Skip to main content

Blog post

У Полтаві чоловік відкрив вогонь з пістолета, щоб захистити дружину. ВІДЕО

У Полтаві чоловік захистив дружину від нетверезих нападників за допомогою травматичної зброї. Усе сталося вночі на вулиці Небесної сотні. До жінки почали чіплятися невідомі. Вона покликала на допомогу свого чоловіка. Він зробив попереджувальний постріл в повітря. Далі хуліганів затримала поліція. Подробиці у ВІДЕО. 

Водночас у Києві виник конфлікт між двома водіями, після чого один з них застосував зброю. Дивом усе не закінчилося трагедією. 

Ці дві історії вкотре змушують підняти питання - чи треба легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю?

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

All articles by the author

Взагалі, питання доступу українців до короткоствольної вогнепальної зброї ділить суспільство на два табори. Одні переконані, що Україна до легалізації не готова, мовляв не той менталітет і почнуться масові перестрілки. 

Інші стверджують, що українці врешті-решт мають отримати змогу реалізовувати своє право на самозахист, адже правоохоронна система цього зробити часто просто не здатна. 


Наразі Президент Володимир Зеленський не підтримав петицію про ”легалізацію зброї”. 

А як вважаєте ви, чи треба в Україні легалізували короткоствольну вогнепальну зброю? І чи потрібен особисто вам пістолет для самозахисту? 

Коментуйте... 
 

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Comments:

Анатолій

Люди ,що порушують кримінальні закони, порушують закон про зброю так же легко, як попить води. Законослухняні люди - не роблять цього ніколи! Якраз їх держава робить беззахисними перед кримінальним світом. Кожен день в нашій державі "під зброєю" знаходиться до півмільйона людей (поліція, військові) бо це ТРЕБА ДЕРЖАВІ. Держава дозволяє тримати зброю в руках і не рахує що на часі, а що ні! То в державі є критерії виділення і користування зброєю. Головне: - коли грабіжник скаже, гаманець або життя, то для нього самого це питання може перевернутись! А скільки в країні мисливської зброї на руках? Та мабуть більше двох мільйонів одиниць . Всі мисливці після вдалого полювання завжди по чарочці -другій пропускають і не стріляють з вікон машин чи з єлектрички. Буває що використовують не за призначенням,але то такий мізерний процент і випадковість,по зрівнянню зі смертями в транспортних аваріях. Якби у людей було достатньо зброї то в мене є сумнів, що якась вонюча химерна держава ризикнула би розпочати наступ, знаючи що стрілятиме "паркан, вікно , дерево і стовб". І така тварюка що вбила тільки за те, що людина розмовляла на українській мові, могла би отримать достойну відповідь. І на останок зброю продають, то це був би гарний прибуток державі, але мафії не можуть домовитись кому скільки!!!

Петр

Вважаю, що легалiзацiя короткоствольноi вогнепальноi зброi необхiдна.

Олег

Легализация короткоствола нужна,т.к. пластиковые полицейские никакие.Лучше старенький ТТ чем дзюдо и карате.

андрей

необходима легализация - в свободной стране оружие должно быть легально

Вадим

Легалізація потрібна,але не для всіх.

Волянський Юрі…

Коли ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ поїхав у Варшаву до короля Речи Посполитої скаржитися на "безпредел" сусіда поляка то отримав коротку настанову: "А на то. пан шаблю має!!" 100% -ЗА зброю на самозахист для адекватних громадян!!!

Ігор

Якщо будуть саджати не тільки ту людину яка незаконно використала зброю а і ту яка видала дозвіл(ліцензію) на зброю кому попало, то тоді не будуть неадекватні люди зі зброєю і відповідно буде порядок. А взагалі легалізація потрібна але при багатьох умовах прописаних в відповідних нормативних документаї

Николай

Ще з часів козаків була приказка: нема шаблі-нема прав. Законослухяні громадяни повинні мати право на легальний самозахист!!!

Ванька

15% населения Украины имеют право на короткоствольну вогнепальну зброю - я в шоке

Сергій Віталійович

Зброю видавати тільки адекватним особам віком більше 35 років після обстеження медичною комісією. Висновок комісії повинен прирівнюватись до висновку експерта згідно кримінального кодексу. Поліцію задіювати лише як статистів при реєстрації(видача дозволу протягом дня). Легалізація зброї допоможе запобігти повернення в 90-ті.

Anonymous

Так, обов,язково легалізувати...і треба готувати суспільство починаючі зі шкіл, вдома розмовляти із дітьми....і звісно ж психіатр.

ольга

Ребята это чистый фейк.Я эту запись уже не раз видела ранее как бы из других городов

Александр

Кореспондент явно лоббирует тему.
Сначала разберитесь с законодательством, четко разберитесь что можно и что нельзя. Где можно ответственность, хранение ношение оружия а потом поднимайте тему. Прав Евгений иначе и в трамваях и метро будут перестрелки.

Александр

Безусловно, нужно легализовать.

Роман

Володя Зеленський неправий, що не підписав петицію про зброю.

Петро Семенович

Однозначно легалізувати і якнайшвидше.

Петр

Главная часть оружия - голова хозяина !... ..Рецидивист : " С любой железкой передо мной все бледнеют! ..И делаю что хочу !!! А разрешат самооборону?...- Это же, сразу дырка в моей "бестолковке..." .. Не так давно интересовались легализацией. - Категорически против бандиты и менты !..........

Anonymous

Право на зброю будь-якого громадянина,якщо у нього немає проблем із законом-перший признак справжньої демократіі в країні. Тільки раби не мають права на володіння нею

Яро

Кожна порядна людина повинна мати право і спосіб захищати себе та своє майно!

Роман

Українці повинні мати право на всі типи холодної та стрілецької зброї,крім тої,що стріляє автоматичними чергами. Тобто якщо я хочу Sig Sauer P226 під набій .357SIG - я повинен мати право на його придбання,вільне носіння та зберігання, передачу у спадок тощо. Злочинець,що піде на мене чи мою родину в бронежилеті без покарання не лишиться. Спершу отримає кулю від мене, А потім має сісти в тюрму,якщо лишиться живим. Тобто я вважаю,що корупціонера, грабіжника, нападника, крадія, вбивцю, зрадника українських національних інтересів та інтересів України,ґвалтівника, дезертира, зловживача службовим становищем, за недбальство варто позбавляти будь-яких прав. З моменту скоєння злочину його життя має бути в руках законослухняних громадян. Якщо під час скоєння злочину його скалічать чи вб'ють - це нормально і відповідальності за це не має бути. За таких обставин людина сто разів подумає,чи варто вчиняти злочини?

Петр

Ув. наш рембо , вам бы романы писать, с перечнем стволов и калибров...Про наследство; - подробнее, будьте люб. ..бандюк , всегда рассчитывает на ..опережение...- В этом беда для всех !

станніслав

обов`язково дозволити,тому що захиститись нічим від бандитів які іі вже давно мають

Игорь Гребенюк

100% за легализацию!!!!

ПОПРУЖЕНКО ВІТ…

Навіть, якще в мене не буде коштів купити пістолет, але бандюк з легальною чи нелегальною зброєю тричі подумає, перед тим як пошколити мене, а раптом я озброєний. Я ЗА володіння зброєю,само собою - для адекватних людей.

іван

а зеленський без зброї ? його охорона без зброї ? кловун дурний

Олег

Легалізувати, мені потрібен пістолет для самозахисту!

Завірюха

В Росії давно дозволенна Вогнепальна зброя , там навіть Водії Фур їздять із Помповоми рушницями .І тому тепер в Росії як в Штатах на відміну від КеГеБешної Білорусії купа розтрілів у Школах . Для України можна і Шаблі право носити прийняти .В Штатах Зєдночоних від 1967 року до тепер загинуло від Вогнепальної Зброї аж 1.5 міліона людей і це без Воєного стану .Так шо Сталінська система Порядку найкраще відповідала Скотським (Бидло) народам , Сталін як Закон стояв у кожного за плечима .....

Сергій

Краще автомат...

Игорь

надо узаконит ношение и храние, нужен закон! разрешить!

Укроп

Когда то двух задержанных квартирников-молдаван спросили - а че вы в Украину едете, у себя бы дома "работали". Ответ ставит все на место - у нас и пулю получить можно. Есть вопросы?

Віталій

Наші закони написані для бандюків.Вони озброєні і захищені законом,а ми маємо право захищатися після того,як нас вб"ють.Тож судіть самі,чи потрібна зброя простому громадянину?

Анатолий

Дозволити володіння зброєю для самозахисту себе і майно.

микола

100% треба дозволити !

Igor

Мабуть Пашинські та інші, в кого вже зброя є, вважають що Україна до легалізації не готова, мовляв не той менталітет і почнуться масові перестрілки.

nick

Легалiзувати потрiбно короткоствольну нарiзну травматична малоэфективна тому що злочинцi мають нарiзну

Ніка

Треба легалізувати і то чим раніше, тим більше життів Українців збережемо, а то переважно іноземці грабують, насилують, розстрілюють, ріжуть ножами... А так буде законна зброя і будуть знати що він не відкупиться від носіння зброї а получить адекватну відповідь, а сім’я захист...! ! !

петро

портативна зброя потрібна більшості законопослушного дорослого населення україни. не кривіть душею, власті!

олександр

Вільною вважається тільки та людина, яка сама може себе захистити. Людина без зброї- раб. Тому заборона на зброю завжди застосовувалася тільки в диктаторських режимах. Тому вільне володіння зброєю є однією з ознак демократичної держави. У нас від автмобільних ДТП гине значно більше людей ,ніж від зброї. Однак чомусь не виникає потреба заборони на володіння власним автотранспортом.Думаю що зареєстована зброя не вплине на підвищення злочинності.

Ніка

Терміново потрібно, а то що не злочин то понад 85% іностранці, терміново українцям видати зброю, щоб могли захистити себе, своїх рідних, своїх близьких ... бо іноземці розперезались, і адже у всіх зброя...

Костянтин

Раньше люди были сильные или слабые, добрые или злые, а потом появилось оружие и всех уровняло!

сергей

Надія на швидке реагування поліції щодо захисту громадян мала, тому я за зброю. В решті решт, злочинець, деякий час, ще буде вагатись з нападом на людину, а це дуже важливо.

Володимир.

Травматичну-да.

Євген

Спочатку проведіть реформу судової системи.Сьогодні-завжди буде винен той, хто захищався.Попрацюйте з поліцією, щоб відчувала справедливість. Налагодьте психіку громадян... У багатих країнах діти стріляють в дітей...

Петр

1.У этих детей... нет родителей, их воспитывает ТV и улица ! 2.Справедливость , можно найти только в словаре на букву С. 3.У знакомого мента сожительница отмазывает уголовников в судах...бабло пересылают на его карту !.... 4.Налагодить психiку ...не удастся даже всевышнему !!! 5.На ручке кольта Smit Wesson написано:"Бог создал человека. А я - уровнял их в правах !!!"

Павло

Є математичний спосіб доказу, тобто будь-яка теорема дказується за допомогою аксіом (тверджень, які не потребують доказів). Дана теорема - в Україні потрібно дозволити володіння короткоствольною нарізною напівавтоматичною зброєю. Докажемо її за допомогою 2-х аксіом. Аксіома 1 - сьогодні будь-який громадянин України, який має бажання та гроші, може придбати (законно чи незаконно) таку зброю. Аксіома 2 - якщо кожний громадянин, який має гроші та бажання, може придбати таку зброю, то краще за допомогою фахівців (МВС) контролювати ці процеси та контролювати обіг зброї! ВСЕ! Теорема ДОКАЗАНА! Все інше - пустопорожні балачки, які не мають ніякого сенсу!

Володимир

математику от математика -
Контрприклад: Пашинский

Олександр

Контрприклад на контрприклад: якби Пашинський знав, що у Хімікуса теж може бути зброя, то можливо поводив би себе по іншому - натравив би охоронців, але то вже інша історія. А взагалі приклад не вдалий. Зброя необхідна громадянам якраз для того, щоб захистити себе і свої сім'ї від таких як Пашинський.

Сергій

Невдалий приклад. Аби Хімікус перед тим як на когось кидатись подумав, що може отримати гідну відповідь то цього не робив. Тому я за право мати і застосовувати для самозахисту зброю. А влада не дозволяє бо боїться власного народу. Аби у нас було право на зброю то Янукович не наважився на ростріл майдану.

сергій

все вірно!!!

Анатолій

Так, потрібна зброя як повітря. І не треба цього боятися. Зброя перш за все потрібна Громадянам. І нічого не станеться поганого. Криміналітет і так зі зброєю. Багатії і влада забезпечені і зброєю і охороною. Розуміння того, що зброя може бути (згідно чинного законодавства) у громадян і вони отримали право на її застосування дуже швидко змінить паритет у суспільстві на користь реального захисту прав громадянина.

X