Не можна цькувати педагогів, не розібравшись у кожній ситуації окремо, - заслужений вчитель України. ВІДЕО
Чи мають право вчителі робити зауваження учням, підвищувати голос, якщо ті стають некерованими? Дискусія про це в Україні триває, як з боку батьків, працівників освіти та і правників і навіть правоохоронців.
Як зауважив у коментарі «Магнолія-ТВ заслужений вчитель України Олександр Наровлянський, у кожній ситуації потрібно розбиратися окремо. Адже вчителям, чи не щодня доводиться стикатися з неслухняними учнями, які самі дозволяють собі ображати вчителів, провокують їх, а потім записують їхню реакцію на відео та подають це батькам як булінг.
«Це стало тенденцією цькування вчителя з боку батьків в мережах Інтернет, причому дуже часто не розбираючись в обставинах ситуації. Тому говорити про булінг щодо вчителів ми також маємо можливість. Це має місце», - сказав він.
За словами досвідченого педагога, на вчителів покладається багато обо’язків, і за їх невиконання також є відповідальність.
«Вчитель зобов’язаний робити зауваження, адже він відповідає і за санітарний стан класу і за життя і здоров’я дітей, інакше, коли діти будуть битися, вчитель не повинен туди втручатися? Тоді до нього вже будуть інші звинувачення", - зазначив Наровлянський.
Втім, у будь-якому випадку працівник освіти має тримати себе в руках, переконаний заслужений вчитель України.
"Вчитель повинен робити зауваження у коректній формі і намагатися стриматися себе, а щодо стосується батьків, то є стаття сімейного кодексу, яка покладає на батьків обов’язок батьків виховувати своїх дітей, а Конституція - обов’язок забезпечити отримання дітьми повної загальної середньої освіти. Без дисципліни це неможливо", - наголосив Олександр Наровлянський.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Join "Magnolia-TV" on Facebook!