Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві водій під кайфом влаштував ДТП і тікав від поліції. ВІДЕО

Виталий Артамонов

Виталий Артамонов,
журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

І цей випадок з ДТП, коли українці під дією наркотиків вчиняють злочини, - далеко непоодинокий.

Тим часом петиція до Верховної Ради з вимогою легалізувати в Україні медичну марихуану набрала необхідних 25 тисяч підписів! У петиції зазначається, що конопля допомагає при лікуванні багатьох, зокрема тяжких хвороб. Також пропонується дозволити хворим купувати, зберігати та перевозити продукти з вмістом канабіноїдів.

Водночас противники легалізації марихуани переконані, легалізація марихуани призведе до поширення наркоманії, а відтак і збільшення кількості злочинів.

А як вважаєте ви, чи потрібно в Україні легалізувати медичну марихуану?
Це допоможе десяткам тисяч хворих чи призведе до розповсюдження марихуани на чорному ринку, зростання кількості наркоманів, а відтак і злочинів?

Коментуйте... 

Чи потрібно в Україні легалізувати марихуану в медичних цілях?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

Михайло Бурлацький

Який чорний ринок? Саме легалізація знищить чорний ринок, люди купуватимуть препарати канабісу за рецептом лікаря, як будь-які інші ліки. Їстимуть печиво з маріхуаною, можливо, палитимуть, як це роблять і наразі, але не буде переслідувань, катувань, ув'язнень,хабарів тощо.

Byrbyll77777

Легализация!!! "Накуренный" не может быть агрессивным-инфа 200%. А эта "чепуха" не травку курил ....нюхал химию какую-то! Таких кастрировать нужно! Трава-натур.продукт!!! P.S. Размешать кокаин с цементом и дать понюхать....интересно что будет?!

pavlenkoolga19…

Мое мнение, марихуану продавать нельзя. Как сказал ведущий этой темы-это трамплин к тяжелым наркотикам. Уже не знают как уничтожить украинский народ. Придумали новое лечение. Смешно и печально

anna

а на видео чепушило 100% не под травкой

anna

Я живу в Кривом Роге!! У нас наркотиков на улицах более чем во всей Украине вместе взятой!!! За рулём в дтп под травкой какой процент соотношений к другим видам накотиков и ообенно к алкоголю??? Уверен не более 10 к 1 а то и меньше!!! Однозначно легализация!!! Вопрос--- Сколько имеют наркоторговци??? и сколько не имеет государство?

конг

наркоты разного пошиба более, чем достаточно .и лезет изо всех дыр.и у нас не настолько все контролируемо над. образом, чтобы это легализовать,и беды больше будет, чем полезного эффекта.

Володимир

Добрим людям треба допомагати, а наркомани свій бруд знайдуть любий і завжди.

X