Перейти до основного вмісту

Авторська колонка

Про приховані злочини українських військових на Донбасі

Олександр Павліченко правозахисник, виконавчий директор УГСПЛ

Усі статті

      Будь-який злочин має бути розслідуваний, і за нього винні мають понести покарання. Мотивація злочину і хто його зробив – це вже не грає ролі. Варто запам’ятати, що не має жодного виправдання, якщо злочини вчиняються представниками українських силових структур.

      У доробку наших адвокатів є відомі факти, коли представники СБУ, справді, і позбавляли незаконним чином волі, і вдавались до незаконних методів, і катували. Питання полягає у розслідуванні цих злочинів. На жаль, вони залишились не розслідуваними, і не притягнуті до відповідальності жоден винний.

      Це питання до майбутнього судового процесу, який буде так чи інакше, але торкатися тих, хто вчиняв злочини на непідконтрольній території, так само і на підконтрольній. Не варто сподіватися, що це все забудеться, закриється, перевернеться сторінка і все. Це неможливо.

      Я знаю, що ретельно працює російська сторона, яка також нотує всі злочини, документує їх. Є навіть опубліковані різні видання, де всі факти стверджують, що злочини вчиняли і українські військові. Звичайно, це ще потребує перевірки, але тут не можна допустити, щоб такі історії мали місце взагалі, щоб вони не розслідувались, щоб Україна не могла їх приховати.

 

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.
X