Перейти до основного вмісту

Блоги

У Житомирі група молодиків катувала та ґвалтувала 19-річного трансґендера. ВІДЕО

У Житомирі стався кричущий випадок. Група молодиків катувала та ґвалтувала 19-річного трансгендера. Почалося все з домовленості про романтичну зустріч, а завершилося побиттям. Також у Харкові троє чоловіків побили трансґендерну жінку! Нападникам не сподобалось, як виглядає харків’янка і в хід пішли кулаки. 

Зараз у Верховній раді депутати хочуть криміналізувати гомофобні і трансфобні злочини.

А як вважаєте ви, чи потрібно в розслідуваннях приділяти увагу тому, що злочин скоєний через ненависть до ЛГБТі? Що, наприклад, побили саме гея, лесбійку чи трансгендерну людину. А тому і карати злочинців суворіше? 

Коментуйте.

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Анжела

Я не розумію, чому у 21 столітті ще й досі не можуть прийняти геїв, лесбійок і тд. Усі мають право просто бути коханими, вони ж такі самі люди!

Ксюш

Убить нахуй всех извращенцев .
Заебали уже эти извращуги .

Ігор

За побиття групой одного вже є стаття, ні? ЛГБТ, кажете? А якщо побили пенсіонера? Єврея? Підлітка в окулярах? І т. д.
Веду до того, що закон має бути один для всіх. Кожний привілей породжує приховану ненависть.

Влад

Не надо делать наголос на том, что преступление совершено против гомиков. Преступление должно наказываться абсолютно одинаково. При этом на надо акцентировать внимание что это был гомик, и подымать по этому поводу вой. Не надо это рекламировать, так как это отклонения.

Зюня

Справа зовсім не природних уподобаннях, а в тому, що деяка частина недорослів в ЛГБТ пнуться, бо це модно, по-євржопейськи. Якось же треба вирізнятися, випендрючуватись.
Та й набагато дешевше ніж по традиційному отримувати доступ до партнерші, чи партнера.
А тута своєобразна дешевенька цілком доступна "любов", і не як на зоні - за примусом, а цілком вільно, модно: там полизалися, та попи халися, та поочмекувались.
І проблем, мороками пов'язаних з вирощуванням та виховуванням, утримання дітей ніяких.
Чистий гомісексуалізм.
Але протиприродній, скотинячий.

Перец

Да уже давно доказано, что большая часть падонков, которые избивают нетрадиционных-сами педики на велосипедике, но очень этого боятся и скрывают. И еще замечено, что лояльно относятся все, а вот Одеса и Харьков- ну самые недружелюбные, рядом Рашка и на приграничных территориях много зомбоваты. Ну кактотак

Роман

ЛГБТ - це однозначно хворі люди, і духовно і душевно - це люди перевернутого розуму. Так про них каже святий апостол Павло в Посланні до Римлян 1:25-28. Не бити їх треба, не знущатися над ними, а кликати до розуму, вести до покаяння перед Богом. Цим людям потрібне звільнення від їхнього гріха. Християни можуть молитися за ЛГБТ, може Бог їм дасть усвідомлення свого становища, приведе до пізнання правди, яка звільняє від заблуди.

гость

дебил речь не об этом, твоя тупая слепая вера позволяет быть людей? животное блин

Сергей

Их лечить нужно принудительно. Иначе будут бить...

Виталий

Строго наказывать за преступление, ведь они перед нами не в чем не виноваты. Я как верующий человек их не в чем не осуждаю, но дела их не навижу. Если они грешные, то только перед Богом. Мы не имеем права их осуждать, но согласен с мыслью что при разбирательстве не стоит раззглашать мотивы таких преступлений,что это своего рода пропоганда.

Сергей

Ветхий Завет гласит, что их нужно закидать камнями....

гость

надеюсь тебя кто нить закидает, и не только камнями. апомни, у нормального мужика реакция на геев будет спокойной, так как ты реагируют только скрытые геи. Парень не сдерживай себя)

X