Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Немовлята від українських сурогатних матерів: омбудсман почала перемовини із родинами іноземців. ВІДЕО

Для перегляду відео натисніть на зображення

Подружні пари іноземців, для яких українські сурогатні матері народили дітей, почали звертатися  до Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової, аби вона посприяла тому, щоб їх випустили з України. Про це повідомила омбудсман ЗМІ.

За її слова, на разі відповідні документи надали 7 пар, в яких народилося в Україні 9-ро немовлят.

«Усі вони надали мені звернення з усіма документами і я буду звератися до міністра закордонних справ, щоб вони надали дозвіл на виїзд цим батькам» — зазначила Денісова.

Вона також сказала, що всі батьки, які наразі перебувають за межами України, й не можуть забрати своїх дітей, теж звертатимуться до неї, аби отримати можливість в’їхати в Україну і виїхати вже разом з дітьми.

Омбудсменка уточнила, що це питання найближчих тижнів. Деякі батьки вже навіть замовили чартер, але треба їм потрібні дозволи на вивезення дітей, які мають видати МЗС.

Тим часом Денісова повідомила, що за дітьми наглядають спеціалісти і вони перебувають в хороших умовах.

На разі в Україні, за даними приватних клінік репродуктивного здоровя, вже перебуває близько сотні немовлят, народжених методом сурогатного материнства і яких батьки не можуть забрати додому через карантин.

На це звернула увагу одна із приватних клінік у Києві. 50 немовлят, які народилися в медзакладі, нині перебувають у готелі, оскільки вони народжені сурогатними матерями для іноземців, а ті не можуть їх забрати через карантин.

 

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Кілька народних депутатів України зареєстрували законопроєкти щодо прозорості діяльності громадських об’єднань з іноземною підтримкою і ...

Громадські об’єднання знову хочуть тримати у залізних лещатах. Народний депутат України Олександр Дубінський  зареєстрував законопр...

«Авакова у відставку». У  Києві під Верховною Радою пройшло одразу три акції проти міністра внутрішніх справ.  Як це було диві...

У Кропивницькому у виправній колонії №6 – помер в'язнений з діагностованим СOVID -19. Про це повідомила Уповноважений з прав людини ВРУ ...

Парламент почув правозахисників і не підтримав програму уряду. ВІДЕО Олександр Бурдуков чт, 06/04/2020 - 22:45

Прем’єр-міністр Денис Шмагаль почув правозахисників, які розкритикували його

X