Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Затримання українців у Греції: одній громадянці України дозволили в’їзд

Одній українці, яку спочатку разом із 16-ма іншими співвітчизниками не пустили і затримали в Греції, все-таки дозволили вїзд. Влада країни надала згоду на пропуск у порядку виключення.

Як зясувалося, йдеться про студентку, яка летіла на навчання до Франції транзитом через Грецію Анну Валевську. Про це повідомила вона сама на своїй сторінці у Facebook.

«Мене впустили до Греції, штамп в паспорті про в'їзд є», - написала вона.

Дівчині сказали, що їй не дозволили в'їзд через відсутність студентської візи, при тому, що Анна летіла до Парижа на університетський клас з трансфером в Афінах.

Як повідомив директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, консул та адвокат добилися та отримали згоду від грецької влади на пропуск українки у порядку виключення, як для студентки.

Втім за словами Анни Валевської, представник французької поліції в Греції сказав, що без довгострокової візи до Франції її поки не впустять і дівчина зможе на законних підставах залишатися в Греції до 90 днів.

«Я дуже вдячна всім, хто брав участь у висвітленні та поширенні інформації про нашу ситуацію! Сподіваюся, моя ситуація допоможе іншим мандрівникам приймати правильні рішення», - написала студентка.

Нагадаємо, 4 липня українці прибули до аеропорту Афін двома рейсами лоукостерів з Києва. Під час паспортного контролю 17 громадянам України відмовили у в'їзді та затримали у зв'язку з карантинними обмеженнями на в'їзд до ЄС громадян з третіх країн.

Планується, що українці повернуться додому орієнтовно 7 липня. Наразі вони перебувають в ізоляторі на території поліційного відділку аеропорту Афін.

У МЗС закликали українців ретельно перевіряти перед поїздками інформацію про допуск до тих чи інших країн. Переглянути актуальний режим в'їзду для українців до різних країн світу можна на інтерактивній мапі МЗС.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Першою на сполох забила місцева зоозахисниця, коли побачила світлини тварини з еко-парку у місті Кобеляки. Він, на її думку, був дуже ху...

У Білоруському Вітебську під час протестів силовики затримали 9-х українців, крім того побили українського фотокореспондента видання Ass...

Президент чекає на вітчизняну вакцину від коронавірусу. Доручив МОЗУ її створити. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Макс...

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" майже півсотні туристів не пустили в ОАЕ через тести на коронавірус, повідомляє "Україна 24". 43...

На Рівненщині через зникнення дитини підняли на вуха все село Будки-Сновидовицькі . Про зникнення сина до поліції повідомила 44-річна...

X