Перейти до основного вмісту

Блоги

Убивала українців, а тепер кається! Як терористка зрадила т.зв. ДНР. ВІДЕО

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Ця новина приголомшила і збурила всю країну! Колишня терористка, бойовик так званої ДНР, перейшла на бік України і тепер вона готова воювати на нашому боці. Терористка-перебіжчиця Світлана Дрюк була у різних гарячих точках на Донбасі, зізнається, що вбивала українських військових, командувала Градами, а донедавна танковим екіпажем терористів.
Частина українців вважають, що колишню терористку треба судити і надовго посадити, а інші впенвені, що її варто пробачити і амністувати, адже вона розкаялася. 

А як вважаєте ви, чи заслуговують на прощення сепаратисти, які розкаялися і перейшли на бік України? І чи має Україна амністувати таких людей?

Коментуйте... 

ЧИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ПРОЩЕННЯ І АМНІСТІЮ СЕПАРАТИСТИ, ЯКІ РОЗКАЯЛИСЯ?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

олег

Тільки розстріляти,якщо будемо їх прощати то втратимо свою державу

Макар Ковальов

Слухайте народ а якщо це була комбінація оперативних служб, наприклад розвідки Світлана Дрюк не просто терористка а символ ДНР, ЛНР. Вчора терористи розказували що жінки ,,добровольці,, воюют а зараз їхній символ ,,свідомо,, перейшов на бік України. Наведу вам простий приклад Надія Савченко вчора її боготворили а сьогодні вона де в тюрмі. А ніхто не задумувався про її поведінку в російській тюрмі, а може її дозволяли росіяни так себе вести.

Дарина

Покарання залежно від злочинів. Якщо вбивала, то як - прощати?!

Анонім

Ворогам - смерть! Це ж війна! Яке помилування? Вони вбивали українців, а ми їх маємо милувати? За що??

михаил

люди да хватит убивать -кто не умеет прощать не достоин уважения

Задесенець Ана…

Ми також винні , що росіянам вдалося розділити частину нашого населення на донеччині і Криму .

Ірина

Питання для опитування не зовсім коректні. Є різниця вбивав зрадник українських воїнів та мирне населення, чи ні. В першому випадку ні про яке прощення не може бути й мови, лише тюрма, в іншому випадку мають бути враховані всі обставини, перевірені всі факти, а не просто вірити на слово, мають бути публічні вибачення з відеофіксацією, і тим більш не може бути так все весело, як показано у відео. Люди мають відповісти за свої дії так чи інакше, треба платити своїм позором та ув`язненням за 5 років війни, понад 10 тисяч вбитих та десятки тисяч покалічених в Україні.

Андрей

Необходимо прощать.Злоба,ненависть никому еще не принесла радости.

Стелла

Ну, если простить Ополченочку, то давайте уж и мажорку Зайцеву простим, что убила 6 людей в ДТП, в Харькове. Она тоже раскаялась. Какие слезы проливала в зале суда!
Даже незнание закона не освобождает от ответственности. Ополченочка же сознавала, что делала. Это был ее выбор.
Ну, а если она была агентом Украины, то о чем тут речь вообще? Какой суд мы можем выносить, если почти ничего не знаем? Если сепаратистка , нужно судить! Если агент, то суд отдадим в руки компетентным органам и не вмешиваемся.
Что тут обговаривать?

валерий

зайцева совершила преступление по не осторожности и конечно заслуживает прощения.

віктор

Валерій у Вас не порядок з головою бистро до лікаря

Леонид

Не перейшла, а переправили. Це був наш агент.

Сергій

Сумнівно. Якщо була агент - тоді спецслужби п'ять разів дебіли, що дали її "засвітити". Навіть якщо її виводили в "тіраж". Шось тут не то.

володимир

маемо прощати іповернути в украіну

Євген

Ну от дуже цікаво виходить. Якщо у нас не громадянська війна, то чому виникають такі випадки? Таких же тисячі, наших громадян, які воюють з іншої сторони. Так, підбурених Росією, так, озброєних Росією, але все ж то українці. Росіяни там також є, і багато. Припустимо, їх виженемо. Але що маємо робити зі своїми? Їх там дуже багато, дуже, тіх, що воюють проти України, і підтримують тіж, що воює. Що, всіх посадити? Депортувати? Розстріляли?
Моя думка, закрити границю. У цій війні держава програла. То вже не наша земля, бо земля належить людям, які на ній живуть. То треба втримати хоча б те, що є. Спинити війну, відрізати ту донбаську пухлину, і жити прекрасно без неї.

Анонім

Кто простит убийцу мужа или сыновей ?Какое прощение ?Вы что , люди ?

офіцер

як можна прощати ВБИВЦЮ !? Незалежно від того, чи вона сепаратист, чи вона розкаялася, але ВБИВЦЯ залишається ВБИВЦЕЮ !!! Ті, хто говорить, що її потрібно простити нехай поставлять себе на місце дітей, що стали сиротами із-за цієї вбивці ! Нехай поставлять себе на місце матерів, що втратили синів, на місце вдови, що втратила чоловіка... А не якісь там абстрактні поняття , - прощати, не прощати ... Бо інакше НІКОЛИ не закінчиться ця війна... А якщо її простить держава, люди все одно її найдуть і вб'ють ! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

дарина

ні.не прощати судити суку вона вбивала наших воїнів

Анонім

любячи треба посадити її до вязниці, там у неї буде можливість спілкуватися з Всевишнім, розказати про свої гріхи, може ВІН і прощу пошле їй

петро

то можливо пробачемо і Януковича? Він сам нікого не вбивав.

вячеслав

если не прощать то мы никогда не выйдем из войны а так мы простим и Бог простит

Микола

Вона повинна понести покарання!

centurion

таким НЕМА ПРОЩЕННЯ - Иуда сам повісивсь, в 3 рейху таких використовували як гарматне м'ясо ! СРСР таких знищували в концтаборах!

тома

А ви поясніть матері загиблого сина від її кулі на що вона заслуговує.

Чаварга Микола…

Такі люди пройшли через величезний стрес. Хто зараз скаже, чиєї вини було більше - влади (антиукраїнської), чи самої людини. Чому антиукраїнська влада допустила агітаційну вахканалію московитської пропаганди на території України? Між украми (русичами) і московитами є принципіальна і величезна різниця. Після війни московити жорстоко судили тих, хто був в полоні, на окупованих німцями землях, на роботах в Німеччині, хоча то була не їх вина, а вина москвитської влади, яка "героїчно" допустила німців до Волги, до Москви і до Ленінграда, дозволила німцям забиратити українську молодь на роботи в Німеччині.

Тих, хто повернувся на наш бік, треба відправити не в тюрми, а на лікування і відпочинок, особливо на Західну Україну -- хай самі побачать, як їх обманювала московитська путінсько-геббельсівська пропаганда, і якими насправді є бандерівці. В тих санаторіяї їм треба ще прочитати короткі лекції з історії України. після цього, якщо вони захочуть піти воювати на нашому боці, їм треба це дозволити (і після відповідної прискіпливої поведінки, звичайно).

Окрім того, їм треба сказати, що після другого Майдану до влади прийшов переважно не український етнос, і звинувачуючи владу, звинувачувати українців можна тільки в їх сліпоті, а особливо треба звинувачувати українських розумово і морально неповноцінних, надзвичайно продажних журналістів. В Україні найбільш продажними і тупими виявилися все-таки журналісти, звідси і сліпота нашого народу, який у час важкої війни готовий голосувати за професійного Клоуна, який є маріонеткою Коломойського. Це є ганьба на всю планету.
350 років бути в полоні, а вийшовши на свободу, піти воювати проти свободи свого народу!!!
Ми не можемо бути такими, як московити (бо московити - чужі люди, та вони й не зовсім люди, тільки 14 % з них є людьми, які засуджують війну) ми повинні прощати тих, хто розкаявся.

Чаварга Микола…

Вибачаюсь, "після прискіпливої перевірки", звичайно.

Чаварга Микола…

Відповідь проста: по законах справедливості, за скоєне вони мають нести повну відповідалльність. З другої сторони, якщо вони добровільно перейшли на нашу сторону, то це дуже і дуже серйозно, це означає, що вони в свій час були просто обманутими. З третьої сторони, про те, що покаявшихся в нас не судять, повинен знати весь Лугандон, це призведе до зростання потоку покаявшихся, а це в свою чергу, збереже багато життів наших героїв і прискорить повернення Лугандону. Треба підтримати тих, хто покаявся, і навіть дозволити їм піти воювати.

Николай

Дать условный срок. Она поняла что творила и покаялась. Еще и пользу принесла-подорвала танки, которые стреляли бы по нашим. У нее есть дети и ради них ее надо отпустить.

Николай

В любом действии всегда участвуют как минимум две стороны и у каждой из них своя правда. Что касается Донбасса, то государство Украина запустило его, всё было пущено на самотек, расцвели местные князья и феодалы и очнулись уже тогда, когда его население под влиянием России взялось за оружие.

Анатолій

Це пробачення послужить вірою для сепаратистів про амністію для них в Украіні , дасть йім віру в наші закони по реабілітацію .

Олександр

Похилену голову меч не січе.

Владимир

В истории много случаев гражданских войн, Америка,Англия и т.д., умели прощать, жить вместе, кто не кается тот не живет.

НеригАнал

Перевірка буде обовязково, але повернути її до ФСБ, означає вбити її. А ми не московіти.

Тая

Легко убиває і легко зраджує. Про яке каяття мова? Вона уміє зручно пристосуватись, якщо буде вигідно, то знову зрадить! За одне вбивство саджають, хоч людина розкаюється, а вона свідомо зробила цей вибір, Це нелюд.

Олександр

Для того щоб між українцями не було більше ворожнечі і кривди, а тільки братерська любов і приязнь, треба зрозуміти цих людей і простити. Солдати - не вбивці, вони виконують наказ. Карайте тих хто надає накази і провокує на вбивство.

ник

це не солдаты це терористы.такихне прощають таких нищать и ще предавши раз предаст и другой раз..а ци добренькие пусть обьяснят это матерям погибших наших хлопцев..

Микола

Вона відразу зрадила батьківщину і ніякого прощення бути не може

X