Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

У Києві посилюють карантин, а на в’їзді всім будуть міряти температуру, - нардеп

Столична влада заборонила жителям міста на час карантину в Україні (до 24 квітня) перебувати в місцях масового скупчення людей без масок.

Про це йдеться в розпорядженні Київської міської державної адміністрації від 25 березня, опублікованому нардепом Олексієм Гончаренком у своєму Телеграм-каналі.  

"Заборонена поява у місцях масового скупчення людей (в т. ч. зупинки громадського транспорту, торговельні заклади, підприємства, установи і організації незалежно від їх підпорядкування і форм власності) без засобів індивідуального захисту (медичних масок)", - сказано в ньому.

Також обмежується перебування людей у громадських місцях без необхідних на те поважних причин.

Мало того, при в'їзді до Києва на контрольно-пропускному пункті всім водіям будуть міряти температуру. Про це йдеться в документі "Умови в'їзду на територію міста Києва і виїзду з неї громадян і транспортних засобів".

Так, до 24 квітня 2020 року заборонено:

 

  • регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

 

  • заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів на приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, їх реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

 

  • В'їзд на територію міста та виїзд з неї приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, які здійснюють перевезення пасажирів, здійснюється через контрольно-пропускні пункти на в'їздах і виїздах з міста.

 

  • Водії та пасажири транспортних засобів проходять обов'язкову термометрію при в'їзді на територію міста на контрольно-пропускному пункті.

 

  • Не допускається в'їзд на територію міста Києва громадян без проведення термометрії при в'їзді на територію міста на контрольно-пропускному пункті, громадян з ознаками гострих респіраторних захворювань, окрім випадків направлення на обсервацію, карантин або госпіталізацію таких громадян.

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

На Вінниччині в одному із сіл Барського району 14-річний хлопець не знайшов спільної мови із мамою і пішов із дому, нічого не сказавши. ...

Нещасний випадок трапився із коровою у селі Леміщиха, що на Черкащині. Усе сталося сьогодні вранці  у домогосподарстві на вулиці Ко...

"Авакоff, відкрий докази" - акція протесту під таким гаслом пройшла сьогодні у Києві під стінами МВС. Вона зібрала близько сотні учасник...

Нещасний випадок трапився із мешканцем м. Снігурівка, що на Миколаївщині. Напередодні вранці 58-річний чоловік на своєму подвір’ї пішов ...

Двох українців, які приїхали до Польщі на роботу, знайшли на дні озера після більш ніж тижня пошуків. Про це повідомляє повідомляє “Y...

X