Skip to main content

Blog post

У Полтаві чоловік відкрив вогонь з пістолета, щоб захистити дружину. ВІДЕО

У Полтаві чоловік захистив дружину від нетверезих нападників за допомогою травматичної зброї. Усе сталося вночі на вулиці Небесної сотні. До жінки почали чіплятися невідомі. Вона покликала на допомогу свого чоловіка. Він зробив попереджувальний постріл в повітря. Далі хуліганів затримала поліція. Подробиці у ВІДЕО. 

Водночас у Києві виник конфлікт між двома водіями, після чого один з них застосував зброю. Дивом усе не закінчилося трагедією. 

Ці дві історії вкотре змушують підняти питання - чи треба легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю?

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

All articles by the author

Взагалі, питання доступу українців до короткоствольної вогнепальної зброї ділить суспільство на два табори. Одні переконані, що Україна до легалізації не готова, мовляв не той менталітет і почнуться масові перестрілки. 

Інші стверджують, що українці врешті-решт мають отримати змогу реалізовувати своє право на самозахист, адже правоохоронна система цього зробити часто просто не здатна. 


Наразі Президент Володимир Зеленський не підтримав петицію про ”легалізацію зброї”. 

А як вважаєте ви, чи треба в Україні легалізували короткоствольну вогнепальну зброю? І чи потрібен особисто вам пістолет для самозахисту? 

Коментуйте... 
 

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Comments:

Геннадий

У всiх краiнах де дозволили зброю рiвень преступностi рiзко впав. Чим ми гiрши за Грузiю, Молдову, Болгарiюприбалтiйськi краiни? Адже там вживают алкоголю на багато бiльше, нiж у Украiнi. А у тих, хто зловживаэ алкоголем потрiбно з першого разу i пожиттэво забирати i дозволи i БУДЬ ЯКУ зброю. Це неодмiнна умова. Добровiльна згода на це повинна даватись громодянином при отриманню дозвола. I ще. Кiлькiсть короткостволiв на одного громодянина повинна бути обмеженою 2 - 3 одиницями.

Геннадий.

Так. Короткоствол необхiден як кисень. Але дозвiл требо надавати не ранiше як з 25 рокiв. I тiльки тим, хто вже кiлька рокiв мав дозволену iншу зброю, не мав зауважень i не злоупотребляэ алкогольними напоями. Про що обовьязково треба дiзнаватись у сусiдiв та родини, незалежно вiд медичних довiдок вiд лiкарiв. Та за письмовою згодою родини. Одне це вже дозволить легалiзувати велику кiлькiсть нелегальноi зброiта дозволить контролювати ii обiг. Адже крiмiнал все одно маэ ii у великiй кiлькостi, а ми не маэмо чим захиститись у разiкрайньоi небезпеки. I ще. Треба вiдмiнити статтюпро перевищення необхiдноi оборони. Оборона або э, або ii нема. Iншог не повинно бути. Гадаю з моэю думкою погодиться переважна бiльшiсть населення Украiiни. Iце одне вже буде предостереженням для нападника.

МИКОЛА

Зброя потрібна для самозахисту

Anonymous

дозв1л на вогнепальну зброю можна видавати тим як1 вм1ють нею користуватись (бувшим оф1церам в1йськовим 1ншим татегор1ям як1 користувались зброєю ран1ше 1не знаходяться на обл1ку.

Anonymous

дозв1л на вогнепальну зброю можна видавати тим як1 вм1ють нею користуватись (бувшим оф1церам в1йськовим 1ншим татегор1ям як1 користувались зброєю ран1ше 1не знаходяться на обл1ку.

Всеволод

Потрібен як вода і повітря.

Середа Микола …

Забороняють скристатись конситуційним правом на захист ті хто має владу, кого охороняє держава та ті хто не знає і не бажає розуміти цю проблему у нашому суспільстві. Потрібно негайно надати дозвіл. Проводити навчання по відповідним програмам, з акцентом права на необхідну оборону та обмежити негативний вплив по контролю боку дозвільної системи.

АНДРЕЙ ВОРОНИН

Народ должен иметь возможность защищать себя. Не все в стране идиоты, чтобы стрелять без повода или американцы асе повально как ковбои , ходят и палят.

Міла

Я вважаю, що і без легалізації зброї в Україні кожен день багато сумних новин. Як показує досвід, в країнах з легалізованою зброєю повинен бути значно вищі рівень життя ніж в нас, бо в деяких галузях таких, як медицина, комунальна галузь, буде значно меньше шансів на існування. Народ в нас терплячий, але хай бог милує..

Алексей

В США УЖЕ ЛЕГАЛИЗИРОВАЛИ ОРУЖИЕ, СКОЛЬКО СМЕРТЕЙ И ПЕРЕСТРЕЛОК ЭТО ПОТЯНУЛО, ДАЖЕ УЖЕ В США В ОДНОЙ ИЗ САМЫХ РОЗВИНУТЫХ СТРАН МИРА ЗАДУМУЮТЬСЯ О ЗАПРЕТЕ ПРОДАЖЕ ОРУЖИЯ!

Виталий

Зброя мне необходима . У меня есть ружье но оно должно храниться в сейфе в розряженом состоянии. Когда дело идет на секунды это бесполезная вещь. Короткий ствол под рукой это другое дело.

петр

Толку обговорювати? Нас уже послал Зе! Спросить бы у кого из его окружения НЕТ оружия....

Anonymous

правильно

Anonymous

правильно

Роман

ЗА легалізацію,В Америці більше стрілків в громадських місцях та школах вбивають власники зброї,що опинились на місці перестрілки,таку статистику нам не показують,та й поліція кричить,що,це поліція- бо боїться отримати кулю.Злочинці та менти і так мають зброю.

Грэг

,,А як вважаєте ви, чи треба в Україні легалізували короткоствольну вогнепальну зброю? І чи потрібен особисто вам пістолет для самозахисту? "
-- Не пистолет
Пулемет.

Anonymous

потр1бно

ГРИГОРИЙ

ЛЕГАЛИЗОВАТЬ ОРУЖИЕ И ДАТЬ РАЗРЕШЕНИЕ НА ЕГО ПРИОБРЕТЕНИЕ ЛИЦАМ ДОСТИГШИМ ВОЗРАСТА 25 ЛЕТ НЕ СОСТОЯЩИХ НА УЧЕТЕ И НЕ ЗЛОУПОТРЕБЛЯЮЩИХ АЛКОГОЛЬ И НАРКОТИКИ

віктор

потрібно

Зоя-Хлоя

Ні, ні і ще раз НІ. Але задля захисту України від загарбників (автомати, кулемети, гранати) - ТАК.

X