Перейти до основного вмісту

Авторська колонка

Чи є державною зрадою поїздки українських політиків на переговори в РФ?

Олексій Якубін Кандидат політичних наук

Усі статті

     Завдання політиків – це шукати шляхи діалогу. Якщо вони цього не роблять, то навіщо тоді нам політики. Мета політики полягає у тому, щоб згладжувати конфлікти і не переводити їх у війни.    

    Я вважаю, що Юрій Бойко, як політик, вчинив правильно, поїхавши в Москву на перемовини. Незважаючи на ситуацію, коли відсутні стосунки з Росією, коли немає послів, він хоча б намагається щось зробити.

    Результати першого туру виборів також свідчать, що українці оцінили такий крок Юрія Бойка, віддавши йому 11% голосів. Отже, український виборець хоче, щоб були політики, які б вели діалог з Російською Федерацією.


    Як приклад, можна навести конгресвумен, американську політикиню Тулсі Габбард. Вона їздила у Сирію і зустрічалась з Башаром Асадом, незважаючи на те, що Америка офіційно вважає Сирію терористичною державою. Тулсі Габбард проти війни, тому і вела перемовини з Асадом. Більше того вона вважає, що Америка має переглянути свою політику щодо Сирії.

    А тому, я вважаю, що такі поїздки не є державною зрадою. Політики мають право зустрічатися з тим, з ким вважать за потрібне. Бойко і Медведчук не мали депутатського мандату від держави, щоб говорити від імені України. Отже, вони говорили просто, як політичні або економічні діячі. Тим паче, що вони говорили не про питання території, а саме про питання економіки.

 

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чи є у популізму дно, або Як депутати запроваджували хімічну кастрацію Олександр Васильєв чт, 07/18/2019 - 13:05
Як ветерани АТО влаштують власний парад на День Незалежності Олександр Васильєв пт, 07/12/2019 - 14:14
Донбасс. Война или гражданский конфликт? Олександр Васильєв пт, 07/05/2019 - 13:07
Чи мають бути у Києві вулиці Бандери та Шухевича? Олександр Васильєв чт, 07/04/2019 - 13:17
Дематюкація. Як в Україні хочуть карати за лихослів’я? Олександр Васильєв чт, 07/04/2019 - 12:05
X