Націоналісти побили чоловіка, який назвав українську мову фашистською. ВІДЕО

Переглядів: 102980 Коментарів: 519

Активістів вразив пост жінки з Чернігова. Та розповіла у Фейсбук, що на тематичній виставці під назвою «Якби не війна», невідомий чоловік почав з криком заявляти, що він підтримує РФ, а українська мова - мова фашистів. Активісти з націоналістичної організації «С14» розшукали цього чоловіка, побили і змусили вибачитися. І такі полювання на підозрюваних у сепаратизмі активісти влаштовують систематично. Однак чи законно це?

А як думаєте ви? Якщо правоохоронні органи бездіють, чи допустимо активістам власноруч затримувати і карати тих, кого вони підозрюють у сепаратизмі?

На вашу думку, це виправдане встановлення справедливості чи порушення закону та звичайний самосуд? 

Коментуйте... 

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (519)

Коли закони ігнорують

Зображення користувача Білотур.

Коли закони ігнорують інтереси мільйонів, а служать якійсь сотні багатеньких буратіно, коли правоохоронна система система і суди стоять на захисті лише власних інтересів громадяни зобов'язані навести лад. Коли влада цього не розуміє, значить вона вже не потрібна нікому. Обов'язок влади навести лад у тюрмах, аби не страшно було туди потрапити. Доля з усіма жартує, чи варто на неї не зважати :)

До того ж, зщародки фашизму

Зображення користувача Марфа.

До того ж, зщародки фашизму (чорносотенство) вперше з'явились на Росії, то чи мова - фашистська чи язик - питання риторичне. У всякому разі україці й українська мова агресія нікому не чинила, а навпаки.

Рашизм треба присікати без

Зображення користувача Марфа.

Рашизм треба присікати без зволікань. До чого довела українців байдужість й толерантність можемо бачити з 2014 року. В Україні ватники поводяться нахабно й зверхньо, тому мусимо самозахиститись! Інакше буде море крові, нажаль, української крові.

Колишній адвокат «КВВ груп»

Зображення користувача Юрко кмітливий.

Колишній адвокат «КВВ груп» Анатолій Мазур у 2016 році підтверджував цю інформацію. За його словами, він передав 195 тисяч доларів за захоплення підприємства Сергієві Коротких — на той час командиру розвідки батальйону «Азов». Білорус Коротких, відомий також за позивним Боцман — одна з ключових фігур «азовського руху», зокрема, співзасновник ГО «ЗІРКА». У грудні 2014-го Петро Порошенко надав йому українське громадянство.
Однак, за словами Мазура, закріпившись на «АТЕКу», «азовці» не виконали обіцянок і не допустили на підприємство представників «КВВ груп»: «Нам сказали, що завод гарний, він їм подобається, в країні немає закону, а є патріотизм».
...Однак, про них охоче згадує підприємниця Світлана Зварич. Її благодійний фонд у 2014 році був одним з основних спонсорів добровольчого батальйону. Нині Зварич має чимало претензій і до «Азову», і до «АТЕКу».
..Утім, Анатолій Мазур і Лариса Іллєнко стверджують: увесь цей час «Азов» та Зварич продовжували вимагати від акціонерів та інвесторів гроші за звільнення заводу. В якості доказу наводять лист благодійного фонду до «КВВ груп», в якому перший «вітає готовність зробити благодійний внесок у розмірі 45,5 мільйонів гривень».
Світлана Зварич справжність листа підтверджує, але запевняє, що він не був вимогою: «Ми надсилали такі листи багатьом. Грудень 2014 року, бойові дії, «Азову» потрібні були гроші. Звідки взялася сума? Ми порахували, скільки металобрухту вивезли «КВВ груп» за попередні місяці, та попросили їх повернути».
Згідно зі звітом «Благодійного фонду освітніх інновацій», у 2014 — 2016 роках він витратив на «Азов» 93,7 мільйони гривень. У полку Світлана Зварич начебто мала позивний «Мама».
Іллєнко розповідає, що, закріпившись на заводі, «фонд почав грабувати інші цехи, окрім орендованого, здаючи верстати на металобрухт». Зварич частково це підтверджує, але каже — «збирала устаткування для ремонту бронетехніки по всьому заводу».
У 2015 — 2016 роках у конфлікт між акціонерами, інвесторами та Світланою Зварич залучалися активісти «азовського руху». Роман Зварич на той час очолював новостворений «Цивільний корпус», який улаштовував мітинги з вимогою «припинити тиск» на підприємство. До конфлікту долучився й депутат Андрій Білецький. Він назвав співвласника «КВВ груп» Євгена Казьміна «кримським зрадником»
У жовтні «Фонд освітніх інновацій» та «КВВ груп» уклали угоду про відступлення права вимоги на 85% акцій «АТЕКу». Іллєнко запевняє, що співвласник «КВВ груп» Євген Казьмін підписав її під тиском. На той час його підозрювали у фінансуванні сепаратизму в Криму, два місяці він провів в ізоляторі СБУ.
Але плани Світлани Зварич на підприємство так і не втілилися. 21 жовтня 2016 року вона заявляє про захоплення виробничих приміщень «Інженерної групи» керівництвом заводу за допомоги «азовців» та «Грузинського легіону». З того часу ані вона, ані спеціалісти-танкобудівельники не можуть потрапити на підприємство

-"Патріотизм" кажеш? Ну-ну...

Виховання мало, таких

Зображення користувача v.sh..

Виховання мало, таких покидьків, треба неодмінно позбавляти громадянства Украіни ,та відправляти на обмін за наших патріотів!

Повиховували, хоч і замало,

Зображення користувача Кость.

Повиховували, хоч і замало, але після цього обов'язково до буцигарні.

А Вікторія Куценко гарненька

Зображення користувача Ростік.

А Вікторія Куценко гарненька !

а що йому треба було дати?

Зображення користувача СС.

а що йому треба було дати? правильно зробили. Ще б за хутір михайлівський випхали.

шановний, звідки ти виліз?

Зображення користувача сашуля.

шановний, звідки ти виліз? якою мовою ти тут розмовляєш?

Цілком спрведливо, але мало

Зображення користувача Сват.

Цілком спрведливо, але мало

Украина была 300 лет колонией

Зображення користувача серый.

Украина была 300 лет колонией и 300 лет московскими шовинистами и расистами уничтожался украинский язык потому что не было или было слишком мало таких условных "С14" которые бы не дали бы росейским наци убивать миллионами украинцев

Правильно так і потрібно

Зображення користувача Василь К.

Правильно так і потрібно робити з сепарами!!!

Це виправдане встановлення

Зображення користувача Я-просто Я.

Це виправдане встановлення справедливості. Особливо під час агресії Ворожої Федерації проти України.

Не законно, но полезно для

Зображення користувача Геттьман.

Не законно, но полезно для всех, кроме РФ

Таке падло вбити мало!!!

Зображення користувача Grekors.

Таке падло вбити мало!!!

ТАК ВИ ЩАВСЛИВІ ЩО

Зображення користувача Гістья ЯРОСЛАВА.

ТАК ВИ ЩАВСЛИВІ ЩО ВІДРЕКЛИСЬ ВІД РІДНОЇ ЗЕМЛІ.ВИ ЩАСЛИВІ ЩО ПЕРЕСТАЛИ ЇЇ ЗАХИЩАТИ.ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ВИ-УКРАЇНА ЗНИКНЕ З КАРТИ ЗЕМНОЇ КУЛІ.ПО ВАШОМУ ЛЮДИ ЯКІ ЩИРО КОХАЮТЬ МОВУ І РІДНУ МОВУ ЦЕ НЕДОСТОЙНІ ПОВАГИ І ШАНИ ГРОМАДЯНИ.Я ГОТОВА ВСТУПИТИ В БУДЬ-ЯКУ ЯК ВИ СКАЗАЛИ СЕКТУ ЯКЩО ВОГА ЗВІЛЬНИТЬ УКРАЇНУ.І ХТО СКАЖЕ ЩО ВОНИ КЕРУВАЛИ МОЇМ РОЗУМОМ-ТОЙ ПОМИЛЯЄТЬСЯ.Я ВИКОРИСТОВУВАЛА ЇХНІ РЕСУРСИ ЩОБ ДОБИТИСЬ МЕТИ-ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ.

ТАК .УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПРАВО

Зображення користувача Гістья ЯРОСЛАВА.

ТАК .УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПРАВО КАРАТИ СЕПАРАТИСТІВ ЯКЩО ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ БЕЗДІЮТЬ.

ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ

Зображення користувача Гістья ЯРОСЛАВА.

ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ПОЗИЦІЮ

правильно,их надо стрелять.

Зображення користувача Петя.

правильно,их надо стрелять.

Так і треба!!! Виявляти та

Зображення користувача Бабіч Олександр.

Так і треба!!! Виявляти та карати на місці!!!

Ми триста років мовчали,

Зображення користувача прихильник.

Ми триста років мовчали, соромились образити старшого брата . Може після жаху на Донбасі, нарешті очі відкриються у "меншого брата ".

то що це получаеться диди

Зображення користувача остап.

то що це получаеться диди погибали за зря заливать цементом вичний огонь це правильно патриот

так зараз багато повилазило

Зображення користувача Гістьник.

так зараз багато повилазило дерьма які патриотів назівають радикалами..почитайте гордона і його коментаторів в контакті..еврей знае руську мову но незнае украінськоі. еврей вчіть мене на російській мові яе мені жити в украіні.вот хто плодить оттаких васек..цей вася и в 90 буде вася.

Коли читаєш ,написане

Зображення користувача мишко далекий.

Коли читаєш ,написане "Васею":"Як можно любити(свій) народ у тебе його немає,чі є люди які вважають себе твоїми?"то виникає (пробач ",Вася",пробач-не хочу ображати тебе,) питання-а ти не найдух ?,якщо ти не знаєш ,до якого народу себе віднести.То ж питання-хто ти по національності?? --тільки зразу ж застережую тебе --не називай себе українцем --в тебе немає такого народу--він не твій-це ти заявив-то ж хто ти національності??? А ось в сьогоднішній цей кровавий час,коли підлий російський народ-окупант підло напав війною на миролюбний НАШ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД (на НАШ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД-це НАШ НАРОД)-,УКРАЇНЦІ-ПАТРІОТИ своїми грудьми стали на захист СВОГО НАРОДУ-УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ,а цей НАРОД -УКРАЇНСЬКИЙ ЛЮД,на колінах проводжає в останню дорогу своїх СИНІВ-ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ, які загинули від куль і снарядів кровавого ворога -російського народу,захищаючи СВІЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД. Ось тобі нещасний яничаре-"Вася" на твою яничарську заяву:"Як можно любити(свій) народ у тебе його немає чі є люди які вважають себе твоїми?" Це яничари в Туреччині не знали, якого вони роду і з якого ,вони,народу ,тому що ще малесенькими дітьми,(в часи кровавих бандитських набігів татаротурецьких людоловів на українські і польські землі),-були захоплені і продані туркам ,які виховували цих хлопчиків-дітей у військових казармах і виростали ці хлопці і ставали воїнами ТУРЕЦЬКОЇ ПОРТИ -ставали яничарами ,бо не памятали-хто вони і з якого вони роду, з якого вони народу. Аж дивина- у XXIму сторіччі виявляється яничар "Вася"."Вася", ти не в часі народився,бо ти не маєш свого роду свого народу своєї БАТЬКІВЩИНИ-бо БАТЬКІВЩИНА -це МІЙ НАРОД,це МОЯ СВЯТА ЗЕМЛЯ,де жили мої батьки ,діди, прадіди. Тому я й написав,що,такі як ти, ніколи не встануть на захист СВОЄЇ СВЯТОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ-у тебе її немає і ти не встануть на захист СВОГО НАРОДУ--у тебе його немає- це все тобі не дано ,Богом, відчути.
Тож запитаю я тебе:
Коли були у Божім Храмі ви одні?
Не так, щоб зовсім, щоб довколо люди,
Але, щоб аж з сльозами на щоці,
Щоб каяття аж розривало груди.
Щоб у молитві очі в знеслись в небеса
Й ніяких перешіптувань не чути,
Й щоб ваша ,геть розхристана душа,
Змогла покаятись, пробачити й забути.
Коли у Божім Храмі ви одні були?-
Так, щоб молитись разом з образами,
Щоб сповідались ,не отцеві, а собі
І щоб покуту відбули сльозами.
Не так щоб -" Йду, бо всі до храму йдуть."
Не так щоб -"Йду, бо що розкажуть люди..."
А так, щоб віднайти у собі оту СВЯТУЮ СУТЬ
Й боятися в ДУШІ того,за що Бог осудить.

Де м"ята цвіла під горою,
Коли роса вранці лягла,
Там дівчина свому герою
Дарунок від серця несла.
Бо він у сімнадцять покинув
Кохану свою і село.
Пішов в боротьбу до загину,
Щоб краще народу жилось.
Давно це було. Пам"ятаю,
Як хлопці стояли в бою.
Вони не від щастя, - я знаю,
Обрали тернистий свій шлях.
Пішли за своє, за Вкраїну,
За волю її, за добро,
За рідну, у світі єдину
Країну, щоб зникло все зло.
Любов їм давала ще силу
Іти у перед у борні.
Бо кожний ішов і за милу,
Щоби не була у ярмі.
У серці він ніс й свою маму,
Котра все молилась за них.
Боровся й за землю кохану
Й за образи наших святих.
Бо нелюди нищили храми,
Ламали і душі в людей.
Живими кидали у ями -
Старих і жінок і дітей.
Аж серце льодом обростає,
Коли споминаю таке.
А людство нехай пам"ятає,
Як нищили в світі живе.
Не дай Бог, щоби народила
Земля ще колись вовкунів.
Не одна б застогнала й могила
Відважних вкраїнських синів.
Тому, дорогі, щоб ви знали,
Що воля сама не прийшла.
Століттями війни гуляли
І маса народу лягла.
Отож бережім свою волю.
Вона нам і Богом дана.
Нехай України вже долю
Ніхто не зверне до ярма.

Писав би вже на рідній мові.

Зображення користувача Клим.

Писав би вже на рідній мові. Менше помилок було б.
А як треба ставитись до людини, яка тобі в очі каже, що ти фашист і мова твоя фашитська? Це вавка в голві. А назавтра почне в тебе стріляти, як на сході. Хот відморозок треба ще подивитись. Чи те гівно, що живе в країні і не вважеє її своєю,та мріє про "сильного президента" іншої держави, чи той хто захищає свою країну від таких, з дозволу сказть, людей. І запам"ятай московитський тролик, те що "щось неподобається" то це моя крїна.
Зрозумів?

Ти сам недорозвинений

Зображення користувача Вова Українець.

Ти сам недорозвинений дебіл.Моя мати і мої діти не можуть погане про Україну говорити,бо це наша країна.Інше питання коли говорити про дятлів які керують в цій країні.То ти,Вася,оприділись і не путай хрін з редькою.

Ти сам недорозвинений

Зображення користувача Вова Українець.

Ти сам недорозвинений дебіл.Моя мати і мої діти не можуть погане про Україну говорити,бо це наша країна.Інше питання коли говорити про дятлів які керують в цій країні.То ти,Вася,оприділись і не путай хрін з редькою.

Підождіть, чому коли ця

Зображення користувача Гість123.

Підождіть, чому коли ця сво..ч обізвала мене фашистом, я повинен підставити і ліву щоку. Якщо я дав йому по морді, я закон порушив, а він ні?

Як можно любити(свій) народ у

Зображення користувача Василь9522.

Як можно любити(свій) народ у тебе його немає чі є люди які вважають себе твоїми?
Ви хворі, якщо можно бити людину за те що їй щось не подобається,що треба робити з тими відморозками що б'ють людину?
Вас що відморозків за це треба любити?
Не яка мерзота немає права змушувати щось любити чі відносяться до тих речей так як вони!
Людина повинна бути вільною і сама вирішувати,що для цінне.

Коли бездие влада.... я буду

Зображення користувача Володимирсть.

Коли бездие влада.... я буду пидтримувати людей яки за них це роблятб.

Молодці!В нас народ

Зображення користувача Гультай Владимир.

Молодці!В нас народ терплячий,але в душу плювати і обзивати,це вже занадто.Хай скаже дякую що не вбили.

tunion (гість) А ворожнеча

Зображення користувача Александр Пушкін.

tunion (гість) А ворожнеча між якими людьми? Між Путлероботами і УКРАЇНЦЯМИ?

Василь9522 (гість) Василь

Зображення користувача Александр Пушкін.

Василь9522 (гість) Василь ПАТРІОТ і ВЛАДА речі не сумісні. Патріот любить СВІЙ НАРОД, СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ

Так Ви манкурт, не знаючий

Зображення користувача Александр Пушкін.

Так Ви манкурт, не знаючий рідства.

Коли в країні йде війна, то

Зображення користувача Александр Пушкін.

Коли в країні йде війна, то будь які висловлювання проти країни- це ознака ВОРОГА. І таку ОСОБУ треба не тільки ізолювати, а ЗНИЩУВАТИ.

Якщо йому подобається Росія -

Зображення користувача Григорій.

Якщо йому подобається Росія - ніхто не проти того щоб він переїхав туди, а говорити на мову країни в якій живеш фашистською - за це потрібно вирвати язик і викинути собакам

вирвати язик щоб не пмздлячив

Зображення користувача ГістьГеоргий.

вирвати язик щоб не пмздлячив що попало

Ну если бы это в Европе, то

Зображення користувача Петро Комов.

Ну если бы это в Европе, то нельзя.
А в Украине, то после известных событий, то это делают.
Вообще-то страшновато что-либо говорить на улице: вдруг чего-то кому-то послышится.

Хвора людина закликає з нею

Зображення користувача Василь9522.

Хвора людина закликає з нею хворіти...
Якщо хтось вважає твою мову бриткою,це відношення лише до мови!А якщо ти за це не поважаєш людину ти дурне зомбі без власної думки. Бо всі ці цінності були тобі нав'язані!
Головне бути доброю людиною і цінувати людину за те яка вона є,а не за те що вона любить! Людина не зобов'язана любити те,що ти любиш, це хвороба якою тебе заразили, функція цієї хвороби заряджати інших і негативно відноситься до людей з власною думкою!
Я 100% знаю,що в кожного патріота немає власної думки,бо в них все спільне,цінності,любов того,що йому нав'язали...
Я не від кого не чого не вимагає так і ти не маєш цього робити!
Кожен патріот світу звільни свій розум від цього впливу замислись,що правильно,що добре і що ти не маєш права вимагати щось від вільної людини. Ти ніби цього прагнеш бути вільним,а ти є рабом патріотизму і хочешь зробити рабом іншу людину! Хочеш любить,люби,не вимагай від інших того!Людина має бути вільною,а ти всім цим змущуєш стати рабом без власної думки.
Я розумію,що ти прагнеш чогось хорошого і вважаєш,що це робиш,ну це не так!
Це як секта,люди в це істинно вірить,а її просто використовують.

На два останні пости

Зображення користувача мишко далекий.

На два останні пости "Васі9522" можна коротко відреагувати--"Тут був Вася".
А до полумяних патріотів УКРАЇНИ-УКРАЇНЦІВ-НАЦІОНАЛІСТІВ ,яких болить душа за УКРАЇНУ-БАТЬКІВЩИНУ звертаюсь:

Тримай себе за Україну та Україну бережи
В часи лихі, в часи скорботи
Про себе в собі відтвори
Її чарівні ніжні ноти.

Міста та села, Ріки й гори,
Два моря та полів безкрай,
Допоки вороги не в норах
Не залишай в біді свій Край.

Під тон двох кольорів іди
До смерті за ідею ВОЛІ,
Не тіла болю бійся ти,
Душа скоріш скона від болю

Не гни спини перед чужими,
Від себе, знаєш, не втекти,
Шляхами твоїми, ЛЮДИНО,
Лише тобі дано пройти

Вмивайся росами своїми-
Не мила буде чужина,
Не будемо ми там своїми
Хоча і краще там життя

Гордій за те, де ти є нині
Будь гідним тому, що твоє
Ти проживеш без УКРАЇНИ
Без тебе УКРАЇНА вмре.

Я не путіносос. Він мені на

Зображення користувача Василь9522.

Я не путіносос.
Він мені на х.й не потрібний він ху..ло так як і ти дурна людина...
Не важливо якої ти національності и не важливо як ти відносися до країни в якій я живу і до людей в цій країні!
Важливо яка ти людина и як ти відносися до мене і моїх близьких!
Якщо ти довбойоб у нас з тобою немає нічого спільного!
Якщо у якогось дебіла проблеми з головою нам з тобою не подорозі!
Поважаю кожну розумну людину з власною думкою.

Якщо ваша дитина чі мати

Зображення користувача Василь9522.

Якщо ваша дитина чі мати сказала щось погане про україну(мову) ви і їх за це били? Ви дебіли.
Сука ти знаєш,що таке патріотизм?
Це хворі люди,як сектанти вони вірять в якийсь дебілизм і хочуть щоб інші вірили,бо на цьому хтось заробляє і вони йому допомагають!
Так і патріоти відстоюють інтереси лише влади!
Ви цього не зрозумієте,бо вам це з дитинства вселяють...
Це дуже розумно і це використовувають всі країни,щоб людина була рабом своєї влади і цього не розуміла.
Якщо влада захоче когось завоювати в цьому їй допоможуть патріоти,заставити роботи щось таких людей,це дуже легко...
Більшість війн(геноциів) відбувається завдяки патріотам.
Патріотизм - це лише інструмент управління.
Як сектанту (патріоту)пояснити що його використовують,це напевно не реально(((

Так ДУЖЕ потрібен закон, за

Зображення користувача Думка.

Так ДУЖЕ потрібен закон, за яким цю мерзоту- путінососів можливо буде позбавляти Громадянства з конфіскацією всього майна і ОБОВ"ЯЗКОВО виганяти к бісовій матері--без дозволу в"їзду в Україну. Зараз "Січ" поза законом :(((

"Вася 9522"написав:"Всі

Зображення користувача мишко далекий.

"Вася 9522"написав:"Всі патріотичні символіки - це інструменти управління влади людьми які будуть відстоювати лише інтереси влади.
Якщо ви керувалися справжніми цінностями, ви зрозуміли,що є хворі! Ні яка мова, герб чі стяг не може бути цінностями, які керують вашими думками!
Треба керуватися тим що справді важливе для вас, це сім'я,друзі ті речі які справді створюють щось хороше для вашого життя!"
Як бачимо що для "Васі"-патріотизм -це велика любов до своїх свиней у хліві ,"бо ці речі творюють хороше для вашого життя-сало і мясо".Для "Васі"незнайомі такі розуміння -УКРАЇНА- це земля УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ -УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ- це моя БАТЬКІВЩИНА,а не земля влади.І саме МОВА,ГІМН ,ГЕРБ-це СИМВОЛИ НАЦІЇ--її визначення.І саме любов до своєї БАТЬКІВЩИНИ-до землі ,де жили споконвіків мої батьки, діди, прадіди,-(це основа визначення землі-БАТЬКІВЩИНИ -в українській НАЦІЇ,а не як у росіян-"Родина"),любов до своєї УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ -частинкою якої ти себе відчуваєш і ти своєю душею відчуваєш і горе і радість свого НАРОДУ-СВОЄЇ НАЦІЇ.Тому саме і першими були добровольці- УКРАЇНСЬКІ ПАТРІОТИ ,які встали на захист своєї БАТЬКІВЩИНИ-УКРАЇНИ на захист СВОЄЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ від віковічного кровавого ворога-російського народу.Можу лише особисто для"Васі"процитувати слова великого українського письменника- І.Франка,який звертавсь вже тоді до таких, "як Вася":
Ти ,брате, любиш Русь,
Як хліб і кусень сала,
Яж гавкаю раз-у-раз,
Що би вона не спала.

Що для тебе твоя країна?
Що для тебе твоя земля?
Мова батьківська солов’їна?
Цвіт калини? Крик журавля?
Чорне море? Карпатські гори,
Повні магії та краси?
Степові південні простори
Чи північні густі ліси,
Де на стежці слід оленяти?
Біла хата, квітник і двір?
Луг, насичений пахом м’яти?
Дивне озеро Синевір?
Мама, тато, сім’я, родина?
Місто, вулиця, площа, сквер
Чи село, де сад, городина?
Мальовничість Шацьких озер?
Вишиванка? Гімн «Ще не вмерла…»?
Полотно синьо-жовтих барв?
Дум, балад, приповідок перли
Чи Павла Полуботка скарб?
Захисник, що стоїть в дозорі,
Щоб цивільний без ляку спав?
Сонце в сині небесній, зорі?
Серпень, лан, торжество снопа?
Віра батьківська і святині?
Чесна праця – життя рушій?
Колискова на сон дитині?
Щире слово? Тепло душі?
Чи можливість качати соки
З інших тіл і лишать рубці?
Чим наповнені твої кроки?
Що для тебе земля отців?

Молодці,що захищаєте інтереси

Зображення користувача Василь9522.

Молодці,що захищаєте інтереси влади...
Ви дурні зомбі,хворі люди...
Патріотизм - це хвороба и кожна хвора людина заряджає інших.
Всі патріотичні символіки - це інструменти управління влади людьми які будуть відстоювати лише інтереси влади.
Якщо ви керувалися справжніми цінностями, ви зрозуміли,що є хворі! Ні яка мова, герб чі стяг не може бути цінностями, які керують вашими думками!
Треба керуватися тим що справді важливе для вас, це сім'я,друзі ті речі які справді створюють щось хороше для вашого життя!
Мені школа всіх хворих людей на планеті,не сприймати це як образу,я теж був хворий патріотизмом. Я щасливий що позбувся його! Бо бути патріотом - це бути рабом своєї влади, відстоювати її інтереси проти свого розуму и волі.

Ляшко написав: Як мені це

Зображення користувача ГістьЄвген.
Ляшко написав:

Як мені це набридло...
В Україні громадянська війна!
Самий головний ворог українців це не
Патріоти тупі зомбі,раби які завжди відстоюють інтереси влади!
Ви ніколи не зрозумієте,що вас просто використовують,вас з дитинства виховують бути рабоми,а ви цим пишатись!
Придумали якісь цінності які ми ціною життя будемо захищати! А насправді для нас вони нічого не варті...
У вас брудно в хаті тому що сусіди винні,так думають дурні.

Ти- просто- дурень,іди- лікуйся.

Віталій Сергійко, м.Сновськ

Зображення користувача ГістьЄвген.
Віталій Сергійко, м.Сновськ написав:

Для чого говорити про випадок, який був актуальним десь півроку тому? і ще одне: треба навчитися розрізняти націоналізм і патріотизм!!!

Націоналізм- і- патріотизм- це- єдине,не- віддільне- одне- від- іншого.Я- націоналіст- і- для- мене- росіянин,який- захищає- Україну,її- мову,хоча- він- російсько- мовний,але- патріот- України,то- вже- мій- брат.

А- через- років- 10-

Зображення користувача ГістьЄвген.

А- через- років- 10- бензоколонка- закриється.Кому- ж- дупи- будуть- мити- рюзькіє?.Думаю- мабуть- китайозам.

Мишко- далекий.Підписуюсь-

Зображення користувача ГістьЄвген.

Мишко- далекий.Підписуюсь- під- кожним- твоїм- словом.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

У Києві націоналісти спалили табір ромів. Ви засуджуєте чи підтримуєте такі методи?

Варіанти