні дуже багато. Але адекватні люди з неї не стріляють в інших. Стріляють бандити в того хто немає себе чим захистити.

Потрібно прийняти Закон ,

Зображення користувача Гість 123.

Потрібно прийняти Закон , яким було б передбачено , що при приникненні в приватну власність , можна застосовувати зброю не тільки , при загрозі житттю , а то получається вор лізе в вікно , бабка стукнула його молотком , то бабку ще судять .

Випадок із життя. На АЗС

Зображення користувача Гість..

Випадок із життя. На АЗС повадились злодії красти пальне. Сторож на допомогу попросив мисливця з легальною! рушницею. Вночі коли ті тягнули каністри, пострілом в повітря їх затримали і викликали поліцію. Як ви думаєте проти кого відкрили кримінальну справу? Проти мисливця!!! Яке ти мав право стріляти, ти перелякав людину(злодія) і вона впала в калюжу (там і лежав з каністрами до приїзду поліції) Потім на судах розібралися, але крові попили вдосталь. Тепер цей мисливець сказав хай крадуть скільки хочуть.

Зараз озброєні злочинці перед

Зображення користувача Мах.

Зараз озброєні злочинці перед беззбройними громадянами. Потім будуть озброєні злочинці перед озброєними громадянами. Шанси вирівняються, але буде перехідний період. Після дозволу на зброю спочатку озброяться злочинці, а вже потім поступово громадяни і то не всі. Буде багато жертв, тому що зараз багато конфліктів мордобоем, а буде із стріляниною. Коли зараз на дорозі правий той, у кого крутіший автомобіль, а буде із зброєю? І не забувайте про "мавпу з гранатою" В країні де йде війна злочинці вже озброєні до зубів, а що залишається населенню?

Всі питання до влади і

Зображення користувача Гість777.

Всі питання до влади і Матіоса, а ви нічого не варті зі своїм негативом.

Великий експерт Бенюк. Не

Зображення користувача ГістьГість 222.

Великий експерт Бенюк. Не смішіть. Бекешкіна апріорі іншої думки не може мати. А Захаров експерт на всі питання. Скільки він вам башляє? щоб світити себе. При чому тут жінка з дітьми? Венігрет.

Зброя для захисту адекватним

Зображення користувача М.Б..

Зброя для захисту адекватним людям безумовно потрібна!!! Негативні коментарі ідуть від правоохоронних органів - і це зрозуміло і від жіночої частини суспільства, якій, здебільшого, притаманний страх перед зброєю. Не можна порівняти відношення до зброї, наприклад, Пані Бекешкіної і Окуєвої, нехай Аллах прийме її в свої обійми. І чому в нас знову кастовість: одні можуть мати зброю, а іншим-зась???
Але необхідно забезпечити відповідне законодавство і контроль за тим,кому і як видаватимуться дозволи.

позвоните и

Зображення користувача вадим страшенко.

позвоните и проконсультируйтесь перед формулировкой вопросов.

какая на.ер легализация.

Зображення користувача вадим страшенко.

какая на.ер легализация. только закон 1135-1. вы журналисты разберитесь ,а потом придурки говорите -легализация.

Право на володіння зброєю має

Зображення користувача Теплий Олекса.

Право на володіння зброєю має бути. Приклади з американськими випадками вважаю недоцільними,в нас є ближчі сусіди в яких давно є таке право.Бувші республіки радянського союзу Молдова, Латвія ,Литва мають такий закон --і немають таких проблем як в Америці. І дійсно рівень бандитизму зменшився. А як ті особи які в нашій країні мають офіційноу нагородну короткоствольну зброю тисячі,а один Пашинський примінив.
Ми адекватна нація повинні мати більше прав.
Неможливо просто дозволити володіти,повинен бути новий закон на застосування .

Віталій Ш. написав: Цікаво, а

Зображення користувача Гість.
Віталій Ш. написав:

Цікаво, а той хто проти зброї ща би хотів мати в руках при нападі на себе телефон(щоб дзвонити поліціі) чи пістолет, щоб на одного покидька стало меньше? І ще,звичайний кухонний ніж і авто це перші по кількості позбавлення життя людей у світі. Ніж та сокиру може купити навіть дитина без будь-яких документів, справок, комісій. а сакира с покон віку це зброя. Якщо зброя не потрібна вам, то не треба заважати тим, хто хоче мати можливість захистити себе і рідних від злочинців.

Не забывай что у нападающего тоже будет оружие, и фактор неожиданности тоже с его стороны, зная что у тебя есть ствол, он просто тебя сзади пристрелит чтоб не рисковать и возьмет что хочет вмести с твоим оружием...
Топоры, ножи, вилки, ломы, машины, электричество и т.д. имеют другое предназначение, без них жизнь сейчас не возможна, и то от них(правильно вы сказали) много гибнет людей, так зачем добавлять к этому перечню оружие - что без него нельзя прожить? На сколько увеличиться несчастных случаев? Погибших детей при играх отцовским не спрятанным пистолетом? Случайных выстрелов и т.д.

Цікаво, а той хто проти зброї

Зображення користувача Віталій Ш..

Цікаво, а той хто проти зброї ща би хотів мати в руках при нападі на себе телефон(щоб дзвонити поліціі) чи пістолет, щоб на одного покидька стало меньше? І ще,звичайний кухонний ніж і авто це перші по кількості позбавлення життя людей у світі. Ніж та сокиру може купити навіть дитина без будь-яких документів, справок, комісій. а сакира с покон віку це зброя. Якщо зброя не потрібна вам, то не треба заважати тим, хто хоче мати можливість захистити себе і рідних від злочинців.

А хто захистить бабусю, до

Зображення користувача Гість 5656.

А хто захистить бабусю, до якої вриваються грабіжники і силою відбирають мізерну пенсію або зібрані гроші "на смерть", вона зможе купити собі зброю? (хіба що купити на зібрані гроші та застрелитись від такого життя?) Треба в країні наводити порядок, щоб люди(прості) не боялися за своє життя та життя своїх дітей. Ось хай про це піклується Верховна Рада та вибрані депутати, на таку заробітну плату можно і подумати, а не плести несенітницю про легалізацію зброї.

Заказуха! Для опроса вопрос

Зображення користувача Гість.

Заказуха! Для опроса вопрос поставили провокационный! Женщина, дети, преступник в доме! Где это было? Почему не начали опрос с факта нападения на дом преступника с охотничьим ружьем? Такие факты очень часто происходят...

На жаль, як свідчать факти,

Зображення користувача Гість Галина.

На жаль, як свідчать факти, (про це повідомлялось у ЗМІ)той. хто захищає себе, за нашими законами може попасти під відповідальність, особливо якщо немає грошей відкупитися. Адже треба буде ДОВОДИТИ, що особа, яка,посеред ночі, розбивши вікно з сокирою чи рушницею вдирається до чужої оселі, має погані наміри. Ну чи не абсурд????? Безкарність і можливість відкупитись сприяє деградації суспільства.А оскільки "спасение утопающих - дело рук самих утопающих", то я - за легалізацію зброї. Хоча, зважаючи на рівень психічних захворювань, стан діагностичної медицини, кількість людей психічно нестабільних, існує величезна ймовірність стати жертвою випадкового чийогось хворобливого спалаху

На жаль, як свідчать факти,

Зображення користувача Гість Галина.

На жаль, як свідчать факти, (про це повідомлялось у ЗМІ)той. хто захищає себе, за нашими законами може попасти під відповідальність, особливо якщо немає грошей відкупитися. Адже треба буде ДОВОДИТИ, що особа, яка,посеред ночі, розбивши вікно з сокирою чи рушницею вдирається до чужої оселі, має погані наміри. Ну чи не абсурд????? Безкарність і можливість відкупитись сприяє деградації суспільства.А оскільки "спасение утопающих - дело рук самих утопающих", то я - за легалізацію зброї. Хоча, зважаючи на рівень психічних захворювань, стан діагностичної медицини, кількість людей психічно нестабільних, існує величезна ймовірність стати жертвою випадкового чийогось хворобливого спалаху

1. Використай зброю для

Зображення користувача Мира.

1. Використай зброю для захисту сім'ї, то тебе затягають по судах.І не факт,що не сядеш. 2.У нас неадеквата дуже багато. І не факт,що тебе підстрелить якійсь ідіот. Зато в нього будуть всі документи у порядку.

У меня была подобная

Зображення користувача Оленарис.

У меня была подобная ситуация/и не было оружия.очень жаль,я бы стреляла и защищала своего ребёнка и себя,а не звонила безуспешно в полицию,когда грабители выбивали двери дома ногами.если бы у меня не сработала тревожная кнопка и не приехала Группа охраны/страшно представить что могло дальше происходить.никто никого не нашёл и не собирался.ребенок до сих пор не любит частные дома.мы переехали в квартиру через год.

Не то время чтоб

Зображення користувача Адекват.

Не то время чтоб разрешать,будет ещё больше жертв.Чем больше оружия-тем больше стрельбы будет...посмотрите как в Штатах шмаляют регулярно.И КТО будет у НАС выдавать документы,справки...когда кругом коррупция и взятки.Пока нельзя,будет хуже.Приличный а тем более верующий человек в руки оружие не возьмёт.Для защиты и Порядка Полиция должна работать,патрули пешие ходить по улицам,дворам + Профилактика преступлений.Где Участковые?

Интересно, кто из тех кто

Зображення користувача Гість.

Интересно, кто из тех кто хочет купить оружие для самообороны умеет с ним обращаться? Кто сможет выстрелить в человека? Кто сможет в случае нападения быстро найти оружие привести его в готовность и прицельно выстрелить, в условии стресса и учитывая что все будет происходить в течении считанных секунд? Ответ: никто! Купленное оружие для самозащиты будет забрано и использовано против хозяина, а в дальнейшем и против других граждан. Не стройте из себя Рембо! Это не так просто!
Кроме того это дорого, а значит покупать оружие смогут в основном только преступники(

Зброю не купувати,землю не

Зображення користувача Я і Вася.

Зброю не купувати,землю не продавати. Усе це обмеження свободи,короче Совок.

зевс написав: люди, шевелите

Зображення користувача Большой Макс.
зевс написав:

люди, шевелите немного мозгами.В США уже хотят запретить свободную продажу-много убийц-террористов. ведь этим в первую очередь воспользуются преступники и мстители.Нужно улучшать работу полиции.

П.С. Преступники, как правило, используют НЕЛЕГАЛЬНОЕ оружие, а не зарегистрированное ...

Представьте что будут творить

Зображення користувача Петрик П.

Представьте что будут творить обдолбленные мажоры с оружием в руках, и как будут страдать не защищённые люди.

зевс написав: люди, шевелите

Зображення користувача Большой Макс.
зевс написав:

люди, шевелите немного мозгами.В США уже хотят запретить свободную продажу-много убийц-террористов. ведь этим в первую очередь воспользуются преступники и мстители.Нужно улучшать работу полиции.

Почитайте статистику, которая показывает, что там , где оружие законодательно разрешено - уровень преступлений против личности существенно меньше. (для этого, как раз, и надо "пошевелить мозгами").
С Вашим подходом надо запретить частные автомобили, т.к. от автомобилей гибнет на порядки больше людей , чем от огнестрельного оружия (надеюсь, хоть это, оспаривать не начнёте ???). Пусть перевозчики возят (перевозчики - возят, полиция - защищает, правительство - заботиться о Гражданах Страны ... ) Вы от автомобиля откажетесь ???

Потрібно. Добропорядні

Зображення користувача Васюта Петрович.

Потрібно. Добропорядні громадяни зможуть себе захистити. А бандити і всякі сволочі які посягають на чуже майно і свободу будуть застрелені. Також вони перестріляють один одного. Людям легше буде жити. Ну і менти (бандити в погонах) будуть боятися сунутися в чуже житло.

Однозначно необходим такой

Зображення користувача ГістьСергей.

Однозначно необходим такой закон, который позволит владельцам оружия легально защищать себя и семью! Ужесточайте требования к хранению и использованию, но дайте возможность приобретать оружие в руки тем,кто сумеет постоять не только за себя, а и за престарелых соседей! Наконец то надо остановить безнаказанность уродов, грабящих и убивающих пенсинеров за 200 грн.!

или ты долбанутый, или враг

Зображення користувача зевс.

или ты долбанутый, или враг Украины.

Багато говорять, що в нас

Зображення користувача Анатолій Гість.

Багато говорять, що в нас люди не адекватні, а скільки гине на дорогах, пожежах, то може заборонит машини. запальнички чи сірники, я за легалізацію.

Якщо тебе не замовили, то і

Зображення користувача Игорь Борисович.

Якщо тебе не замовили, то і стріляти в тебе швидше за все не будуть. Хіба що обкурені або в дрова п'яні. А захистити свій будинок від непрошених гостей, захистити свою дитину потрібно. І з голими руками на бандити не підеш. Заодно і суспільство очищається від кримінальної гидоти.

или ты долбанутый, или враг

Зображення користувача зевс.

или ты долбанутый, или враг Украины.

Але , бачивши статистику

Зображення користувача Котейко.

Але , бачивши статистику інших країн, зокрема США, щодо їхнього розгульного відношення до зброї-насторожує інше - як українці сприймають легалізацію я вже бачу по коментарах-сама не проти для захисту мати зброю та вмію стріляти, а чи не будуть стріляти наліво-направо при найменших сварках або непорозуміннях?? зараз теж стріляють-навіть в прохожих з вікон квартир

Преступник , как правило,

Зображення користувача Большой Макс.

Преступник , как правило, вооружён. Законопослушный гражданин - не вооружён (разговоры, имеющих короткоствольное оружие, советников министра МВД о том, что можно купить охотничье оружие - безсмысленны, т.к. ружьё или карабин не дадут гражданину защитить себя на улице). Полиция защитить Гражданина не в состоянии, т.к. сами себя защитить табельным оружием они не могут (примерами чего являются ситуации в Княжичах, убийства милиционеров в Днепре, взрывы милиционеров в Днепре и т.д.). Необходимо законодательно дать Право на хранение и ношение короткоствольного оружия (пистолетов, револьверов) для любого ЗАКОНОПОСЛУШНОГО Гражданина Украины с законодательным урегулированием вопросов о Праве на применение данного оружия для защиты своей жизни и здоровья, жизни и здоровья других Граждан Страны , и защиты имущества. При этом необходимо ввести жесткую и безальтернативную криминальную ответственность за неправомерное применение огнестрельного оружия . Это даст возможность простым людям защитить себя как от бандитов, так и от зажравшихся, вооруженных наградным огнестрельным или травматическим оружием "сильных мира сего" и их мажоров-отпрысков.

люди, шевелите немного

Зображення користувача зевс.

люди, шевелите немного мозгами.В США уже хотят запретить свободную продажу-много убийц-террористов. ведь этим в первую очередь воспользуются преступники и мстители.Нужно улучшать работу полиции.

Так, зброя потрібна для

Зображення користувача Гість Viktor.

Так, зброя потрібна для захисту себе та своєї сім'ї

Легалізація зброї важливий

Зображення користувача Механік.

Легалізація зброї важливий етап для незалежності України і для свободи громадян. Українці по справжньому стануть вільними, коли дозволять носити зброю.

Саме наявність легшальної

Зображення користувача Сашком.

Саме наявність легшальної зброї у населення стримує злодіїв від грабунків, крадіжок, розбоїв, проникнення до житла тощо, це доводить досвід розвинутих країни з легалізованою цивільною зброєю. Злочинці ж завжди мають змогу нелегально придбати зброю, а з легальною ніхто злочин вчиняти не буде, адже відразу буде ідентифікований по кулях та гільзах. При цьому потрібен реальний жорсткий контроль стану психічного здоровя осіб, що претендують отримати дозвіл на зброю.

Давно потрібно, бандота має,

Зображення користувача Юрко.

Давно потрібно, бандота має, а люди потерпають...

Це допоможе мені захисти себе

Зображення користувача Игорь Борисович.

Це допоможе мені захисти себе від злочинців.

У меня уже есть

Зображення користувача олег мокряк.

У меня уже есть зарегестрированое оружие

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
Мария Берлинская
Руководитель волонтерской организации "Центр поддержки аэроразведки"
01.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи треба заборонити українським артистам, які дають концерти в Росії, виступати в Україні?

Варіанти