Skip to main content

ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ

Медійники та правозахисники закликали президента та МВС відреагувати на напад на журналіста «Громадського»

Медійники, правозахисники та активісти вимагають звіту щодо чесного та незалежного розслідування нападу на журналіста hromadske Богдана Кутєпова з боку правоохоронних органів, а також реакції президента Володимира Зеленського та голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.

Відповідну заяву оприлюднили на сайті hromadske.

«Ми вважаємо неприпустимим перешкоджання діяльності журналістам, які чесно та об’єктивно виконують свою роботу. У країні, де за 3 місяці скоюють щонайменше 15 нападів на журналістів, а серед нападників є ті, хто має захищати життя і безпеку держави, немає місця вільній, чесній та неупередженій інформації»,- йдеться у заяві.

Журналісти та активісти переконані: якщо влада не реагуватиме належним чином на такі випадки насильства, а нападники не понесуть справедливого та невідворотного покарання, то в Україні не можна буде досягти свободи ЗМІ та плюралізму думок.

У заяві нагадали, що це вже не перший напад поліції на журналістів hromadske.

У 2017-му правоохоронці побили Дмитра Реплянчука. За два роки слідства ця справа так і не зрушила з місця. Винні не були покарані, а Нацспілка журналістів визнала, що справу відверто саботують.

Крім того, досі залишається нерозкритим убивство журналіста Павла Шеремета, яке влада називала «справою честі».

«Саме тому ми вимагаємо: звіту щодо чесного та незалежного розслідування цього нападу з боку правоохоронних органів;  невідкладної реакції голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, а також президента Володимира Зеленського», - додали в заяві.

Нагадаємо, поліція 29 квітня побила та зламала техніку журналіста hromadske Богдана Кутєпова, який вів прямий ефір під Кабінетом Міністрів.

 Журналіст разом зі співведучим Нікітою Мекензіним з Маріїнського парку висвітлював акцію протесту підприємців, які виступали проти затверджених обмежень під час карантину.

До журналістів підійшли патрульні підрозділу тактико-оперативного реагування, які сказали їм залишити «зелену зону» Маріїнського парку. Після цього, на журналістів напали, й виштовхнути їх з того місця та зламали стабілізатор.

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Село Кухарі, Київська область. До війни тут жило понад 600 людей, а після того, як сюди, у перші дні повномасштабного вторгнення, зайшли...

17-го квітня окупанти вдарили по Чернігову трьома Іскандерами. Є багато загиблих та поранених.    Даний матеріал&nbs...

Пан Олександр живе на Київщині в Макарівському районі. Коли почалась війна їх велика родина не квапилася кудись тікати. Люди навіть уяви...

Пані Олеся стоїть на руїнах власного будинку у селищі Мощун на Київщині і не стримуючи сліз розповідає як вже вдруге в житті її звільнил...

За десять місяців після підриву Каховської ГЕС росіяни опублікували відео цього страшного воєнного злочину. Крім цього, в мережу злили і...

X