Перейти до основного вмісту

Блоги

Як шахраї зможуть слідкувати за українцями через їхні телефони. ВІДЕО

Дуже небезпечна ініціатива! У Верховній Раді зареєстрували законопроект згідно якого купити СІМ-карту можна буде тільки за паспортом. Українці повинні будуть підписувати договори з операторами і надавати свої персональні дані. 

З одного боку - це має допомогти правоохоронцям легко викривати шахраїв та псевдомінерів. Телефонних крадіжок стане менше, а бізнесменів і чиновників перестануть шантажувати.

З іншого боку - це ніщо інше, як наступ на приватне життя та персональні дані! За номером телефону можна буде легко знайти всю персональну інформацію про людину, цим зможуть користатися, як правоохоронці, щоб стежити, так і всілякі шахраї….   
 

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А чи готові ви купувати СІМ-карти за паспортами та реєструвати свої телефони? І що це, на вашу думку, - захист від злочинців чи наступ на вашу свободу та ваше приватне життя?

Коментуйте... 

Теги:  події

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

ОЛЕСАНДР

ТУ ЗРАДУ , ЯК І ПОПЕРЕДНЮ РОЗСТРІЛЯТИ ПОТРІБНО... А ПОТІМ ВСІХ ТИХ , ХТО ДО НИХ НА ПОХОРОНИ ПРИЙДЕ...

ВАСИЛЬ

Це наступ на права людини і свободу слова. Раша НІ. СРСР. НІ .

Bogdan

За поребріком, такий стан справ діє давно. Сімки зареєстровані тільки через паспорти, але це не зменшило, ба навіть збільшило кількість злочинів пов'язаних з телефонами. А розкриття їх ще й значно утруднилося. Висновок: цей закон спрямований не на скороченя злочинності, а на утискання прав і свобод громадян.

Петр

Ни в коем случаи нельзя такой закон вводить . В этом нет необходимости , и даже плюсы такие как уменьшение фейковых звонков с минированием , и телефонных аферистов с выманиванием банковской информации и всяких там обманов , не перекрывает всех тех минусов которые появятся .Я так понял решили наступить на свободу слова и приватную жизнь на все 100 % и недалек тот час когда за перерепост или просто за плохо написанное слово посадят , как это делают в России . И так интернет ассоциируется с тем как будто рядом с тобой стоит милиционер с диктофоном и все пишет , то есть приватности тут почти нет и многие думают наоборот но это ошибочно . Вон в России вообще многие боятся в интернете общаться и писать всякие гадости о политиках , и даже если после написанного на следующий день не постучались в дверь , то постучаться позже потому как система яровой хранит переписку по моему пол года на серверах , а разговоры меньше . И так же по дурацкому закону за клевету ( то есть наклеп ) многих не за что посадили .Так что ни в коем случаи нельзя регистрировать симки это первые шаги уничтожения частной жизни .

иван

наступ на вашу свободу та ваше приватне життя?

иван

наступ на вашу свободу та ваше приватне життя?

X