Перейти до основного вмісту

Блоги

В Україні можуть легалізувати марихуану. Допомога хворим чи сплеск наркоманії? ВІДЕО

У Києві пройшов черговий конопляний Марш свободи! Учасники акції наполягали, що в Україні треба легалізувати канабіс у медичних цілях, адже ліки на його основі можуть допомогти полегшити страждання тисячам важкохворих людей. 
Також У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект. Підтримує узаконення канабісу для медичних цілей і виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. 
Водночас багато експертів стверджують, що легалізація марихуани для медичних цілей, насправді призведе до поширення в Україні наркоманії.

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як вважаєте ви? Легалізація марихуани, виключно у медичних цілях – допоможе тисячам важкохворих людей чи призведе до поширення наркоманії? 

Коментуйте... 

ЧИ ПОТРІБНО ЛЕГАЛІЗУВАТИ МАРИХУАНУ В МЕДИЧНИХ ЦІЛЯХ?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Анатолий

я важаю що куриты треба луче чем водку пить

Мирон

Багато людей терплять різні болі атак ім би було легше зтими болями яа за щоб ввели вмедецину

Татар

Треба легалізувати але ввести контроль з довічним покаранням

ммм

У тебя с головой всё в порядке?Если за траву пожизненное,то за продажу алкогольного "пойла" после которого люди травятся,насилуют и убивают - живьём закапывать?

лис

курение сигарет вызывает большую зависимость .

Дормідонт

Усі стіни в рекламі закладок. Купити можна що завгодно. Але чомусь держава вважає, що вирощування для себе або вживання конопель це страшенне зло. Л - логіка.

ммм

Тут даже спорить не о чем.Почитайте криминальные хроники.Процентов 90 криминала происходит по пьяне.Но тем не менее бухло продаётся на каждом углу и в неограниченных количествах.Во всех нормальных странах уже давно поняли,что если что-то нельзя искоренить,это надо легализовать и получать прибыль в бюджет страны.Люди употребляли,употребляют и будут употреблять коноплю.Даже в тех странах,в которых за это смертная казнь.А в долбаной Украине как было всё через жопу,так и осталось.Что плохого в конопле?Во первых-это лекарство.Во вторых-ни один человек покурив марихуаны не пойдёт грабить,убивать и насиловать.Чего нельзя сказать о синелобых аватарах,которые нахерачились водки.
В третьих-заплати ментам и засеивай хоть гектар,они ещё и охранять будут.А посадил два куста для себя и никому не платишь-ты злостный преступник.

наталі

чоловікові 71 рік, 4 стадія, онкологія, муки - не передати словами, дивитися на це 4 місяці також, мофін допомагає на 2 години, виписують 3 ампули на добу.

Антон Мормуль

Треба менше слухати сумнівних наркологів та тих, хто отримує за начебто боротьбу із наркотиками гранти. Боротьба із наркотиками закінчується боротьбою із людьми. У той час, як науковці довели, що залежність виникає не через якусь речовину (як то навіть цукор та кава), а через внутрішні психологічні орієнтири конкретної людини, які передбачають використання зовнішніх засобів для вирішення внутрішніх проблем та знаття напружень. Через те без вирішення основних причин проблем не зникає залежність, а кримінальні покарання лише поглиблюють ці проблеми.

Ольга

Звичайно, для медичних цілей потрібно легалізувати! Це є
нормальна світова практика. Медична марихуана лікує від багатьох хвороб. Потрібно відходити від радянських стереотипів. А до поширення наркоманії цей процес аж ніяк не стосується.

Майор Рязанов

Только легализация! Человек вправе сам решать что ему употреблять, а что нет. От травы ещё никто не умер!

Олексій

Даруйте, але ніхто не питає чи треба легалізувати рекреаційний тютюн - психоактивний наркотик, які чомусь всі вживають вільно, навіть всупереч закону про заборону тютюнопаління в публічних місцях - при тому, что тютюн не лікує, а ВБИВАЄ? Чому у курців тютюну такі широкі права, а у споживачів конопель - по суті ЛІКАРСЬКОЇ рослини - цих прав немає? Чому матері дітей з епілепсією змушені купувати ліки втридорога, ризикуючи ув'язненням? ДЕ ЛОГІКА? Чому воїни з ПТСР можуть вільно купувати горілку, від якої їхній стан лише погіршується, а коноплю, яка дійсно лікує ПТСР, їм забороняють!
ДЕ ЛОГІКА В ЦІЄЇ НАРКОПОЛІТИКИ? Конопля НЕ Є ШКІДЛИВОЮ РОСЛИНОЮ!!! Зберігання чи вживання конопель дорослими людьми НЕ Є ПРАВОПОРУШЕННЯМ!

Наталія

Мій батько помирав від раку.Не дай боже нікому пережить таке пекло.Я за легалізацію.Все рівно ці препарати можна купить на чорному ринку.

Антон

Автору відомого видання краще було б спершу розіратись у питанні, яке вже достатньо науково обгрунтоване. Тоді і запрошувати до запису передачі сумнівних "експертів", наявність яких підриває авторитет самого автора, не було б потрібно. Ще б їхню подругу Богомолець, яка двох слів по темі зв'язати не може без міфів та маніпулятивного залякування. Краще зробіть новий сюжет, бо за цей через деякий час буде соромно. Тому що справжнє питання полягає у тому, кому вигідно, щоб Україна з її потенціалом відставала на декілька кроків на ринку медичного канабісу, коли навіть в рф ухвалили закон про вирощування психоактивних рослин. Тому поки ми зволікаємо, слухаючи псевдонаркологів, хтось вже наповнює бюджет завдяки цій індустрії.

Олег Вольвач

назвіть мені більш авторитетну людину, яка сказала це: "Заборона на вживання речовин що містять коноплі тягне за собою занепад престижу уряду та зниження довіри до влади, а так само зростання злочинності." Альберт Ейнштейн

Александр

Курю её лет 30,при этом ни разу не укололся и ни одной бутылки пива в жизни я не выпил. Нет желания употреблять спиртное или другие виды. Нет и зависимости,бывает месяцами не курю. Сами наркоманы не считают траву за наркотик,это так и есть. Вреда меньше,чем от сигарет,а пользы очень много. Я уверен,что не буду болеть многими болезнями, как рак,диабет и т.д..Далее:людей садят за траву,до 10 лет!!! За что сидеть??? Как можно садить в тюрьму за траву для личного употребления??? Это нарушение моих прав и свобод! Срок дают типа для исправления,но я намерен курить её до конца моих дней,,как же меня исправят и зачем??? То есть,отсидев срок я могу написать заяву и предъявить иск,что меня не исправили и украли у меня 7 лет жизни??? К тому же трава правда многим помогает,лечит...

Алексей

Прикол в том, что пока мы сидим, курить мы не перестаем! Администрация отчаянно борется, только с конкурентами.. Так что травы в продаже хватает.. И от них и не от них..

Ніна Мірошниченко

Мої батьки померли від раку. Згадую з болем, які муки вони перенесли, чекали , щоб швидше призвав їх Господь! Я, за легалізацію канабісу.

Said

Тим, хто проти впровадження в Україні сучасних медичних препаратів, пропоную подумати над тим, щоб робити операції без наркозу. Ні, робити не треба, просто уявіть, як воно. Я вже мовчу про травматичні ампутації, коли людина канає від болю, а їй не дають морфін, бо він же ж наркотик.

Оксана

Легалізувати, хто хоче вживає, маріхуана доступна. Не думаю, що в країннах, де вона дозволена, вживають більше

Ира

Конечно, легализовать! Что тут обсуждать?

Василь

Ну використовуються ж наркотичні засоби в медицині по рецептах строго обліку, то долучіть туди канабіс і не створюйте ажіотаж із цього приводу. Навіщо ці акції - немає чимось іншим зайнятись? Чому міністерство охорони здоров'я таке безпорадне, що не може це само вирішити, як краще для важкохворих людей? У часи мого дитинства відкрито зростав і мак, і коноплі, і нікому до них не було діла. Пріоритети були у людей інші і це не було проблемою. А зараз безкарність у розповсюдженні наркотиків призводить до жахливих наслідків. Краще б у ВР співчуваючі подали законопроект про смертну кару за розповсюдження і збут наркотиків, а не за легалізацію марихуани! І проблема поступово б "розсмокталася".

Сергей

Как-то я менял окна в старой квартире 1926 года постройки. Та вот утепление старых оконных рам там было выполнено сухой коноплей! На причислении растительных наркотических средств зарабатывают только полицейские. А наркоманов стало только больше, причем в разы. Зачем нужны такие законы? Нужно легализовать все. Наркотики, проституцию, игорный бизнес, оружие... Пусть все это будет легально. Все равно это все существует. Кто хочет этим пользуется. Но сейчас за это платится ментам, а после легализации в бюджет государства. Понятно, что большую часть все равно разворуют, но хоть чтото останется на медицину, образование, дороги, пенсии нашим несчастным пенсионерам. Поэтому легализовать нужно все. Пусть платят налоги, а не взятки.

Василь

Причиною легалізації має бути не питання медичних цілей, а питання суспільної небезпеки обігу такої рослини як канабіс. Якщо існування, вирощування, зберігання, розповсюдження та вживання канабісу не є небезпечним, то це не становить суспільної небезпеки і повинно бути декриміналізованим.
А питання медичного застосування - вторинне. Адже, наприклад, опій використовується в медичних цілях як анестезійний засіб.

Киянин

Жвичайно, якщо це допоможе не тисячам, а хоча б одному хворому, потрібно легалізовувати.

X