Skip to main content

Blog post

У Києві водій під кайфом влаштував ДТП і тікав від поліції. ВІДЕО

Виталий Артамонов

Виталий Артамонов,
журналіст «Магнолія-ТВ»

All articles by the author

І цей випадок з ДТП, коли українці під дією наркотиків вчиняють злочини, - далеко непоодинокий.

Тим часом петиція до Верховної Ради з вимогою легалізувати в Україні медичну марихуану набрала необхідних 25 тисяч підписів! У петиції зазначається, що конопля допомагає при лікуванні багатьох, зокрема тяжких хвороб. Також пропонується дозволити хворим купувати, зберігати та перевозити продукти з вмістом канабіноїдів.

Водночас противники легалізації марихуани переконані, легалізація марихуани призведе до поширення наркоманії, а відтак і збільшення кількості злочинів.

А як вважаєте ви, чи потрібно в Україні легалізувати медичну марихуану?
Це допоможе десяткам тисяч хворих чи призведе до розповсюдження марихуани на чорному ринку, зростання кількості наркоманів, а відтак і злочинів?

Коментуйте... 

Чи потрібно в Україні легалізувати марихуану в медичних цілях?

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Comments:

Василь

Це не правильно!Тоді в медичних цілях зможуть легалізувати і інші більш тяжкі наркотики!Кримінал теж підлаштовується під цей закон!Витівки канабісу вже використовує медицина!

Михайло Бурлацький

Який чорний ринок? Саме легалізація знищить чорний ринок, люди купуватимуть препарати канабісу за рецептом лікаря, як будь-які інші ліки. Їстимуть печиво з маріхуаною, можливо, палитимуть, як це роблять і наразі, але не буде переслідувань, катувань, ув'язнень,хабарів тощо.

Byrbyll77777

Легализация!!! "Накуренный" не может быть агрессивным-инфа 200%. А эта "чепуха" не травку курил ....нюхал химию какую-то! Таких кастрировать нужно! Трава-натур.продукт!!! P.S. Размешать кокаин с цементом и дать понюхать....интересно что будет?!

pavlenkoolga19…

Мое мнение, марихуану продавать нельзя. Как сказал ведущий этой темы-это трамплин к тяжелым наркотикам. Уже не знают как уничтожить украинский народ. Придумали новое лечение. Смешно и печально

anna

а на видео чепушило 100% не под травкой

anna

Я живу в Кривом Роге!! У нас наркотиков на улицах более чем во всей Украине вместе взятой!!! За рулём в дтп под травкой какой процент соотношений к другим видам накотиков и ообенно к алкоголю??? Уверен не более 10 к 1 а то и меньше!!! Однозначно легализация!!! Вопрос--- Сколько имеют наркоторговци??? и сколько не имеет государство?

конг

наркоты разного пошиба более, чем достаточно .и лезет изо всех дыр.и у нас не настолько все контролируемо над. образом, чтобы это легализовать,и беды больше будет, чем полезного эффекта.

Anonymous

Это лекарство

Володимир

Добрим людям треба допомагати, а наркомани свій бруд знайдуть любий і завжди.

X