Skip to main content

ПОДІЇ

Київ та Вінниця опинилися у «помаранчевій» зоні: в Україні оновили зони карантину

В Україні оновили карантинні зони. Вони змінюються, і з 14 вересня  змінюється поділ України на зони за рівнем епідеміологічної небезпеки.

Відтепер Київ і Вінниця із м’якшої «жовтої» зони карантину перейшли у «помаранчеву» зону через погіршення ситуації з коронавірусом.

Про таке рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Нагадаємо, за минулу добу у Києві наявність SARS-COV-2 підтвердили у 404 киян. На жаль, ще 7 пацієнтів померли від ускладнень, спричинених хворобою. Від початку пандемії у столиці зареєстрували 16 523 хворих на коронавірус.

Від початку пандемії коронавірус забрав життя 261 пацієнта.

«Це рекордний показник, досі в столиці не реєстрували такої кількості хворих»,– зазначив Максим Степанов під час брифінгу МОЗ.

Одужали за минулу добу 171 хворий. Усього коронавірус подолали 5 148  мешканці Києва.

У нових карантинних зонах діятимуть свої зони та правила.

 У «зеленій» зоні обмеження мінімальні: обов'язкова маска в приміщеннях і громадському транспорті; робота кінотеатрів із заповнюваністю 50%; проведення масових заходів із обмеженням на одну людину на 5 квадратних метрів; і перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.

 У «жовтій» зоні діють усі обмеження «зеленої», а також заборона відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку.

 У «помаранчевій» зоні діють усі обмеження «зеленої» та «жовтої» зон, а також заборона роботи хостелів, спортзалів, закладів культури, нічних клубів і обмеження масових заходів з розрахунку на одну людину на 20 квадратних метрів і не більше 100 людей.

Також заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку — санаторіїв і таборів у столиці та передмісті, обмежене проведення планових госпіталізацій

Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

Найбільш жорсткі обмеження в «червоній» зоні. Там закриваються всі заклади освіти, торгово-розважальні центри, кафе і ресторани, а ще - припиняється робота громадського транспорту.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ледь не закінчилася трагедією ранкова пожежа, яка спалахнула у приватному будинку в м.Ізюм, що в Харківській області. Жертв вдалося ...

Міністерство охорони здоров'я буде рекомендувати Кабінету міністрів ввести локдаун на початку січня. Про це повідомив на брифінгу мін...

Малі та середні підприємці із самого ранку вийшли на акцію протесту. Її вже охрестили "Податковий майдан". Мітингувальники зібралися...

Кількість хворих на коронавірус за добу зросла і становить 15 131 новий випадок COVID-19. Зокрема, захворіли 649 дітей та 681 медпрацівн...

Вранці до поліції надійшло повідомлення, що біля лікарні у Центральному районі Маріуполя виявлено тіло 30-річного чоловіка. На місце ...

X