Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві чоловік жорстоко побив жінку ромської національності за зухвалу крадіжку. ВІДЕО

У Києві чоловік жорстоко побив жінку ромської національності за те, що вона вкрала у нього гаманець.  

Роми крадуть, відчувають безкарність, нахабніють, водночас активісти Муніципальної варти влаштовують так звані антиромські рейди, передусім на вокзалах, а радикали громлять їхні табори. 

Водночас правозахисники називають такі методи боротьби з ромами-злочинцями негуманними і навіть етнічними чистками.  

А як вважаєте ви, чи допустимо влаштовувати рейди проти ромів та розганяти ромські табори? Це ознаки етнічної чистки чи все ж таки це боротьба зі злочинністю? 

Коментуйте... 

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Вадим Київ

Як що поліція бездіє , громадяни вчиняють самосуд, на Майдані Незалежності, кожні вихідні працюють групи циган по 2-4 дівчин,жінки, розпізнати їх можна по бігаючим очимам, шукають потенційну жертву, правоохоронці нажаль не бачать , або зацікавлені не бачитм!

Стас

Свиняча нація,всіх в резервацію

Тамара

Я знаю много людей ромской национальности,которые ведут жизнь ,не выделяясь на общем фоне:культурные,интелегентные,добрые и уважаемые обществом.Но деятельность банд,каких либо национальностей или смешанных национальностей нужно пресекать самым жёстким образом и это не будет этнической чисткой.как хотят эти действия представить,а будет борьба с бандитизмом и противоправными действиями отдельных лиц или бандформирований.зло должно быть наказуемо ,без вариантов

Зося

Якби поліція виконувала свої обовязки.то не прийшлось би людям самим давати собі раду

Чужой

есть и нормальные люди, а есть и дегенараты. Цыган на веревку! Сам повесься придурок! И сам ты урод "найнепотрібніша нацменшина"! Пока государство будет жевать зЕленые или красно-черные сопли, порядка не будет никогда. Да еще с таким конченным нарідом, как коментатор Михайло (27.04.2020 09:08) и иже с ними.

Budulai

Ти про яке гасударство?
Судячи з усього, в тебе, колораде, гасударства триколорне.
Тож твої соплі, чужинський шмаркачу, біло-синьо-червоні.
ПОКАЖИ хоч одного нормального цигана!
Може я не там їжджу та ходжу, але мені не доводилося таких бачити!
Нехай політкоректність не забиває правду.

Володимир Молчанов

Коли послухати деяких "активістів", стає зрозумілим, що злочинність і асоціальність для них лише привід, щоб вчинити насильство. З іншого боку, держава абсолютно ігнорує головний аспект ромської проблеми - спадковість асоціальності. Ромським злочинцям "дозволено" те, за що в інших громадян України дітей просто відберуть і позбавлять батьківських прав - не пускати до школи, привчати до жебрування і крадіжок. Якби держава безжально і твердо відбирала ромських дітей і віддавала на платне виховання опекунам з числа соціалізованих ромів, вже за десяток-півтора років проблема була б якщо не вирішена,то притуплена.

Джанго

Зачем спрашивать как мы к этому относимся - если властителям глубкоко нас*рать, там где они обитают цыган нет.

сергей

За воровство,корупцию,торговлю наркотой,уничтожение природы,популизм и бездействие- чиновников,судей,депутатов продажных прокуроров и незаконопослушных граждан и циган также прилюдно под камери ПЛЕТЬ и принудительно с полной конфискацией ФИЗИЧЕСКИ РАБОТАТЬ от года до 25лет.Громить таборы в скверах и вокзалах герои а к Днепру в районе Конче-заспы и т.п. подойти нельзя. Повидение Ромов это следствие. Причина- в базнаказаности и наплевательстве на закон так званих ряжених элит. У их свой закон у Ромов свой. Враг- Украину открыто называет недогосударство. У нас почти нет сили закона и неотвратимости наказания.

осинний анатол…

мое мнение. чтоправоохранительные органы или не знают как бороться с цыганями или не хотят потому что их крышуют сами же . Ведь не секрет что ромы живут только за счет краж инаркоторговли!

Михайло

РОми це найнепотрібніша нацменшина в Україні. Вони нічого не дають суспільству. Ніде не працюють. Відповідно не сплачують податки, але всі належні громадянам України соціальні виплати отримують. В армії роми також не служать. Основний вид їх доходів це крадіжки торгівля наркотиками.
Особливо визиває велике обурення це крадіжки грошей у пенсіонерів та шляхом шахрайства. Ці злочини вчинають у більшості роми проникаючи у будинки стареньких під різними приводами(попити води, купити пух-перо, горіхи і тому бодібне) І виникає питання за що українці повинні любити чи хотя б толерантно відноситися до ромів.

осинний анатол…

согласен на все сто !

zzzzzz

судя по их действиям, они презирают все остальные народы. скажите, почему мы должны им потакать, терпеть их и целовать их в жопу. не легче...., нет, не правильнее ли было играть по их правилам , то есть пи.здить их где увидишь, а если поймал на воровстве, то выбить глаз и руку тяпнуть по локоть. а иначе - никак. ето наркоманская мафия, крышуемая мусорами и прокуратурой. знаю, что говорю. я с василькова.

Flyer

правильно зробив, бо обнагліли ...

Міла

Народ,який хоче прав,а сам не виконує ніяких обов'язків громадянина,не заслуговує захисту держави.Вони ігнорують всі правила поведінки.Брехливі,наглючі злодії.

Анонім

В Одессе девочку ударили бутылкой по голове, прямо у банкомата и отобрали деньги. Было в прошлом году.

Олександр

Роми (цигани) повинні підписати зобов'язання з українським народом про правила проживання в Україні
(та не тільки роми). Ті, хто це зобов'язання порушить, то за рішенням суду будуть відправленні у колонії поселення з суворим режимом.
І не треба жалітися. Краще пожалійте, українці, себе.

Юлія

Наглі,брудні,злобні навіть не попрошайки ,а вимогачі,злодії.Бажаю тим, хто їх захищає, зустрітися з ними пізнім вечором в малолюдному місці

юстас

щоб не було конфліктів правозахисники повинні повернути гроші ошуканим і нехай потім бавляться з ромами

Юрко

Роми повинні бути примусово поселені в постійних місцях та займатись суспільно корисною працею, під жорстким державним контролем, а їхня архаїчна племінна структура має бути повністю зруйнована. Ромських дітей слід виховувати в інтернатах. Лише так можливо запобігти злочинній діяльності ромів як особливого субсоціуму та не допустити масових самосудів над ними

Микола

Роми, мабуть, такі ж громадяни України (якщо є паспорти), як і всі. Ними повинна займатися поліція. А якщо вона не займається, то треба вимагати від керівництва, навіть через суд! Фізичні розправи призведуть тільки до протидії. А вона нам потрібна?

Сергій

випалювати напалмом цю мерзоту,тому що від них тільки біда-наркотики і крадіжки.досить ховати головув пісок.

Noris

Re: Адольф
14.04.2020 20:51

Не хочу повторюватись...

Ирина

Это вечная тема. Те Ромы, которые хотели жить в социуме, сделали свой выбор давно.
Остальные живут так, как привыкли и как хотят. Оправдывать их образ жизни или нет- это каждый из нас решает самостоятельно.
По моему мнению - это одна из самых неблагополучных и потенциально опасных групп населения. Измерять причиняемый ими «вред» кражами кошельков у добропорядочных граждан - это все равно, что измерять объём океана чайными ложками. Их деяния куда более масштабны и затрагивают многие сферы , в том числе наркоторговлю и торговлю людьми.
Вероятно, кому-то очень выгодны дивиденды от их доходов.

Євген

Якщо влада не може припинити цю їхню кримінальну діяльність, то що робити? Просто терпіти і підставляти кармани? Ось люди самі і пробують вирішити цю проблему доступними методами. Вони в такій же мірі винуваті, як і влада, котра закриває очі на розгул циганської злочинності.

Киевлянка

Выселить на край географии со всем их мотлохом и киндерами .

54321

Циганки не реєструють шлюб з чоловіком циганом щоб за рахунок наших налогів в соцзабезах ніде НІКОЛИ не працюючи на державу одержують великі суми як матері одиночки .Це є масова крадіжка державних грошей роками.

леонид

будь ласка, покажіть або розкажіть, де гуманні методи дали позитивний результат в цьому делікатному циганському питанні? З поліцією самі цигани дуже делікатно вирішують всі питання. І як писав класик:"Что делать ?"

Адольф Алоїзович

Не хочу повторюватись...

12345

Не удивляюсь что нет ни одного поста в поддержку цыган ))) ВОР - их проффесия передавамая в поколениях. Отличное легальное средство здесь предложено: борьба с цыганскими МАФ-ами ! Пора уже властям начать зарабатывать легкий авторитет у населения !

Budulai

Як це?
Зараз налізуть іноземнеі агенти (вони себе звуть правозахисниками) і звинуватять українців (тобто, обкрадених циганами) ц нацизмі.
Вони ж називатимуть циган людьми.
Вони ж писатимуть про те, щор у кожній нації є хороші й погані.
Таким чином проблема етнічної злочинності лишиться не розв'язаною. А іноземні агенти - сороссцята - лише виблюють чергове звинувачення проти українців.

А чому не збирають статистику за етнічним походженням??? Щоб брехати?
Бо різні оті ЛГБТ та інші, хто на годуванні у Сороса, весь час брехливо твердять, буцімто відсоток злочин7ців однаковий серед усіх націй.
Правозахисник на зарплаті Сороса - ворог людства.
Цигани скоюють дуже багато злочинів!

Леонид

Цю проблему прекрасно, в свій час, вирішив Шількгрубер

леонід

ДАВНО З РОМАМИ НЕОБХІДНО БУЛО НАВЕСТИ ПОРЯДОК

Николай

Перше. Чому роми є роми? До Румунії вони ніякого віношення не мають. Цигани є одною із етнічних гілок індійців (досі в Індії живуть гірські цигані). Друге. Ви самі бачили на тому відіо які ці цигані наглі і нічого не бояться. До того ж їх "кришують" так звані правоохоронці. Якшо ви спробуєте самостійно затримати крадія-цигана, то вас можуть сильно покалічити або навідь вбити. А так звані поліцаї будуть стояти осторонь і спостерігати за подіями, та й ще потім скласти на вас протокол за напад на людину і притягнути до криміналу. Хай ці захисники ціх меншин беруть їх до себе додому і перевихують. Подивимось що вони заспіваю після того, коли залишаться навідь без майтків.

Мурза Гудун

Вы никогда не задумывались, почему их не трогают менты? Всё просто, - цыганские бароны этих ментов покупают с потрохами.

Оксана

Дякую чоловікові. мене циганка обікрала колись і виступаю за виселення їх до ...

Budulai

Поцікавтеся в ментів, які у Києві на вокзалі.
Цигани мають 40-50 тисяч доларів за день! З крадіжок. При всій своїй зовнішній жілюгідності.
Тож не лише вас цигани обкрадають. А й інших.

Читатель

Пользы обществу от них ровно никакой. Воровство, наркоторговля, грязь, болезни и тд. Полная изоляция от нормальных людей. Пускай строят какой нибудь ДнепроГЭС

Наталья

Молодец. правильно сделал. Такую пакость земля не должна носить.

Олександр

"У Києві чоловік жорстоко побив жінку ромської національності за зухвалу крадіжку. ВІДЕО." Де побив? Не видно було, що хтось когось бив.

varg

Помимо воровства эти персонажи занимаются продажей наркотиков\оружия. Само собой, налогов из них никто не платит, а руководство страны с наших налогов выплачивает им помощь при рождении детей(то есть де факто мотивирует рождаемость откровенно антисоциальных элементов, которые в будущем будут заниматься тем же воровством,наркотой и т.д )
Равноправие это не только права, но и обязанности.

Володимир

На мою думку, якщо влада не здатна навести порядок з криміналом (злодійство та інше), то людям вже починає набридати цей бардак. І подібні ексцеси (чи то з ромами, чи іншими, будуть збільшуватись. Тому влада, яка у нас зараз є, повинна запитати в першу чергу у Авакова, для чого робилась реформа поліції, і яку він, Аваков, блискуче провалив.

X