Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Сусіди вимагали ізолювати: у Чернівцях госпіталізували дружину хворого на коронавірус. ВІДЕО

Для перегляду відео натисніть на зображення

У Чернівцях мешканці під’їзду багатоквартирного будинку на Гравітоні, в якому проживає сім’я чоловіка, в якого підтвердили коронавірус, обурилися, що дружину хворого не ізолювали від інших жителів.

Як інформує molbuk.ua, напередодні ввечері приблизно 20-ти сусідів зібралися перед будинком та погрожували перекрити дорогу, якщо жінку не ізолюють до 6.00 4-го березня.

На зустріч із обуреними людьми прийшов мер Чернівців Олексій Каспрук, секретар виконкому Антоніна Бабюк, медики та співробітники поліції, але їм не вдалось заспокоїти людей.

За словами заступниці голови Чернівецької ОДА Наталії Гусак, дружина хворого погодилась на те, щоби її забрали з квартири й перевезли до місця обсервації. До цього жінка перебувала в самоізоляції у власному помешканні.

"Таке місце вже визначили. Карета швидкої готова довезти жінку", - каже Гусак.

Хоча вмовити здорову людини переїхати із зручного для неї місця проживання, в інше місце було завданням із непростих.

За словами заступниці голови ОДА, дружина інфікованого на разі почуває себе добре та не має жодних симптомів захворювання.

Як повідомляла "Магнолія-ТВ", у Чернівцях підтверджено перший в Україні випадок коронавірусу  – у чоловіка, який з дружиною повернувся з Італії до Чернівецької області. Медики госпіталізували чоловіка.

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Чернівецька
X