Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

«Традиція і порядок» заперечує свою причетність до побиття співведучого «Телебачення Торонто»

Організація «Традиція і порядок» заперечила свою причетність до побиття стендап коміка, сценариста і співведучого проєкту «Телебачення Торонто» Єгора Шатайла.

Про це повідомив у коментарі «Магнолії-ТВ» лідер організації Богдан Ходаковський.

Нагадаємо, на гумориста невідомі напали ще 14 вересня, напередодні його виступу на концерті. Однак про це написали нещодавно на сторінці «Телебачення Торонто» у Facebook.

Нападники повалили чоловіка на землю та залили обличчя газом начебто через його жарти про сімейні цінності, традиційні і не дуже.

Комік відбувся легкими травмами. Він відійшов від стресу та навіть виступив на концерті. Врешті-решт, ще й отримав новий матеріал для стендапів, пожартували у «Телебачення Торонто».

У побитті звинуватили саме активістів «Традиції і порядку». Мовляв вони перед тим погрожували гумористу за його жарти про сімейні цінності.

Ходаковський підтвердив, що його колеги вступали в полеміку з коміком після публікації його посту про сімейні цінності, але запевнив, що до погроз і побиття не причетні.

«Там лунають пусті звинувачення, не підкріплені ніякими доказами»… «Хай покажуть ті погрози, хто напав, хай розбираються»… «Ми не виключаємо, що на нього дійсно хтось міг напасти, бо його заяви дійсно були дуже провокативними і там була хвиля обурення в середовищі, але щоб організація робила напад на людину, який нам це сенс робити?» - сказав він.

До речі, організацію «Традиція і порядок» нерідко звинувачують у нападах на ЛГБТ-активістів. Що ж до нападу на коміка, то до поліції Єгор Шатайло звертався, однак заяву писати відмовився.

Більше подробиць дивіться у випуску новин "ЧП. INFO" о 19:00.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Женя Бондарчук та Міша Науменко із Одещини. Хлопці помітили, що з поля височіє стовп диму. Підбігли ближче, і побачили, що палає су...

Між правоохоронцями та медиками стався скандал через те, що поліція нібито безпідставно зупинила машину лікарів із пацієнтом, якому потр...

Правоохоронці встановили особу загиблого. Це 29–річний мешканець міста Ужгород. Чоловік заліз на дах потягу, а коли він рушив, потерпіли...

Проспект червоних ліхтарів, а точніше Московський проспект у Харкові – саме туди навідались правоохоронці, щоб протидіяти правопорушення...

У парламенті хочуть штрафувати депутатів за неносіння захисної маски у сесійній залі. З такою ініціативою виступив перший заступник голо...

X