Перейти до основного вмісту

Блоги

"Бийте їх"! У Києві радикали напали на ЛГБТ-активістів. ВІДЕО

Після феміністичного маршу, який пройшов у Києві, на 7-х учасників Маршу Жінок напали радикали. Поліція нападників затримала. 

Водночас уже стало відомо, що наймасштабніша подія української ЛГБТ спільноти - набуде ще більшого розмаху! Цього року замість одного тижня КиївПрайд триватиме цілий місяць: розпочнеться 17 травня і закінчиться 21 червня Маршем Рівності.
Організатори акції кажуть, їхня мета – подолання дискримінації в Україні і боротьба за рівність права, незалежно від кольору шкіри, релігії і звісно сексуальної орієнтації.
На це одразу відреагували націоналісти та християнські активісти. Вони назвали поширення ЛГБТ-акцій – пропагандою гомосексуалізму, збочень та гендерної ідеології.

А як вважаєте ви, проведення ЛГБТ-маршів та інших ЛГБТ-акцій, це - боротьба за рівність прав або пропаганда гомосексуалізму?

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

михайл

открытая пропаганда извращений оскорбляет мое человеческое достоинство

Раиса михайловна

Считаю это пропагандой извращений. В свое время господь уничтожил два города - Содом и Гомору. Такой образ жизни не соответствует моральной норме. А если они избрали этот путь погибели своей Души, пусть его не рекламируют.

Who I Am?

В Америке и в Европе куда вы так стремились -ходят и ничего, ну и вы привыкнете. А рождаемость в Украине падает так это не от геев и им же подобных, а от плохой экономики, плохой социальной защищенности и пр. В Европе давно уже рождаемость упала лет как 10, потому как Европу довели и нас доведут.

Стас

Треба їх піздить і піздить гандонов

юстас

це пропаганда гомосексуалізму

юстас

четыре цывилизации ,предшествующие нашей ,выродились благодаря пидарастии .задумайтесь!

Сергій

А на якій підставі п*дори вказують щось? За які заслуги? Їх побили? Правильно! А ці,як їх там-"поліцяї",чи не тому вони їх охороняють, що самі такі ж? Навіть номери голубі. А влада ці заходи дозволяє тому що на 99% із того ж середовища? А 1% це ті хто не афішує? Не країна-одні п*дори. 73% п*дорів обрали своїх. Україна таки зникне. Не даром народжуваність падає. В середовищі п*дорів діти не народжуються. Гріх це.

Євген

Ох уже ж ці браві коментатори! Цікаво: а якби хтось таки вирішив на ділі розстріляти/вбити/підірвати скількись учасників параду, то він пішов би на довічне за тероризм чи знайшлися б іще "козаки із міліона свинопасів", які не дали б його посадити? От вам і ребус.

микола

читайте Біблію, в ній все сказано.Щоб на городі був чистий урожай,бурьян потрібно знищувати,так і з цими збоченьцями треба робити.

Тарас

Якщо вже казати про рівність, то давайте активно пропагувати гомосексуалізм, адже ці люди лише дуже люблять дітей. Також Не слід забувати про зоофілію, некрофілію та інші збоченства, адже цілюди є такими, якими є. Але, якщо серйозно, то сексуальний потяг створений лише для продовження існування роду людського і до чого тут ЛГБТ? Їх потрібно лікувати, добровільно чи примусово.

Роман

Ну нехай один одного **** куди їм подобається, але ж навіщо про це кричати на всю країну? Щоб діти дивилися на них по телевізору і в їх молодому мозку з дитинства відкладолось, що можна не тільки хлопчик-дівчинка??

Алексей

Никакого шествия не будет в связи с карантином

ПЕТР ДАВЫДОВИЧ

Давайте ще організуємо марш тих,у кого є геморой або щось подібне . Це типова зухвала пропаганда нетрадиційної орієнтації Нормальні люди повинні приховувати свою нетрадиційність, тим більш ,що ніхто їх не переслідує за це...

Алекс

Бить палками, как иноверцев и каждый их выход.

неживий юрій

я вважаю що 3.14дораси то провокатори..у них не тільки унизу проблеми ..а і у голові..хто їм мішає кохатись ..хай кохаються -але пропагувати 3.14дерастію..це треба бути повним дебілом та неуком..звісно потрібно прощатись з християнством ..це хаос -запрограмований таким старим 3.14расом як зид Сорос та його оточення -для того щоби роз'їсти із середини християнське суспільство

varg

Де факто, к счастью, либеральная идеология как основная в Европе(и мире) исчерпала себя достаточно быстро. Потому диктатура меньшинства(а с ним и парады) очень скоро перестанут проводиться. Ну и для адекватных и думающих людей эти несколько десятилетий доминирования либеральной идеологии будут вспоминаться лишь как абсурдный и мерзкий сон

varg

Думаю, эпидемия короновируса самое время для проведения маршей лгбт. Главное потом их всех дружно изолировать от общества и желательно не на две недели, а на существенно больший срок .

Если серьезно, то проведения этих проплаченых левацких"мероприятий" в стране, где демографическая ситуация итак катастрофична+идет война это преступление.

дух святой

Я высвобождаю руку Божью, силу Божью, кровь Иисуса Христа против врага рода человеческого диавола. И во Имя Иисуса я разрушаю все дела диавола, все его демонические замыслы и планы, разрушаю все демонические высоты и всех идолов, разделяю и разрушаю все демонические союзы, да падут они станут прахом, во имя Иисуса Христа, я разрушаю силы тьмы и всякое проклятие на земле и запрещаю врагу и опустошителю и всякому духу разрушения, разделения и изоляции и болезням и вирусам и духу убийства и ненависти и агрессии, и лжи, и насилия, проявлять свое влияние на людей на страну Украина, на все человечество, я связываю тебя диавол и запрещаю тебе действовать на Украине в Европе и по свсей земле, я запрещаю тебе диавол убивать невинные души, искупленные Иисусом Христом, чьи имена записанны в книге жизни, кровь Иисуса против тебя диавол, я разрушаю кровью святой Иисуса Христа все твои коварные замысли и союзы и планы.
Я Провозглашаю разрушение всякого проклятия, колдовства, демонического ярма, идолопоклонства, лжи, я провозглашаю во имя Иисуса избавление от всякого демонического бремени, я провозглашаю полное исцеление и освобождение от демонического рабства и избавления от всякого зла, бесчестия , терроризма, лжи и убийства и воровства. Я выступаю против демонических всадников и запрещаю им во имя Иисуса Христа

Бог

лгбт навели проклятие на Украину. они хотят превратить с содом и гомору Украину чтобы я потом уничтожил всех жителей вместе с ними. Сами решайте что сними делать люди, это ваш выбор или ад или рай

василь

Ці гейпаради ніщо інше ніж реклама їхнього інтимного життя. Навіщо виносити на всеобщий огляд свій збочений образ життя . Ця вседозволенність і приводить людство до всіляких катаклізмів , педофілії , всілякі вірусні болячки, а головне що перестають бути нормальними людьми. Нехай займаються цим ділом в свох клубах чи де інше, а не ходити по головній вулиці міста і пропогувати свій збочений образ життя. ЦЕ НЕПОДОБСТВО І ОБРАЗА НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ !!!

ттт

Ага, Гейропейські цінності.
Перешкоджати любим думкам та згадкам про гейропейські паради.
Слати на донбас, вони нам там потрібніші до самої перемоги. Збочинці, та держава всіляко нищить сім*ю віддаючи перевагу гейропейським геям. Де сім*я де двоє-троє дітей та головою сім*ї відповідальним батьком?

Уявіть собі, для дитини два тата, дві мами, ця дитина психічна каліка, та гірше корона віруса. Пробачте. Гнати гей паради. Влаштовувати натомість паради сім*ї де Тато,Мама та діти перевага країни.
Здорова Родина - Багата Країна.

денис

та гнать их поганой метлой надо и ввести уголовную ответственность надо как раньше было

Александр

Выгнать вон извращенцев с украинской земли

паниковский

це пропаганда гомосексуалізму

Димитрий.

Все гомо-секи должны жить в тени.
Они себе выбрали этот скотский образ жизни. Пусть как хотят. Распространять и пропагандировать НЕДОПУСТИМО. Это нарушение морали и уродство. Очень жаль родителей этих .... Поставьте себя на их место.

Корона

НЕ сгласен не с одним коментарием !
В нашей стране есть более страшные вещи чем эти гомики !

Володимир

А є приклади дискримінації їх прав?

Василь

Вислати ВСІХ гоміків і лесбі на безлюдний острів, і хай собі там паради устраюють хоч цілий рік, щоб наші НОРМАЛЬНІ нащадки іх не бачили!!!

Катя

Всї ці марші - це пропаганда гомосексуалізму. І що зараз розповсюджується вірус - це результат гріхів людства -і пропаганда гомосексуалізму у тому переліку.

Олександр

Це паскудство перед Богом

Женя

Ето пропоганда гей парадов и уничтожение ценностей семьи

Валерій

Не розганяти підо?асів потрібно, а вистрілювати, як собак бешених = з людьми вони нічого общого не мають - ні про яку рівність і, права і мови немає.

гриша

Это не просто пропаганда гомосексуализма, а уничтожение нормальных людей. Сначала слюни, типа нас обижают. Потом за слюнями покажутся клыки. Будте наглый отбор прав у нормальных людей, отбор детей у нормальных людей и передача их в стаи гомосексуалистов. И наконец, нормальные люди становятся меньшинством. Очень меньшинством, с очень ограниченными правами.

іван

все вірно хай сексують як захочуть але без пропаганди

Вовик

ЛГБТ вообще надо уничтожать вместе с теми мусорами которых они приглашают на свою защиту во время своих пидарастическо-лесбийских маршей .

іван

все вірно нехай займаються чим захочуть але без пропаганди

Валентин

цього не повинно бути в Україні

Анатолій

ЛГБТ, Марш, Прайд, Геї, Лесбійки, Гомосексуалізм проведення ЛГБТ-маршів та інших ЛГБТ-акцій, пропаганда гомосексуалізму. Це страшніше від пандемію коронавірусної інфекції covid-19 ганьба таким людям які є сіячами такого вірусу .

Анатолій

Заборонити гей паради в Україні . Гей парад це безглуздя люди які живуть без розуму або перевернутий в них розум , живуть без моралі та з дикунством, таких гидотних геть з України.

гриша

заборонити повністю підарасні зібрання і гундяйську церкву

Доктор Я

Повністю згоден з попереднім коментом !!!

X