Жительку Краматорська ушпиталено через підозру на коронавірус
![](/sites/default/files/photo/2020-03/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%83%D1%81%20%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B8%20%D1%96%D0%BB%D1%8E%D1%81%D1%82%D1%80%201.jpg)
Жительку Краматорська у Донецькій області ушпиталено в четвер через підозру на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це йдеться в повідомленні обласної державної адміністрації.
За даними відомства, жінка повернулася з Таїланду і у неї було зафіксовано симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції.
"Відповідно до протоколу і алгоритму дій лікарі вжили всіх необхідних заходів, ізолювали хвору і взяли біологічний матеріал", - йдеться в повідомленні.
Матеріал надіслали вранці до Києва і його планують дослідити на предмет наявності коронавірусу 6 березня.
Водночас у Донецькій обласній державній адміністрації заявляють про відсутність в регіоні лабораторії з обладнанням, необхідним для виявлення коронавірусної інфекції.
Як повідомляла "Магнолія-ТВ", у Чернівцях підтверджено перший в Україні випадок коронавірусу – у чоловіка, який з дружиною повернувся з Італії до Чернівецької області. Медики госпіталізували чоловіка.
Його дружину також помістили на обсервацію через вимоги сусідів.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!