Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Немовлята від українських сурогатних матерів: омбудсман почала перемовини із родинами іноземців. ВІДЕО

Для перегляду відео натисніть на зображення

Подружні пари іноземців, для яких українські сурогатні матері народили дітей, почали звертатися  до Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової, аби вона посприяла тому, щоб їх випустили з України. Про це повідомила омбудсман ЗМІ.

За її слова, на разі відповідні документи надали 7 пар, в яких народилося в Україні 9-ро немовлят.

«Усі вони надали мені звернення з усіма документами і я буду звератися до міністра закордонних справ, щоб вони надали дозвіл на виїзд цим батькам» — зазначила Денісова.

Вона також сказала, що всі батьки, які наразі перебувають за межами України, й не можуть забрати своїх дітей, теж звертатимуться до неї, аби отримати можливість в’їхати в Україну і виїхати вже разом з дітьми.

Омбудсменка уточнила, що це питання найближчих тижнів. Деякі батьки вже навіть замовили чартер, але треба їм потрібні дозволи на вивезення дітей, які мають видати МЗС.

Тим часом Денісова повідомила, що за дітьми наглядають спеціалісти і вони перебувають в хороших умовах.

На разі в Україні, за даними приватних клінік репродуктивного здоровя, вже перебуває близько сотні немовлят, народжених методом сурогатного материнства і яких батьки не можуть забрати додому через карантин.

На це звернула увагу одна із приватних клінік у Києві. 50 немовлят, які народилися в медзакладі, нині перебувають у готелі, оскільки вони народжені сурогатними матерями для іноземців, а ті не можуть їх забрати через карантин.

 

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

11 березня цього року секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов обіцяв, що Центр протидії дезінформації по...

Оболонський районний суд міста Києва визнав винним 9-класника у цькуванні дівчинки та призначив покарання. Так, як хлопець не досягну...

Після тривалого ув’язнення в Україну повернувся політв’язень Олексій Чирній. Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила...

покарали. ВІДЕО  Одразу після інциденту Мустафа Наєм звернувся до поліції. Там відкрили кримінальн...

Киянин систематично словесно ображав свою 79-річну матір. Він залякував, принижував і погрожував жінці фізичною розправою та відбирав пе...

X