Skip to main content

Blog post

"Бийте їх"! У Києві радикали напали на ЛГБТ-активістів. ВІДЕО

Після феміністичного маршу, який пройшов у Києві, на 7-х учасників Маршу Жінок напали радикали. Поліція нападників затримала. 

Водночас уже стало відомо, що наймасштабніша подія української ЛГБТ спільноти - набуде ще більшого розмаху! Цього року замість одного тижня КиївПрайд триватиме цілий місяць: розпочнеться 17 травня і закінчиться 21 червня Маршем Рівності.
Організатори акції кажуть, їхня мета – подолання дискримінації в Україні і боротьба за рівність права, незалежно від кольору шкіри, релігії і звісно сексуальної орієнтації.
На це одразу відреагували націоналісти та християнські активісти. Вони назвали поширення ЛГБТ-акцій – пропагандою гомосексуалізму, збочень та гендерної ідеології.

А як вважаєте ви, проведення ЛГБТ-маршів та інших ЛГБТ-акцій, це - боротьба за рівність прав або пропаганда гомосексуалізму?

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

All articles by the author

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Comments:

Димитрий.

Все гомо-секи должны жить в тени.
Они себе выбрали этот скотский образ жизни. Пусть как хотят. Распространять и пропагандировать НЕДОПУСТИМО. Это нарушение морали и уродство. Очень жаль родителей этих .... Поставьте себя на их место.

Корона

НЕ сгласен не с одним коментарием !
В нашей стране есть более страшные вещи чем эти гомики !

Володимир

А є приклади дискримінації їх прав?

Василь

Вислати ВСІХ гоміків і лесбі на безлюдний острів, і хай собі там паради устраюють хоч цілий рік, щоб наші НОРМАЛЬНІ нащадки іх не бачили!!!

Катя

Всї ці марші - це пропаганда гомосексуалізму. І що зараз розповсюджується вірус - це результат гріхів людства -і пропаганда гомосексуалізму у тому переліку.

Олександр

Це паскудство перед Богом

Женя

Ето пропоганда гей парадов и уничтожение ценностей семьи

Валерій

Не розганяти підо?асів потрібно, а вистрілювати, як собак бешених = з людьми вони нічого общого не мають - ні про яку рівність і, права і мови немає.

гриша

Это не просто пропаганда гомосексуализма, а уничтожение нормальных людей. Сначала слюни, типа нас обижают. Потом за слюнями покажутся клыки. Будте наглый отбор прав у нормальных людей, отбор детей у нормальных людей и передача их в стаи гомосексуалистов. И наконец, нормальные люди становятся меньшинством. Очень меньшинством, с очень ограниченными правами.

іван

все вірно хай сексують як захочуть але без пропаганди

Вовик

ЛГБТ вообще надо уничтожать вместе с теми мусорами которых они приглашают на свою защиту во время своих пидарастическо-лесбийских маршей .

іван

все вірно нехай займаються чим захочуть але без пропаганди

Валентин

цього не повинно бути в Україні

Анатолій

ЛГБТ, Марш, Прайд, Геї, Лесбійки, Гомосексуалізм проведення ЛГБТ-маршів та інших ЛГБТ-акцій, пропаганда гомосексуалізму. Це страшніше від пандемію коронавірусної інфекції covid-19 ганьба таким людям які є сіячами такого вірусу .

Анатолій

Заборонити гей паради в Україні . Гей парад це безглуздя люди які живуть без розуму або перевернутий в них розум , живуть без моралі та з дикунством, таких гидотних геть з України.

гриша

заборонити повністю підарасні зібрання і гундяйську церкву

Доктор Я

Повністю згоден з попереднім коментом !!!

X