Перейти до основного вмісту

Блоги

Гучний скандал. Викладача історії звинувачують у сепаратизмі. ВІДЕО

В Одесі студенти Міжнародного Університету звинувачують викладача історії у сепаратизмі. Мовляв, він розповідає їм, що Україна – це проект польських масонів. А ще змушує писати реферати за книжкою "Україна, якої не було". Історія набула неабиякого розголосу, в Міносвіти звернули увагу на цю ситуацію, а одеські активісти натякають, що проведуть "виховну бесіду" з викладачем. 

Тим часом тисячі людей в Україні без суду і слідства вже котрий рік поспіль потрапляють в базу скандального сайту Миротворець. Активісти туди вносять усіх, кого підозрюють у причетності до сепаратизму. Але така практика може припинитися. До української влади звернулися Представники місії ООН з проханням закрити ресурс, адже публікація персональних даних про людей - це порушення права на приватність, а називати когось сепаратистом - може лише суд! 

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

А як вважаєте ви, чи допустимо активістам, зокрема націоналістам без суду й слідства звинувачувати людей у сепаратизмі та публікувати їхні персональні дані в Інтернеті? І чи має існувати такий сайт, як «Миротворець», де містяться персональні дані людей, яких активісти підозрюють у сепаратизмі? Це порушення права на приватність або українці мають право знати в обличчя тих, хто воює проти України чи є їхнім пособником? 


Коментуйте... 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Сергей

Нацистов, нужно сожать в тюрьму, это самый главный враг, народа.

марсианин

с точки зрения беспристрастности и исторической правды , то и СССР в 1991году мог объявить Украинцев сепаратистами объявить военное положение и ввести войска в Киев и другие города украинской сср

Prof. Andrey K…

А як щодо права на життя, котре відбирають на Сході в Українців? А як щодо права на свою державу, котру пуцлер оголосив несправжньою? На свою мову, нарешті? Сайт Миротворець - не вирок, а перелік людей, чиї дії шкодять Україні. А порушується лише право пакосників на користь Раші використовувати демократичні інституції нашої країни.

Богдан

ВОРОГА потрібно знати в обличчя

Ігор Соловей

Наші люди, повинні знати запроданців в лице, думаю що закриття сайта це операція спецслужб Мордора, видно він ім дуже заважває.

Тарас

охота на ведьм началась еще в средневековье / видно Украина только сейчас решила пройти этот этап /

Владимир Барт

Демократические законы имеют СУЩЕСТВЕННОЕ уязвимое место. ИХ с УДОВОЛЬСТВИЕМ требуют применения к себе ПРЕСТУПНИКИ, которые САМИ плюют на эти законы в своих преступлениях.

Владимир Барт

Если преступник плюёт на права других людей и на законы государства, то он ТЕРЯЕТ всякое право не только га приватность , но и любые права нормальных граждан.

X