Перейти до основного вмісту

Блоги

Убивала українців, а тепер кається! Як терористка зрадила т.зв. ДНР. ВІДЕО

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Ця новина приголомшила і збурила всю країну! Колишня терористка, бойовик так званої ДНР, перейшла на бік України і тепер вона готова воювати на нашому боці. Терористка-перебіжчиця Світлана Дрюк була у різних гарячих точках на Донбасі, зізнається, що вбивала українських військових, командувала Градами, а донедавна танковим екіпажем терористів.
Частина українців вважають, що колишню терористку треба судити і надовго посадити, а інші впенвені, що її варто пробачити і амністувати, адже вона розкаялася. 

А як вважаєте ви, чи заслуговують на прощення сепаратисти, які розкаялися і перейшли на бік України? І чи має Україна амністувати таких людей?

Коментуйте... 

ЧИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ПРОЩЕННЯ І АМНІСТІЮ СЕПАРАТИСТИ, ЯКІ РОЗКАЯЛИСЯ?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

Микола

Вона повинна понести покарання!

centurion

таким НЕМА ПРОЩЕННЯ - Иуда сам повісивсь, в 3 рейху таких використовували як гарматне м'ясо ! СРСР таких знищували в концтаборах!

тома

А ви поясніть матері загиблого сина від її кулі на що вона заслуговує.

Чаварга Микола…

Такі люди пройшли через величезний стрес. Хто зараз скаже, чиєї вини було більше - влади (антиукраїнської), чи самої людини. Чому антиукраїнська влада допустила агітаційну вахканалію московитської пропаганди на території України? Між украми (русичами) і московитами є принципіальна і величезна різниця. Після війни московити жорстоко судили тих, хто був в полоні, на окупованих німцями землях, на роботах в Німеччині, хоча то була не їх вина, а вина москвитської влади, яка "героїчно" допустила німців до Волги, до Москви і до Ленінграда, дозволила німцям забиратити українську молодь на роботи в Німеччині.

Тих, хто повернувся на наш бік, треба відправити не в тюрми, а на лікування і відпочинок, особливо на Західну Україну -- хай самі побачать, як їх обманювала московитська путінсько-геббельсівська пропаганда, і якими насправді є бандерівці. В тих санаторіяї їм треба ще прочитати короткі лекції з історії України. після цього, якщо вони захочуть піти воювати на нашому боці, їм треба це дозволити (і після відповідної прискіпливої поведінки, звичайно).

Окрім того, їм треба сказати, що після другого Майдану до влади прийшов переважно не український етнос, і звинувачуючи владу, звинувачувати українців можна тільки в їх сліпоті, а особливо треба звинувачувати українських розумово і морально неповноцінних, надзвичайно продажних журналістів. В Україні найбільш продажними і тупими виявилися все-таки журналісти, звідси і сліпота нашого народу, який у час важкої війни готовий голосувати за професійного Клоуна, який є маріонеткою Коломойського. Це є ганьба на всю планету.
350 років бути в полоні, а вийшовши на свободу, піти воювати проти свободи свого народу!!!
Ми не можемо бути такими, як московити (бо московити - чужі люди, та вони й не зовсім люди, тільки 14 % з них є людьми, які засуджують війну) ми повинні прощати тих, хто розкаявся.

Чаварга Микола…

Вибачаюсь, "після прискіпливої перевірки", звичайно.

Чаварга Микола…

Відповідь проста: по законах справедливості, за скоєне вони мають нести повну відповідалльність. З другої сторони, якщо вони добровільно перейшли на нашу сторону, то це дуже і дуже серйозно, це означає, що вони в свій час були просто обманутими. З третьої сторони, про те, що покаявшихся в нас не судять, повинен знати весь Лугандон, це призведе до зростання потоку покаявшихся, а це в свою чергу, збереже багато життів наших героїв і прискорить повернення Лугандону. Треба підтримати тих, хто покаявся, і навіть дозволити їм піти воювати.

Николай

Дать условный срок. Она поняла что творила и покаялась. Еще и пользу принесла-подорвала танки, которые стреляли бы по нашим. У нее есть дети и ради них ее надо отпустить.

Николай

В любом действии всегда участвуют как минимум две стороны и у каждой из них своя правда. Что касается Донбасса, то государство Украина запустило его, всё было пущено на самотек, расцвели местные князья и феодалы и очнулись уже тогда, когда его население под влиянием России взялось за оружие.

Анатолій

Це пробачення послужить вірою для сепаратистів про амністію для них в Украіні , дасть йім віру в наші закони по реабілітацію .

Олександр

Похилену голову меч не січе.

Владимир

В истории много случаев гражданских войн, Америка,Англия и т.д., умели прощать, жить вместе, кто не кается тот не живет.

НеригАнал

Перевірка буде обовязково, але повернути її до ФСБ, означає вбити її. А ми не московіти.

Тая

Легко убиває і легко зраджує. Про яке каяття мова? Вона уміє зручно пристосуватись, якщо буде вигідно, то знову зрадить! За одне вбивство саджають, хоч людина розкаюється, а вона свідомо зробила цей вибір, Це нелюд.

Олександр

Для того щоб між українцями не було більше ворожнечі і кривди, а тільки братерська любов і приязнь, треба зрозуміти цих людей і простити. Солдати - не вбивці, вони виконують наказ. Карайте тих хто надає накази і провокує на вбивство.

ник

це не солдаты це терористы.такихне прощають таких нищать и ще предавши раз предаст и другой раз..а ци добренькие пусть обьяснят это матерям погибших наших хлопцев..

Микола

Вона відразу зрадила батьківщину і ніякого прощення бути не може

X