Перейти до основного вмісту

Авторська колонка

Чи є державною зрадою поїздки українських політиків на переговори в РФ?

Олексій Якубін Кандидат політичних наук

Усі статті

     Завдання політиків – це шукати шляхи діалогу. Якщо вони цього не роблять, то навіщо тоді нам політики. Мета політики полягає у тому, щоб згладжувати конфлікти і не переводити їх у війни.    

    Я вважаю, що Юрій Бойко, як політик, вчинив правильно, поїхавши в Москву на перемовини. Незважаючи на ситуацію, коли відсутні стосунки з Росією, коли немає послів, він хоча б намагається щось зробити.

    Результати першого туру виборів також свідчать, що українці оцінили такий крок Юрія Бойка, віддавши йому 11% голосів. Отже, український виборець хоче, щоб були політики, які б вели діалог з Російською Федерацією.


    Як приклад, можна навести конгресвумен, американську політикиню Тулсі Габбард. Вона їздила у Сирію і зустрічалась з Башаром Асадом, незважаючи на те, що Америка офіційно вважає Сирію терористичною державою. Тулсі Габбард проти війни, тому і вела перемовини з Асадом. Більше того вона вважає, що Америка має переглянути свою політику щодо Сирії.

    А тому, я вважаю, що такі поїздки не є державною зрадою. Політики мають право зустрічатися з тим, з ким вважать за потрібне. Бойко і Медведчук не мали депутатського мандату від держави, щоб говорити від імені України. Отже, вони говорили просто, як політичні або економічні діячі. Тим паче, що вони говорили не про питання території, а саме про питання економіки.

 

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.
Чому закон про імпічмент лише посилить позиції Президента? Олександр Васильєв пн, 04/22/2019 - 17:01
Чим небезпечне узаконення цивільних партнерств для геїв та лесбійок? Олександр Васильєв пт, 04/12/2019 - 15:56
Чому треба легалізувати цивільне партнерство для одностатевих пар Олександр Васильєв пт, 04/12/2019 - 14:43
X